Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Adel, tak miminkovský máme po ségře a ani ona to nestihla unosit, takže já jen takový spešl blbůstky, nemíním nějak jančit předem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak zatim mas cas :-)
Odpovědět
Emi, uplně tě chápu, násilím se držím, abych nic nekupovala...nechápu, jak to můžu vydržet, ale zatím jsem nic nekoupila :-D :-D Jak trávíte víkend? Jsem se dneska dala do přestavby pokoje...no mám přestavěno, akorát uprostřed pokoje hromadu věcí, které nevím, kam strčit...asi je tam nechám 8-) 8-( no nic, jdu je povyhazovat...
Odpovědět
Profilova fotka
cat ja jsem stravila cely vikend v posteli s cajem, nejaka viroza ci co :-( ach jo :-(
Odpovědět
My v sobotu strávili celý den v lese, resp. pak večer v hospodě na naháňce - takže příroda, divá zvěř na dosah :-D. A dneska jsme pro změnu dostali přidělenýho kance, tak jsme celý den ctahovali, čistili, porcovali....... Jo a já myla boty po tom včerejšku :-D. Taky záhul :-p:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo???? Dneska jsem se dozvedela ze kamoska je tehula :-) tak aspon mam s kym vozit :-) co je noveho?
Odpovědět
Adel, no fajn, další :-(:-(:-(. Já se dnes usmířila s bývalou nej kámoškou a ty se taky snažej :-(;-(...
Odpovědět
Teda ne že bych vám to všem nepřála :-D
Odpovědět
Adel, to je super x-) x-) x-) Emi, uplně tě chápu :-( :-( ale taky se snad jednou dočkáme ;-)
Odpovědět
No, snad ;-( . Co já bych dala za to, kdybych to už teď nedostala :-N...
Odpovědět
Profilova fotka
|-| holky |-| snad se budete z tehotenstvi radovat brzo i vy.
Odpovědět
No jo, však já jen tak remcám :-), potřebujeme byteček, ten bude brzy... A dokud nebude, tka není kam spěchat ;-)..
Odpovědět
Článek se načítá
Emi, přesně a jak na potvoru mrcha přišla přesná jak hodinky, což se mi snad nikdy nestalo, takže jsem neměla ani možnost doufat... ]-( :-D :-D ale stejně mám pořád strach, že bych dítě, domácnost a školu nezvládla :-|
Odpovědět
Tak takovej strach by měl asi každej, ale není to pro mě důvod čekat 5 let :-)...
Odpovědět
no pro mě asi taky ne, to bych už opravdu nevydržela...takže jsem si řekla, že uvidím, jak budu zvládat školu a pak se rozhodneme...akorát má strach, že náš obor nejde studovat dálkově... :-|
Odpovědět
Náš jde zatím jen bakalářský, ale i kdybych žádný děti nechtěla, tak nebudu studovat magisterský na denním. Takže buď ho do tří let umožněj i dálkově, nebo budu pokoušet jen Bc. 8-)
Odpovědět
Tak jsem vlezla na koníka a hned mám krásnou depčičku :-(. Chjo, dneska všude samý míma mi přijde ;-( . A ty trojčata ve zprávách, 19letá mamina, to je jak když všichni kolem můžou a já neee :-( ... Je to tak depresivní, že těhulej všichni v mým věku. Já chci taky, a moc, a nevím co s tím, protože s tím doma nechci prudit pořád, i když V. chce mimčo taky, 5× denně o tom plácat nechci :-(. Očumuju každičký břicho a kočár a když je v telce něco o miminech, tak mám slzy v očích ;-( |-| .
Odpovědět
Emi, to mi něco připomíná...my jsme takové dvě maminy nemaminy...ještě že tě mám, jinak bych si připadala aso hoodně divná...taky o tom pořád melu, akorát mi to mimčo moc nezapadá do mých plánů a nevm, co stím, tak se nad tím pořád trápím...
