Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
No tak to plánuješ stejně jako já :-) Kyž mi to vyjde, tak po bc chci jít na mateřskou a ing dodělat dálkově. My spolu bydlíme rok. Já pracuju u přítele ve firmě - brigádně, což je super, protože můžu přijít i odejít, jak mi to vyhovuje a když toho mají moc, tak chodím na celý den..a hlavně má firmu v baráku, kde bydlíme. Rodiče už mi nedávají peníze, takže musím pracovat v každé volné chvíli, kterou mám..příjdu ze školy a jdu pracovat. Ale aspoň si těch peněz víc vážím...a pracovat mě prostě baví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to jsem rada, ze vidim nove tvare. Mne je taky19 studuju v Brne pajdak Sociální pedagogiku, jsem 2. mesic vdana a 5. mesic tehotna :-D a vsechno klape. S manzelem jsme spolu 6 let,takze okoli nasi svatbu vzalo naprosto prirozene, nikoho jsme tim neprekvapili, snad jen tchana. No miminko nikdo necekal, my jsme ho taky planovali az na jaro/leto 2010 ale prislo driv a jsme za to moc radi :-) ja teda nepracuju, protoze bych to ted s pupkem uz asi nezvladala, do toho skola a domacnost, ale s penezi zatim vychazime slusne, takze si nemuzu stezovat. Tak vam drzim pesti at vam vsechno vyjde jak si prejete
Odpovědět
Profilova fotka
No já zatím bydlím doma a mamka na mě bere přídavky, protože jsem z pěstounské rodiny. Ale jakmile se s přítelem vezmeme, nárok na přídavky mi zaniká a nechci, aby to přítel táhnul sám a taky bych chtěla mít část peněz na utrátu a část na naši domácnost, proto jsem ochotná dělat i práci tady v těch podnicích. Myslím, že to není tak strašné. Ale nejvíc se těším, až spolu budeme žít, přítel má teď v podnájmu jednoho kluka, tak je to složité, musí se vystěhovat, aby tam bylo místo pro mě ;-) ale do jara by to mělo být, vydržela jsem to rok, vydržím to už i tři měsíce ;-) ale moooooooooc se těším..
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky teda původně chci studovat a přítel mi řekl, že dokud budu chodit do školy, postará se o mne a budeme prostě víc počítat peníze. Že to utáhne sám. Ale to já nechci, přijde mi nefér aby to táhl sám. Tak asi tak :-( :-)
Odpovědět
Naši svatbu vzala rodina úplně v pohodě, jen moje mamka byla trošku šokovaná, ale přešlo ji to..šlo spíš o to, že to nečekala. Jen někteří mí vrstevníci to absolutně nechápou, proč se chceme brat..
Odpovědět
Ahoj, taky zdravím nové tváře :-). Adélko, co nějaké new foto pupíku? (Teda nekoukala jsem, jestlis nějaké nepřidala, jdu to napravit :-D) Jinak já jsem tu tak navíc, ze zvyku, měnila jsem chlapa :-D. Ale snad taky bude brzo svatba, minimálně teda mimčo x-). Jsem v prváku, regionální rozvoj, a narozdíl od vás teda fakt nemám šanci jít pracovat, protože mám jen gympl :-|. Budeme kupovat byt a vydělává jen přítel, takže taky budeme počítat každou korunu |-|. Ale až bude byt, tak co nejdřív začneme pracovat na mrňouskovi, tak aspoň rodičák (pokud ho do té doby nezkrouhnou úplně :-p...). Jinak Bc. buď stihnu dodělat s břichem, nebo bych na rok přerušovala nebo přešla na dálkové, uvidíme, jak to vyjde...
Odpovědět
Já když si to čtu, tak bych si hned pořídila mimčo :-| Ta škola je hrozná..máte štěstí, že to máte "jen" na 3 roky
Odpovědět
A jak to máte s financováním svatby? Platíte si ji vy nebo rodiče? U nás to je tak, že radši spolíháme sami na sebe. Mamka teda říkala, že nám nějaký peníze dá, že je to samozřejmost, ale je nám blbý si od ní něco vzít, protože živí ještě bratra a barák a je na to sama. Od přítelových rodičů nehrozí, že by jsme něco dostali, to ani náhodou. Ti dělají všech pro to, aby nám nic nemuseli dám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nam rodice moc pomohli,ale financovali jsme si vsechno sami nasi maji jeste dve dcery a tchanovci jeste tri deti na studiich tak jsme je nechteli nejak zatezovat svatbou. Neco platili oni ale vetsinu my
Odpovědět
Profilova fotka
evi, foto pupiku nemam :-( mela bych to napravit, posledni fotka je pred mesicem a neco...
