Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Ještě že je zkouškové, jinak by vás nic neomlouvalo od absence klábosení... Jak se daří učení? Mně moc ne, asi se všechno nenaučím. Budu doufat ve shovívavost. Kéž by byly Vánoce alespoň měsíc! Rychle utekly!
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna sedím nad mikrem II, což je tak zajímavé, že už jsem vyprala tři pračky prádla, jen abych dělala něco zábavnějšího... Na Vánoce jsem se těšila jak bude klídek a pohodička, ale pořád jsme se přesouvali po návštěvách, do toho pracovní víkend a je to všechno pryč :-(
Odpovědět
aurinko: ani mi nemluv, uz jsme edala zapocat z obecn epedagogiky ated na nej drtim na pondeli, fuj
Odpovědět
Tak jste mě hodily do deprese :-D. Já selý vánoce na nic ani nekoukla, celý následující týden mám denně zkoušky a zápočty a teď tu mám otevřený prezentace z přednášek, ale než bych si v nich četla, tak si raději upravuju fotky :-N. Takže učení zase zbyde na noci před zápočty :-N...
Odpovědět
Profilova fotka
O Vánocích bysme se neměly učit, měly bysme odpočívat a užívat si domácí pohodičku s cukrovím a horkou čokoládou... em: když ti to večer před stačí, tak je to přece super, ne?
Odpovědět
ja se teda o vanocich neucila, zacala jsem az dnes odpoledne...a to se k tomui jeste silne kopu a asi to i brzy utnu, prave jsem docetla druhou knihu :-p
Odpovědět
Pris, nestačí, ale jindy se stejně nedokopu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, je to hnus, já měla v plánu s mikrem začít 30. no a pořád to posunuju a když už, tak u toho vydržím jen chvilku... em: aspoň to máš čerstvě v hlavě, já taky před zkouškou vždycky večer ležím v poznámkách a přítel pořád "cos nestihla do teď, to už se nenaučíš" ale to teda není pravda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pridavam se k beznadejnym studentkam, jeste jsem nezacala, asi bych mela.... ale dostala jsem novou parni zehlicku, tak budu radej zehlit :-)
Odpovědět
no to mi povídejte něco o dokopání se k pořádnýmu učení. už druhý den si čtu sem tam poznámky a bohužel mám skripta v elektronický podobě, tak nemůžu internet vypnout. takže jsem pořád na netu, poznámky odstrčený a znalosti v nedohlednu. první zkouška ve středu, ale poslední možnost na učení je pondělí. v úterý musím k lékaři a odpoledne do brna. a ještě nic neumím!!!!! jen pár vzorečků.
Odpovědět
adelka: ja chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyy, jakoupak mas? ja po zehlicce volam uz dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
mitote mam prekrasnou fialovou philipsku :-) ale je fakt uzasna, i na kolme zehleni zaclon a zavesu bezdratova :-) uuuplne nadherna :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tady tu :-) http://images.philips.com/is/image/Ph...
Odpovědět
jej za ti zavidim...ja mam po dedovi X let straou levnou a mams libeny parni system
Odpovědět
a ja se s tim zehli?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já sice budu vdávat letos v létě, ale maturovala jsem loni a to už s miminkem.... Adelko, gratuluju k miminku!!!!termín máš v dubnu? Náš kubík je v březnu a musím říct, že to jaro je super na narození, v létě je miminko ještě hodný, takže jsme zvládli úplně pohodovou dovolenou v sprnu v ČR!!! a vánoce už byli zajímavý...
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka. tak to je super, jsi sikulka, ze jsi to i s prckem zvladla. vzdycky jsme si prali miminko na jaro a ono se to povedlo :-)uz se na malickeho moc tesim, je to nas poklad :-) mitote jeste jsme s tim nezehlila, dneska vyzkousim.
Odpovědět
adelka: diky tobe na me zacinaji taky jit matersku chute uz pred bakalarem ]-( tak pak poreferuj jaka je...ja napisu jeziskovi 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote :-) zehli bajecne, byla to uplna rychlovka i prydlo vyprane na 1200 otacek vyzehlila uplne rychle a nemusela jsem po kalhotch jezdit 100x :-) fakt jsem s ni velice spokojena, rychle se uhriva i ochlazuje na potrebnou teplotu, fakt uzasna :-) a ted byvarim kocarek misto toho abych se ucila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY, nejsme maturatka, ale budu letos končit na VŠ, koukám, že tu jsou také vysokoškolačky. Přemýšlíme s přítelem o svatbě a miminku. chtěla bych na chvilku do práce, ale stejně asi žádnou nenajdu, tak abych nebyla jen tak na pracáku. studovat už nemůžu, nemám volné roky a peníze taky nemám. no je to nějaké divoké a ještě změna pojištění mě dneska ve zprávách vůbec dostala. tak nevím co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: jojo dala sem to, teď sem na vejšce a nebaví mě to vůbec!!!!!
Odpovědět
adelka: ja mam kocarek vybrany, jedne Bugaboo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no adelko jaký máte kočárek?
Odpovědět
Profilova fotka
pell jeste jsme ho nevybrali ale mame dva kandidaty Tako Jumper X a Espiro GTX v tydnu si je jdeme obhlednout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote bugaboo fakt ne :-p odrazuji me ta mala kolecka, to se mi teda fakt vubec nelibi a ta cena taktez.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
adelko máš pravdu, jelikož už mám teď druhý kočárek, tak říkám, že bugaboo jen do města na pěkný chodník!!! my měli hlubokou korbičku x-lander a super! Ale jelikož máme kloučka trochu většího tak sem si teď v listopadu pořídila sporťák Jané a ten je úžasnej, prostornej a pohodlnej...ale každýmu se líbí něco jiného no
Odpovědět
Adel, pořád sonduju pupík v albíčku a pořád nic :-N:-). Já se táák těším na miminko x-), ale už si raději neříkám kdy bude, protože by se to stejně pořád odsouvalo a štvalo by mě to :-(. Ale je hezký říct si možná už "letos" x-)x-)x-).
Odpovědět
Profilova fotka
evi porad na to zapominam ale jednou tam tu fotku vlozim :-D teprve se jdu kouknout na tu psychologii, to bude zitra masakr auuuu =-)
Odpovědět
Ahooj téda, chvíli jsem tu nebyla, nějak se to tu rozjelo, super. Holky, spolužačce z gymplu se minulý týden narodila holčička, no připadám si hrozně, hlavně když si představím, jak jsem se našil minulý týden dušovala, že mimi až po škole, abych se mu mohla plně věnovat :-x :-( Ale i u nás se věci hnuly...V únoru se stěhuju!!!!!!Jupí, konečně budeme bydlet s miláčkem spolu!!!!!Nemůžu se dočkat... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Tak aspoň to trochu kompenzuje to mimčo :-N Jinak ve škole tak trochu nestíhám, tento týden je pro mě docela masakr, zítra mám zkoušku a zápočet, no asi to bude docela záhul, doufám, že to všechno zvládnu...všem vám držím palečky při zkouškách!!!tfuj, tfuj, tfuj :-D :-D
Odpovědět
adelka: na ty kolecka nedam dopustit, jsou spec delana do mesta, kamaradka ho ma a fakt jezdi sam...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?