Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Adel, já potřebuju práškama srovnat cyklus, aby nám to pak šlo. Zatím to teda i s práškama flákám a beru je tak pět týdnů, pak jen ty tři, pak zase šest v kuse... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Evi ja teda lecbu hormonama moc neuznavam, kamoska to brala jen kvuli cyste, ta zmizela,ale potom si davala rok dohromady cyklus, kdy to treba 2 mesice nedostala a pod.... tak merila teplotu a ted se ji to uz srovnalo. Jestli mas nepravidelny cyklus tak doporucuju sarapis, ten te pred otehotnenim neochrani ale cyklus urovna, mne moc pomohl dokonce na polycysticke vajecniky, doktori mi rikali,ze budu mit problem s otehotneni,,tak jsem ho brala fakt poctive asi rok a vidis uz mam pulku tehu za sebou :-D Ale snad ti to pomuze :-)
Odpovědět
Adélko, tak jak se s mimískem máte? Já jsem teď chytila cosi od miláčka, takže ležím s teplotama :-S. A slzím kdykoli se v televizi jen zmíní o dětech nebo vidím miminko |-|. Už aby bylo po vánocích, aby se nějak rozhýbalo to bydlení a měla jsem jiný starosti |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Evicko nesmutni.... ja se taky staram o lazara, manzilek ma nejakou virozu tak lezi. Mame se celkem fajn, ale vcera jsem trosku spinila a mam nejake neprijemne krece v podbrisku, volala jsem doktorce a ta rikala, ze se mam dneska stavit,takze jdu za chvilku na utz. Na jednu stranu se strasne moc tesim, ale taky mam strach aby vsechno bylo OK. Potom se ozvu.
Odpovědět
Adel, já to četla na koníkovi, tak snad to bude v pořádku ;-), určitě jo...
Odpovědět
Adélko, tak jak, už jsi doma?
Odpovědět
Tak jsem si to zase musela jít přečíst na koníka :-D, myslela jsem na vás ;-). Cukrovka se dá přežít, jen abys pak nerodila obříka :-N. Jdeš někam na 3D ultrazvuk? Aby ti řekli pohlaví tam?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi promin, ze sjem se neozvala, vcera me dostihla silena depka, brecela sjem asi dve hodiny, vsechno se na me sesypalo ... ale uz je to dobre, bohuzel na me zase cosi leze :-( takze tu zkousky z psychologie v pondeli asi nedam :-( na 3D jdeme za 14 dnu :-) a tu cukrovku nemam :-) dneska rano jsem nesla ranni moc :-)
Odpovědět
Adel, v pohodičce, zkouškama se nestresuj!!! Na prvním místě miminko ;-). Ale ty jsi šprťák, stejně to všecičko dáš na poprvý :-D. Já mám od přespříštího týdne samý zápočty a ještě jsem přísahám neotevřela ani jedny skripta 8-). Koukej se šetřit!
Odpovědět
Jinak depku jsem já měla v úterý, taky dost šílenou |-| , ale vybulela jsem se a jsem jako vyměněná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, mne to taky pomohlo... to vis ze je na prvnim miste miminko, skola jde stranou... jen si to prectu a pujdu spat.
Odpovědět
Držím palečky, neboj se ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Adelko, držím palce :-) Dneska mám první zápočtový test...no asi to bude zajímavé, moc jsem tomu nedala, tak jsem zvědavá... :-N :-D
Odpovědět
Mně to taky brzy začne a já si ještě ani nenechala vytisknout materiály, do školy prakticky nechodím |-| :-p
Odpovědět
no tak já už to pomalu tisknu a do školy se teda snažím chodit, ale na přednášce z češtiny jsem nebyla ani jednou a právě z toho jsme dneska psali ten zápočet...no a byla vidět ta absence ]-( takže su teď na sebe naštvaná, že su líná... ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak tu psychinu jsem nejakym zazrakem dala, ani jsem si to nestihla vsechno precist a nejspis to mam, body by tomu nasvedcovaly :-) uz aby bylo po zkouskach,co? Uz me to nebavi...
Odpovědět
Adelko, moc gratuluju, moc jsem ti to přála :-) Já jsem zápočet z češtiny nedala, :-( takže budu pokoušet štěstí v pondělí, doufám, že tentokrát to vyjde, už vím, co vyučující vlastně chce...taky se těším, až bude po všem...
