Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
No nic děvčata, jsem nějaká utahaná, nevyspalá, tak si jdu lehnout k televizi. Bude to jenom otázka minut než usnu. :-N Tak dobrou noc. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc :-) taky uz jdu, dneska na me v manzelske posteli ceka sestricka :-D no jo, chlap neni doma :-(
Odpovědět
Kecalky ukecalkovaný :-D
Odpovědět
Holkyyyy.. Za chvíli vyrážím. |-| :-D
Odpovědět
Držíme palce :-D
Odpovědět
Asi umřu :-D :-D
Odpovědět
:-D Neumřeš ;-). Akorát mě naštveš, až přijde SMS, že nic :-D
Odpovědět
Za to ale já nebudu moct. :-S :-D
Odpovědět
:-D A kdo jinej?
Odpovědět
No tka dke to vázne? :-D
Odpovědět
Já jí prozvoním :-D
Odpovědět
PRozvoň prozvoň :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Prej si máme počkat na net, už jede domů :-(. A já musím pryč...
Odpovědět
JEžoš ta nás napíná jak malé kalhoty....no jsem zvědavá
Odpovědět
Tak jsem tu děvčata.
Odpovědět
No tka povídek přeháněj
Odpovědět
No nemám co.... Nebo spíš takhle...Nic :-(
Odpovědět
A co ti řekl?
Odpovědět
No takhle,přišla jsem do ordinace a vždycky se mě ptá jestli není nějakej problém, tak jsem jí to prostě řekla a tak.. Tak se zeptala jestli jsem nezapoměla prášek,tak říkám že ne. Sestra mi naměřila tlak 80/50 tak mi řekla že to bude tím tlakem a tím počasím, že si na to ted hodně ženský stěžujou. Tak mi pro jistotu udělala ultrazvuk, hezky jsem všechno viděla,je to sranda, těšim se až takhle jednou budu koukat na malýho drobečka. x-) A nakonec teda řekla že těhotná opravdu nejsem. Kyž jsem odcházela z ordinace, bylo mi to docela líto. :-(
Odpovědět
Luci to věřím..tka se na to vrhněte..bydlet kde máte a pracovat můžeš než půjdeš na amteřskou,ber že bude chvíli trvat než s ezadaří ;-)
Odpovědět
Kačí tay je právě ten problém, byt máme, ale až od října, to zaprvé.. A za druhé není vybavenej. A to bude taky chvilku trvat. Když to nevyšlo teď, tak už opravdu počkáme až ten byt bude vybavenej a tak měsíc před svatbou vysadim prášky. 8-)
Odpovědět
No když myslíš,ale věř mi,že to nevydržíš,že to stejně bude v tobě hlodat.BYt se dá vybavit i s mímem a to se stejně nenarodí hned...ale jak myslíš,sama víš nejlíp jak to u vás vypadá,ale myslím,že srdíčku stejně neporučíš ;-)
Odpovědět
Já vim no.. A ještě když my jsme oba takový blázni.. x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Normálně je mi to fakt líto.. Se mi to zakouslo do hlavy a pořád na to myslim. :-|
Odpovědět
T2 fakt chápu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci, taky jsem to jednou zazila :-) je to fakt pocit nanic, znam to
Odpovědět
Já to teda znám jen z těhu testů, ale taky už jsem byla tak třikrát strašně zklamaná :-(...
Odpovědět
Profilova fotka
holky asi bysme meli otehotnet.. :-D mne vychazi ovulka primo na dovolenou ;-) :-N
Odpovědět
Adel, skvěle :-D, takže jen tak cvičně zkoušet, víš jak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne to si rikam :-) treba to vyjde uz ted, ale to by bylo naprd, zase obvolavat lidi, ktere amme domluvene na svatbu :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?