Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
adel: blahopřeju nejen k tomu, že to bude chlapeček, ale i k moc pěknému jménu 8-)
Odpovědět
Adélko, tak gratuluju!! To asi vyšlo podle čínského kalendáře, co? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj evi to takz :-D
Odpovědět
Já jako nemyslela, ža to tak muselo být, protože je to tam :-D, ale že náhodou to souhlasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj Evi, je to tak :-) obcas jim to vychazi :-)
Odpovědět
Tak jsem dnes psala poprvé na VŠ 8-) - matiku. Božíčku, kéž by všechno bylo tak snadný jako matika :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi gratuluju k dobremu pocitu ze zapoctu :) men v pondeli ceka dalsi psychologie a ve stredu prvni zkouska, ale jeste nevim jestli na ni vubec pujdu, nejak nestiham ani tu psychinu...
Odpovědět
Téda, já mám asi fakt nějakou snadnou školu, takovej fofr vůbec nemám :-N. No možná o zkouškovém dostanu jiný názor :-). Teda příští týden brutus! 4 zápočty, každý den něco :-S
Odpovědět
Profilova fotka
evi, ja mam taky pristi tyden docel ahnus... v pondeli zapocet z psychollogii a ve stredu prvni zkousku, na kterou jeste nemam ani materialy takze nevim nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinak taky zadny fofr, uzivam si to :)
Odpovědět
Užívám, tak to já o škole asi nikdy neřeknu :-D. Ale pro tebe víceméně poslední dny klidného studia, tak si to užívej :-D. S Lukáškem to bude větší zápřah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi to mas pravdu :-) prijde mi ta nase skola takova pohodicka, nevim mozna se mi to jen zda, ale pokud budou zkousky takove jak ty zapocty tak se budu i v lednu usmivat :-) zatim to jde, uvidime co bude dal :-) dneska chci jit muzovi koupit pod stromecek dve stejne kosile jednu pro nej a druhou pro maleho, snad neco sezenu, myslim ze v tescu by to slo :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Jéééé :-D:-D:-D Já vůbec nevím, co tak pod stromeček :-(. Vybral si pánev na maso, mám pro něj kalendář a jinak vůbec nevím, přidám mu nějaké korunky, protože to myslivecké vybavení je šíleně drahé |-|, ale prostě nemám žádné překvápko co by mu udělalo radost :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsteee? Dneska me ceka vecer dalsi zapocet z psychologie :-(
Odpovědět
Aduš, budu držet palce ;-). Já dnes psala socioek. geografii, no snad tam těch 70% vyšťourá :-N, ale jistá si tím tedy nejsem :-S .
Odpovědět
Šmankote, to je příspěvků, od té doby co jsem tu nebyla!
Odpovědět
Moc gratuluji k chlapečkovi ;-) Jinak vidím, že máte taky šílený fofry ve škole..já měla dneska 3 zápočty!! Jeden horší než druhej!! K té geodézii - NENÁVIDÍM GEODÉZII..nejhorší předmět s těmi nejhoršími učitely.
Odpovědět
Tak mám zápočet, hurá x-)
Odpovědět
taky gratuluju k chlapečkovi. slisha.betka: já mám geodézii zítra-píšu zkoušku a pak máme teprve dostat zápočet. v jaké jsi studijní skupině? protože já jsem taky ve druháku a je fakt náhoda, že je nás tu z jednoho ročníku víc =)
Odpovědět
Profilova fotka
diky holky :-) ja jsem tu psychologii dneska taky na 99% dala bylo to dobre zadani :-) a ve stredu prvni zkouska 8-(
Odpovědět
Adel, tak to budu držet palce i ve středu, ty mně drž taky ;-), píšu největší hnus :-S. Jsi šikula, už toho máš za sebou docela hodně, co??
Odpovědět
Ahojky, gratuluju všem ke všemu:)) Hlavně Adélce k Lukáškovi... příteli se před měsícem narodil bratránek Lukášek:)) Taky jste měly tak uhoněný víkend?Myslela jsem, že to absolutně nezvládnu...no jo, když já si všechno nechám na poslední chvíli a pak se divím a nadávám si...ale už se to uklidňuje :-) Tak vám přeju co možno nejklidnější zápočtový týden a hodně úspěchů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi no mam ukoncenych par predmetu ale vicemene vsechno to jsou zapocty neco kolokvia za par kreditu, zkousku jeste nemam ani jednu. Z psychologie jsme meli dva zapoctove testy a ted me ceka prvni tyden v lednu jeste ustni zkouska. Ve stredu na tebe budu myslet :-) cat dekujeme :-) at se dari ve skole :-) za chvilku uz budeme mit volno holky :-)
Odpovědět
aurinko: Já jsem teprve v prváku, geodézii jsem měla na střední..na jakým oboru jsi?
Odpovědět
elisha.betka: aha já myslela, že jsi taky ve druháku. Zatím jsem na všeobecným, ale do 4.semestru jsem se přihlásila na Management (E), pozemní stavby (S) jsem chtěla už někdy od základky, ale je to hodně o rýsování a já jsem trošku línější... Ale určitě bych chtěla navrhovat rodinný domky, možná jako vedlejšák. S maturitou ze stavebky to není takový problém. Jak se ti u nás líbí? Co zápočty? Zvládáš? A nějaký předtermíny už máš za sebou? Já zrovna dneska udělala geodézii zkoušku (a následně i zápočet, protože nám cvičí dělá samé naschvály a možná jsme byli skoro jediní z ročníku, kdo psali zápočtovku z geodézie). Snad už mě ten předmět nikdy nepotká (vlastně už akorát ve výuce v terénu, ale snad nedostaneme zase tyhle dva inteligenty)...
Odpovědět
Tak mě zase rýsování fakt baví a chtěla bych se tím někdy živit. Jinak zápočty docela v poho, chybí mi jen matika a geologie..ty dělám v lednu. Jinak mám za sebou zkoušky z pozemáku a informatiky..časově je ta škola hodně náročná, ale to jsem zvyklá už ze střední. Jen se obávám matiky..to bude peklo :-S
Odpovědět
jo matika je peklo i pro mě... pozemko jsem dneska taky udělala (z loňska, jsme měli dost zvláštního asistenta, tak vyházel kvůli blbostem div ne polovinu lidí)- za A. geologie mě vůbec nebavila! a informatika byla hlavně o naučení otázek, řekla bych, že to ani jinak nešlo... mě to rýsování taky baví, ale třeba až po škole. chci se taky dozvědět něco z jinýho oboru... tak ať ti to jde takhle dobře i nadále..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky to nechci zakřiknout, ale i mně se ve škole zatím daří. Včera jsem dala další zkoušku a dnes mě čekají ještě dvě a pak další v lednu. Řekla bych, že polovinu předmětů mám za sebou, ale nechci ještě nic raději kouzlit z těch svých výsledků :-) takže dnes naposledy a od zítřka minimálně do konce svátků si budu užívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je prostě vidět, že když se člověk "trochu" snaží, vysoká se dá v pohodě zvládat a to zároveň s "péči" o domácnost a muže... Adelka to zvládá dokonce s dvěma chlapy ;)
Odpovědět
priscila> myslím, že to nejde takhle paušalizovat, záleží na typu vysoké školy...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?