Odpovědět
Profilova fotka
diky moc Kaci :-) musim se nejak vrhnout na ty seminarky, ale kdyz mne se tak nechce...
Odpovědět
To jo, už aby bylo po zkouškách :-D. Fuj, teda nevím, jak to udělám, asi si budu muset od víkendu nahodit svaťák :-p. Mám teď pět zápočtů během 10 dní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
evi no fuuuuj to je fakt hnus :-p ja mam dalsi test 14.12. ale uz se tesim na unor
Odpovědět
Teda Evi, to je docela masakr, nezávidím... :-S Já mám test teda teď v pondělí a pak až 13.... :-p
Odpovědět
Hej, neříkejte mi to .-D, mně to tak strašný nepřišlo, dokud jste mě nezačaly litovat :-D
Odpovědět
Ahoj holky, pročetla jsem si vaše diskuze..a zjistila jsem, že se konečně našel někdo, kdo je v podobné situaci jako já...mě je 19, chodím na výšku, takže plno učení - znáte to, s přítelem máme byt, takže se musím starat o domácnost, u školy ještě pracuju a navíc v září budeme mít svatbu...abych toho neměla málo :-) Mě strašně zajímá jak jste na tom vy? Já totiž neznám nikoho v mým okolí, kdo by se vdával "v dnešní době" v 19 (kromě sebe :-) ). Když jsme s přítelem oznámili zasnoubení po 3 letém vztahu, tak některé mé "kamarádky" se na mě dívaly jak na blázna a nechápou to. A zvlášť když jsem jim řekla, že už bych si klidně pořídila mimčo...mě jsou teda úplně ukradený, ale zajímalo by mě jak u vás reagovalo okolí na svatbu/mimčo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já sice do této kategorie úplně nepatřím, protože v době svatby mi bude 21 a budu ve druháku na VŠ (teda doufám :-) ).Moje okolí zatím sice nic netuší, ale taky to pro ně bude trošičku šok si myslím. A ty plánuješ miminko na VŠ? :-)
Odpovědět
S přítelem jsme se dohodli, že mimčo až po bakaláři (jestli se tam teda dostanu :-) ) Jenže to jsou ještě 4 roky..
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já to mám za dva roky..ale nevím jestli to do té doby vydržím :-( ale snad jo, chci zvládnout aspoň tři roky :-N
Odpovědět
Já jsem měla první 2 měsíce strašný nutkání se na to vykašlat a jít pracovat. Chceme stavět, takže každá koruna dobrá. Přítel sice vydělá hodně, ale já zase docela málo..a když to táhne jeden, tak to taky není zrovna ideální. Ale přesvědčil mě, že to mám zkusit aspoň na toho bc..tak uvidíme, třeba mě vyhodí sami :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tě naprosto chápu, taky jsem chtěla odejít ze školy pracovat, abychom měli peníze, ale přítel mi taky řekl, že v žádným případě, že škola je na prvním místě a po tu dobu se o mě postará. Snad :-D
Odpovědět
Nejhorší na tom je, že já chodím na stavárnu a je mi jasný, že bez vysoké budu mít problém najít práci v mým oboru, zvlášť teď, když stavební firmy krachují a propouští lidi, je stavebních inženýrů, co hledají práci, plno..takže na mě středoškoláka se ani nepodívají a stavařiny se vzdát nechci, protože mě to baví..je to hrozný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já studuju pajdák-pedagogické asistenství a ráda bych pak přešla na Mgr., ale to klidně už dálkově s mimčem :-| důležitý je zvládnout ty tři roky. Za půl roku se budeme s přítelem stěhovat k sobě a budeme potřebovat víc peněz, tudíž si budu muset při škole najít nějakou práci. Bude to složitý, ale nerozdíl od mých známých by mi nevadilo dělat třeba v KFC nebo u Mekáče za pokladnou, nějaký peníze z toho jsou a když to dáme s přítelem, který má práci dohromady, můžeme si žít slušně. A je dobrý, že do těchto podniků berou pořád, i studenty a dá se s nima domluvit na rozumné pracovní době. Takže jsem si říkala, že to snad zvládneme. A potom bych chtěla po škole učit. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?