Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Ahojky, probírají se tady ještě maturující nevěsty? Koukám, že se tady z toho stal spíš všeobecný pokec ;-)
Odpovědět
A co by to mělo být jiného, než všeobecný pokec? Všechny už máme po maturitě...
Odpovědět
No spíš něco ve smyslu příspěvků týkajících se maturujících nevěst... Nebo vyklidit pole a nechat místo pro příspěvky dalších maturujících :-D Pro všeobecný pokec tu jsou jiná témata než "tématická" - např. podle data.
Odpovědět
No tak se tam zapoj. Myslím, že srpen a maturity k sobě moc nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas: jsme kamaradky a schazime se tady kde jinde si mame pokecat,toto je mistnost jen pro nas par vyvolenych. rady privitame dalsi,ale pole vyklidit nehodlame. x-)
Odpovědět
Ádoooooo, sakriš kam teď mizíš? To se neděláááá!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Jé, terazkap je těhu??? Se tady taky ani neukáže :-(... Holkýýý, já vám závidím x-).
Odpovědět
Jak víš že je těhu? =-)
Odpovědět
Jsem prolezla koníka :-D
Odpovědět
Jo aha :-D :-D
Odpovědět
Sice se tam mluví nějakým divným jazykem, ale kolikrát se tam dozvíš věcí :-D...
Odpovědět
no jo a asi aj Adel |-| taky závidím :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Cat, ten 10. květen už je jistý? To je pondělí, ne?
Odpovědět
no je jistý, pokud vše půjde hladce a budou penízky....jo je to pondělí, nechceme víkend a taky to datum se nám moc líbí... 8-)
Odpovědět
To jo, datum je to perfektní x-). A rodina přijde?
Odpovědět
no rodina zatím o ničem neví a dozví se to asi až koncem roku...ale myslím, že příjdou, už asi něco začínají tušit, i když si to nechtějí přiznat...
Odpovědět
No fajn :-), komu na vás záleží, přijde určitě ;-). Jé, holky, já z vás mám radoooost :-D
Odpovědět
To jsme rády, Emi :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Ještě kdyby se tak podařilo něco mně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
v klidu 8-) 8-)
Odpovědět
No a já taky pořád nic... :-S
Odpovědět
Ty se stěhuješ!!! :-D
Odpovědět
Jo,jenže zatím se stěhuju na šílenou ubytovnu... :-|
Odpovědět
No jo, ale krok vpřed to je :-D
Odpovědět
To je fakt no.. Se těšim na zítra... Konečně mi zase přijede Ondra a jedu si pro noťase... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D Taky jsem se těšila na zítra, ale padlo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A JE TO VENKU :-N vy drbny :-D :-D :-D no uvidime jak to nakonec dopadne, jsem v 5tt a uz nemuzu dopnout zadne kalhoty,tatka se mi jenom smeje, proste me to na tom pupku tlaci, no :-D
Odpovědět
Takže myslím, že to není z dovči?
Odpovědět
*myslíš
Odpovědět
Profilova fotka
evi jj, je to z dovci :-) pravdepodobne 28.7.2009 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?