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás to budeme platit my. Na pomoc rodičů raději nespoléháme, asi to pro ně bude trochu šok. Mám z toho trochu strach, to našim říct, ale jednou budu muset :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi tak tady mas to aktualni foto pupiku :-) : http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Článek se načítá
elishka.betka: taky studuju v brně stavárnu... jsme ve druháku, ale je mi už skoro 22 =) a koukám, že jsi taky ze střední stavební. kolegyně-super! emmili: tak vidíš, že jsi to zvládla i bez mých maturitních otázek z angliny =) já si tenkrát řekla, že pro mě bude užitečnější maturovat z matiky než z jazyka. studuješ ekonomickou fakultu MUNI v brně? mám tam ve druháku kamarádku...
Odpovědět
Adééél x-)x-)x-)x-)x-) krásnej :-) Auri, ahoj, jak se vede??? Já nechtěla mat. otázky z angliny, já maturovala z němčiny :-N. A z matiky taky... Studuju v Ústí n. L.
Odpovědět
Jů, Adélko, ta postýlka je krásná x-). Chjoooo :-D
Odpovědět
evi: ajo ajo, já to popletla-teď to tu čtu =) to jsem ale... ale zase o pul jedný v noci je div, že jsem apsoň něco napsala... v ústí? aha, já myslela, že jsi zůstala v Brně. ta kamarádka taky studuje regionální... ale tu němčinu ti nezávidím, já se ji už potřetí začnu znova učit-fakt se mi nechce, ale hodí se to. vždycky skončím u předložek se 3. a 4. pádem-to mi prostě nejde do hlavy!
Odpovědět
Ale já jsem z Děčína a vždycky jsem byla v Děčíně a teď jsem v Ústí :-D
Odpovědět
jdu si lehnout. normálně jsem asi přepracovaná. promiň, jsem se učila a koukám do profilu k někomu jinýmu. fakt nechápu. takže to asi zápočtovku nedám, s takovýmhle dnem blbec nemá cenu tam ani jít. ještě jednou se omlouvám. jdu se zahrabat! bože můj
Odpovědět
Jani, neboj, jen sis mě s někým propojila, to se mi stává často :-D...
Odpovědět
Ahojky!!! Teda, vy jste se rozkecaly...Zdravím nově příchozí, super, že se najdou další "trhlé" vdavkůchtivé pomaturantky:)) Adelko, kráásne bříško x-) x-) moc, moc, moc závidím... Holky, moc obdivuju ty, které při škole ještě zvládáte pracovat a k tomu se starat o domácnost...u nás to je tak trochu komplikované, protože studuju v Olomouci, kde bydlím přes týden, o víkendu jezdím domů, kde budeme bydlet i po svatbě, protože jsme ze stejné vesnice a přítel tam má práci, no a brigádu mám taky doma, ale ta je jen občasná, takže z toho moc peněz není...tak jsem zvědavá, jak to po svatbě budeme všechno zvládat, ale snad to půjde, pevně v to věříme...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak dneska jsem ten zapocet dala a to jsem se na to vubec neucila, vyssi vedeni fakt :-) pupik roste jak z vody, uz se do niceho nevlezu :-D zitra jdeme s tatkou na utz uz se moc tesime ale mam taky trosku strach, je to u nas v podstate prvni geneticke vysetreni, na tripplech jsme nebyli...