Odpovědět
To já plány vytvářím až kolem mimča :-N. Měnila jsem chlapa, ale mimčo se v nich drží :-D, ba dokonce se rýsuje mnohonásobně víc... Nevím, než jsem poznala Vlastu, chtěla jsem děti a chtěla jsem je ještě mladá, ale nějak mi bylo jedno, když budou po škole, ale co jsem s ním, jsem jak magor, prostě po tom strašně moc toužím :-(...
Odpovědět
No já na jednu stranu taky plánuju podle mimča, ale na druhou si zas říkám, že by nebylo špatné si ještě "užít", třeba jet studovat do ciziny nebo tak něco, a to s mimčem jaksi už nepůjde...takže mám dilema... 8-(
Odpovědět
Tak cizina u mě nikdy nepřicházela v úvahu. Jako taky si říkám, že pak už se nikam nedostanu a budu muset pouštět chlapa samotnýho :-N, ale nějak jsou ty hormony asi tisíckrát silnější :-p...
Odpovědět
no mě by to lákalo aj se tam odstěhovat na delší dobu a to by už s mímem šlo, akorát můj nechce ani slyšet...to je potom těžké :-( :-( ]-( Sem si pěkně naplánovala, že v létě pojedu na brigádu na Maltu, abych zdokonalila anglinu a pak v letním semestru ve druháku přes Erasmus někam na celý semestr a pak klíďo píďo mimčo... :-D :-D tak su zvědavá...
Odpovědět
No jo, tak to už je chvilka ;-). Já mám strach, že když si pořídám mimčo, tak ten třeťák a bakalářku dálkově s mimčem nedám, no, jsem strašnej flákač :-(. Dneska jsem si taky hodila áčko :-p...
Odpovědět
Chjo, bych potřebovala testík, pořád doufám, že třeba mrcha nepřijde :-D. V pondělí jsem brala poslední prášek a pořád nic, břicho vůbec nebolí, ani nešpiním, nic... Jako vím, že tolik štěstí já nemám, ale potřebuju se nějak zabavit :-D
Odpovědět
nojo, jenže to bych se tu angličtinu potřebovala naučit fakt dobře, ale s mojí leností o tom dost pochybuju... |-| :-N no uvidíme...test by ti, myslím, stejně ještě nic neukázal, ne?
Odpovědět
Ale jo, testy jsou "ode dne očekávané MS" většinou, i dřív...
Odpovědět
Jako kdybych byla, tak by to bylo už pár týdnů. Ale nejsem :-D, nevím, kolik mají účinnost HA, 99,5%? Tak já se určitě nikdy do 0,5% nevlezu :-D.
Odpovědět
]-( přišla, mrcha hnusná 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky uplne vas chapu ja jsem na tom byla naprosto stejne. nemuzu rict, ze vsechno pujde jako po masle, ze skola se bude darit, ze zvladnu odstudovat v radnem terminu, ale mne o to vubec nejde. Je mozne ze tento semestr nedam,ale vim,ze zivot jde dal i tak, miminko se narodi a to je pro me to hlavni, do skoly muzu zacit chodit vzdycky, jeste navic ta VŠ je uplne o necem jinem. Vim,ze to zni mozna blbe,kdyz vam to rikam ja, ale pokud po miminku fakt tolik touzite jak pisete, tak nema cenu tehu oddalovat o nejake roky.... dejte si nejake blizsi cile. My jsme miminko sice uplne neplanovali ale ted vim, ze to je to nejlepsi co jsme mohli udelat, jsme moc stastni, nas vztah to strasne moc obohatilo. Abych pravdu rekla vsechny nase konflikty vychazeli z toho, ze jsme se nemohli shodnout na tom kdy to miminko teda budeme mit a oba dva jsme byli nestastni a ted? jak mavnutim proutkem vsechny starosti pryc a uzivame si jeden druheho. treba s vasima drahyma polovickama si perfektne rozumite, nemate zadne spory,ale urcite vam "neco chybi" ne? Ja jsem to tak teda mela. Tak bych vam to prala...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi vis co me napadlo? Neber HA a "chrante" se nejak jinak treba pharmatex, kondom nebo STM :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?