Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
No ono je dálkové normoš třeba jednou za 14 dní,ale my to máme tkahle a dost mi to vyhovuje :-D
Odpovědět
Ahoooj, matky 8-). Téda, já vám tak závidím... Já jsem teď brala antibiotika a nijak moc jsme si s jejich vlivem na HA hlavu nelámali, ale dneska jsem to dostala, takže nic :-S:-(:-N. No už se těším, broučkovi se o týden posunul odjezd a až se vrátí z Německa za 3 měsíce, tak začneme hledat byt x-)x-)x-). A pak už nebude nic stát v cestě :-N. I když plán je za dva roky, no :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
evi :-D kaci, jj my to mame jednou za 14 dnu 2 dny. ty to mas lepsi,ale budu rada i za toto :-)
Odpovědět
Evi tak koukám,že se našel pan pravý x-) Ady,no ale zase my musíme dělat plno úkolů doma a vše se naučit sami.Málo co nám vysvětlí
Odpovědět
:-o Tak jsem to asi nedostala, jen jsem tak jednorázově zašpinila =-) :-N , ehm, no ještě čekám, noo :-(:-N:-Dx-), poslední pilulku jsem brala v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
evi, utekaj do lekarny
Odpovědět
Ještě brzo :-D, bych byla tak týden :-(...
Odpovědět
Profilova fotka
pockej tak kdy jsi to mela dostat?
Odpovědět
Já beru normálně HA a v pondělí jsem dobrala. A od čtvrtka do čtvrtka předtím jsem brala antibiotika... Takže jako teoreticky ovu jsem měla mít stejně pozastavenou. Brala jsem dvě platíčka v kuse, takže žádný počty nemaj smysl...
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-S tak tomu ja nerozumim :-D
Odpovědět
No jako já se zázrakem nepočítám, na to jsem moc smolař :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pamatujes si co jsem tu psala ja pred 3 mesici? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D Ale vy jste měli spočítanou OVU, já beru HA :-D
Odpovědět
A jak vůbec je? Jak roste pupík??? x-)
Odpovědět
Ty jo, už jen dva týdny, co? :-o x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Teda Emi, ty na to jdeš nějak zhurta, ne?? :-D :-D Taky si vždycky říkám, co kdyby, ovšem mrcha jak na potvoru zatím vždy dorazila :-| no možná je to dobře....každopádně Adél, chtělo by to nějakou aktualizaci pupíku, co říkáš? ;-) Ty jo, ta svatba se nějak závratně blíží, už máte všechno? A co škola, studentky?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, uz hodinu sedim ve studovne a zatim jsem ani jednu knizku neotevrela... asi bych mela zacit neco delat... svatba se blizi silenym tempem, uz jen 16 dnu :-) nemame vsechno jeste jsou pripravy v plnem proudu o vikendu to musime sesumirovat, dyt ja ani nevim kolik hostu mame pozvanych :-D pupik nejak neroste, je malicky, vcera jsme byli na utz, miminko delalo uuplne kortmelce, zapiralo se nozickama do delohy, prohybalo se v zadeckach, otiralo pusinku, mavalo na nas, a kdyz nam zamavalo tak ho doktorka vyfotila,takze se tatka dneska sel s fotkou pochlubit kolegum do prace :-) byl to strasne krasny zazitek, mela jsem slzy v ocich, kdyz jsem ten nas zazrak videla, jak se ma k svetu, uplne zlaticko :-) s tatkou si myslime, ze to bude klucina, ale jeste to nemame potvrzeno od doktorky, na to si musime pockat :-) Uplne uzasne je to, ze mi nebylo v podstate ani nejak blbe, nezvracela jsem ani jednou a to uz jsem na konci prvniho trimestru :-) tehotenstvi si uzivam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava : miminko oteviralo pusinku
Odpovědět
Adelko, to je tak krásné, skoro tady brečím taky :-N Moooc vám gratuluju a přeju, aby bylo všechno v pořádku. Musí to být něco úžasného vidět prcka :-) :-) ať se vám daří x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuuu dekuju, jsi moc hodna. Je to uzasny pocit a preju vam to vsem. verim, ze i vy budeme brzo maminky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuu dekuju :-D
Odpovědět
Jeeeee, vem mě s sebou někdy na utz :-Nx-)x-)x-), taky mám skoro slzy v očích :-D. Jiank u mě škola zatím pohodička, ale němčinu mám až zítra, tý se bojím asi nejvíc, jestli na nás bude mluvit německy 8-(, já ty jazyky tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák nenávidím ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek studentky :-) tak jak se vam libi ve skole? Nam se ten den D kvapem blizi, tak jsem uz trochu nevozni
Odpovědět
Adel, já úplně zapomínám, tyyyyyyyyyyyyyyyyjoooooooooooo, už prakticky za týden!!! :-o To je fofr x-).
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, uz jen 12dnu, leti to strasne
Odpovědět
Letí letí. Mně teda zatím ještě nějak nepřišlo, že jsem půl roku seděla doma na p*deli a najednou chodím do školy, nějak jsem se zapojila plynule, což je fajn. Ale tobě to musí při škole strašně utíkat x-). A už máte vše zařízeno a vymyšleno?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ramcove ano, ale mam v tom takovy gulas, ze nevim, kde mi hlava stoji...
Odpovědět
Profilova fotka
catry : marketing :-D Ale zatim jen bakalářské studium a pokud to nějakým zázrakem udělám, tak pak půjdu na magistru.. Jinak dnes mi přišly skripta, takže už se nemůžu vymlouvat, že se nemám ,, z čeho učit " :-S Adel, máš se čím chlubit, těhotenství jé nádherná věc a ty budeš jistě překrásná maminka :)) My zatim jen ,, cvičíme " staráním se o dvou měsíčního pejska :-D :-D
Odpovědět
Adél, ta za týden touhle dobou už budete pěkná rodinka x-), těšíš se, nebo spíš stresuješ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi, stresuju se hlavne kvuli skole, protoze dva dny po svatbe mam zkousku z informatiky :-( ale jinak se moc tesim, jen me mrzi,ze nam bude nejspis prset...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?