Odpovědět
Adelko, moc gratuluju!!!Myslím, že se nemusíte ničeho bát, vždyť máte "vyšší vedení", ne? ;-) 8-)
Odpovědět
jee, dneska by se mi taky hodilo vyšší vedení. psali jsme zápočtovku z geodézie, takový úplně zbytečný předmět, navíc vyučující jsou děsně arogantní a dělají naschvály. přesně jako dneska. skupina, která má stejného vyučujícího jako my (ale asistenta jiného) nic nepsala a my, asi za odměnu, dostali písemku na teorii. a přitom říkali, že budou možná příklady. celá to byla iniciativa asistenta, kterej je děsně aktivní a pořád dělá naschvály. se nám mstí za to, že přednášející je v pohodě a má na nás minimální nároky ke zkoušce, tak nám dneska dal otázky z věcí, které jsme pořádně ani neprobrali (a to jsem na každé přednášce). omlouvám se, že s tu stěžuju, ale mám vážně vztek. výsledky mají být někde na netu, samozřejmě neřekli kde, tak ani nevím, jestli jsem to napsala nebo ne. opravná zápočtová bude až po zkoušce =). blázinec co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tahle diskuze mě fakt překvapila, neboť jsem myslela, že jsem jediný exot, co se chce vdávat po maturitě! Já maturuji příšti rok v květnu a v srpnu se vdávám. Ve škole bych chtěla pokračovat, ale uvidíme... Pokud budeme čekat miminko, chtěla bych s ním být chvíli doma.
Odpovědět
my plánovali svatbu na loňské léto, už jsme i zamluvili kostel, ale pak jsme vycouvali, protože oba studujeme a bylo nám líto, aby nás rodiče živili a přitom jsme je jakoby odstrčili na druhou kolej. tak snad po škole. samozřejmě pokud je možnost domácnost utáhnout, pak není problém. hodně vám fandím, sami bychom to nezvládli. před rokem mě začali tikat biologické hodiny a bylo to ke zbláznění. ale miminko je možné až okolo 30ti. chceme, aby se narodilo do klidné domácnosti, nejlíp se stálou prací a možná i nějakýho domečku a tak (už zase sním =) )
Odpovědět
Profilova fotka
Adélko, jak to plánuješ se školou dál? Je podle tebe lepší po narození miminka školu přerušit nebo zkusit dálkové? S malým mimčem by nemuselo být těžké dálkové zvládnout..toť tedy můj názor, ale zajímalo by mě, jak jsi to nakonec vyřešila? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luli. jelikoz mam TP v dubnu nestihnu dokoncit uz druhy semestr, velice rada bych v te skole jeste jeden semestr zustala, protoze tyden pred koncem skoly me to zacalo fakt desne bavit, mam tam super kamarady, s uciteli si skvele rozumim,tak mi bude i trochu smutno :-) ale ve zkouskovem bych byla v sestinedeli a to bych nezvladala... takze na jarni semestr prerusuju a na podzimni nastoupim na dalkove, muze se taky stat, ze mi to ve skole nejak neuznaji a dalkove mi neumozni, je to moznost,ale na tom nasem oboru je tento krok vcelku bezny, mluvila jsem o tom i s jednou profesorkou a rikala, ze se to tam normalne takhle resi, pokud je studentka tehotna tak ji to umozni horsi by to bylo, kdyby chtela prejit na dalkove jen z nejake malichernosti a nemela duvod, to by uz asi neproslo :-). Chci byt s prckem doma a uzivat si materstvi :-) cat. jj mame "vyssi vedeni" tak to musi dopadnout dobre,ale mam z toho takove smisene pocity.... |-|
Odpovědět
Adel, takže ty už chodíš do školy víceméně jen do vánoc? Jestli nám klapne to miminko při škole (jestli udělám všechny zkoušky :-D), tak se budu pak taky rozhodovat, jestli přerušit, podle termínu. Když na rok přerušíš, tak máš od školy nárok na mateřskou, ne? To bude třeba pozjistit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máte nějaký limit délky doby od maturity, po který sem člověk může vlézt :) ? Já jsem totiž od léta Bc. a teď na magisterským, ale i tak mezi vrstevníky ve škole se svým přístupem "svatba - proč ne" vybočuju z řady... A jinak biologický hodiny mi tikají už asi rok a jak to tak vidím, je nás víc, kterým trend dneška, mít mimčo až ve třiceti, stejně ten tikot nepomáhá přehlušit...
Odpovědět
Profilova fotka
evi to nevim, budu se muset poptat. ČEKÁÁÁME CHLAPEČKA LUKÁÁÁÁŠKA :-) Priscila. myslim, ze limit nemame, vetsina z nas uz ma po maturite :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?