Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Jo uteče....za chvíli mi začne škola,tka to bdue utíkat ještě rychleji :-)
Odpovědět
Tak na to se až tak netěším :-S
Odpovědět
No já tak napůl...spíš se toho bojím
Odpovědět
Já si vysokou nějak neumím představit, vůbec se nedokážu učit sama doma :-(. Nejsem studijní typ a postrádám paměť, co neslyším a nevidím, to nevím |-|
Odpovědět
No to já se onitím učit až na poslední chvíli,takže pak to budu horkotěžko dostávat do hlavvy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Evi nenapsala jsem protoze jsem se byla jen objednat, jdu zitra, ale stejne asi nic neuvidime, jsem pravdepodobne 4+4tt... uz abychom meli srdicko,pak uz budu klidna |-|
Odpovědět
Holkyyyyyy... Já mám radost... :-D
Odpovědět
Adél, budu držet pěstičky x-). Jůůůů x-), mimineštó x-). Luci, že se zítra stěhuješ nebo jsi taky těhu? :-D
Odpovědět
Evi nejsem těhu... :-| :-D :-D :-D Ale dostala jsem skvělou nabídku, volala mi vrchní z nemocnice kam nastupuju a nabídla mi něco úžasnýho... x-) x-) x-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?!?!?!? Doprčic, holky, tohle napínání miluju :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem doma z prace, dnes to bylo super :-) popapali jsme a za chvilku se jdeme podivat na miminecko :-) sice asi nic neuvidime,ale treba nam vezmou aspon krev. pak dam vedet
Odpovědět
x-) Držím palce :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Dael,taky držím palečky :-) Evi Lůca to ma na facebooku ;-)
Odpovědět
To jsem nějak překoukla :-S. Tak to je skvělý Lucíku x-)!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak sliznice je krasne vysoka,ale jinak tam nic moc videt nebylo, mudra rikala,ze se tam uz rysuje plodovy vacek,ale ja jsem ho nevidela, byl to jen takovy svetlejsi flicek :-D Jinak na me jdou tehotenske chute, kazdy den zboucham jeden cely kompot, strasne mi chutnaji kysela jidla :-D dalsi kontrola 31.8. asi to do te doby nevydrzim.
Odpovědět
Adél, já šmejdím na koníka, abych se něco dozvěděla :-D. Super super, dokud to jsou chutě a ne nevolnosti, tak si můžeš pískat :-D. 31. bude co nevidět ;-), to je už 3. pondělí od teď :-D. Kdy to řeknete vašim? A co svatba? Už zařizujete?
Odpovědět
Lucík v Praze, Adél na koníkovi, Kačí v dubnu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
evi, tak hodnota HCG je 780 coz odpovida, mame velkou radost, doma jsme to uz rekli,probrali s knezem :-) a v nejblizsi dobe zacnem zarizovat svatbu, asi zitra zajedeme na tvrz,kde bude hodtina, zitraa rano jedu do salonu upravovat satky a tak,no. jen doufam,ze se Verunka bude mooc snazit a vydrzi s nami az do konce. Moc se na ni tesime vsichni, babicky dedeckove tety :-)
Odpovědět
Verunka? A co když to bude klučík? :-D Neboooj, silná holka ;-), určitě vydrží :-). Zase se tomu koníkovi nesmíš moc poddávat, ty matky tam jsou některý lehce zdegenerovaný :-N... A datum svatby? Ten říjen zpátky?
Odpovědět
A reakce babiček? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Evi bude to asi 17. rijna nebo az 7.listopadu. Babicky byly v soku, nejlip to vzal nas tatulda, ten se zacal rechtat. Nasa mamca uz vybira jmeno a tchynka je taky super, porad se o me stara a na vnoucatko se uz tesi. mas pravdu,ze na MK to je nekdy hodne zajimave
Odpovědět
Jéé, tak ať všechno klapne a doufám, že tady začneš trošku taky plánovat svatbu, ne jen cpát maličkou rybízovým kompotem na koňovi :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nene ted uz je to česnečka :-D tu uplne milujeeeem :-D :-D no jo mela bych zacit planovat tu svatbu asi to bude 17.10.
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky holky moje, nějak vás zanedbávám od té doby co jsem v Praze. :-D :-D Dneska v noci u mě poprvé Ondra přespal na ubytovně. A zítra mě čeká první šichta. Nechali mi ještě volnej víkend. Trochu se bojim. Hele měla jsem z tý ubytovny strach a je to tu fakt krásný,mám docela dost fotek. Jsem tu vlastně od pátku a svojí spolubydlící jsem ještě neviděla. :-D :-D
Odpovědět
Luci, tak je hoď na střechu ;-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) jakpak se máte?? Adélko,mooc gratuluju, ať všechno dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kouknete do profilu :-D tentokrat uz na 100% x-) drobek dneska nejak radil, byli jsme na navsteve a udelalo se mi tam docela blbe.
Odpovědět
Ady,tka to se máš,že se budeš vdávat tak brzo.Taly ybch to brala ;-) Já dneska objednala organzu a další dorbmnsoti an svatbu,tka mám raodst x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?