Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne ted mam tka 48 :-) ale co bych dala za to kdybych pribrala tak 2kg :-(
Odpovědět
"Skoro 60kg", jaká hrůza :-D, to byly moje nejhubenější léta :-D
Odpovědět
Sakra jak to děláš? =-)
Odpovědět
48 :-o , ta holka má o 20 kilo míň!!! :-o ;-(
Odpovědět
...jak já
Odpovědět
Profilova fotka
:-D evi prosimm te nestresuj se moji vahou :-D jsem podvizivena... taky jsem si prosla krutym obdobim |-| a nechtela bych to vratit zpatky a ani bych ti to neprala,tak na vahu kasli
Odpovědět
Profilova fotka
smankote co jsem to napsala "podvyzivena :-D "
Odpovědět
Jako 48 bych nechtěla vářit ani za nic, to by ze mě nic nezbylo :-N, to by byl někdo cizí... Ale 55, já to by byl sen x-). Co bych za to dala :-(. Jak já byla blbá, že jsem si nevážila těch 57 :-(. Hnusný blbý chlapi :-p. Novej chlap mi vždycky zabral všechen čas a já začala kašlat na váhu a s každým přibrala tak 5 kilo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to ja jsem s tim mym shodila ani se mi nechce pocitat kolik, samo ne kvuli nemu,ale kvuli tomu,ze jsem byla uplne blba ... mas chlapa doma,?
Odpovědět
Hele já po prckovi hafec přibrala,ale ted už se s tím snažím ěnco dělat,tak snad se vrátím na svou původná váhu,těch 65 by mi vyhovovalo ;-)
Odpovědět
Nemám, přijede každou chvilku :-). No jo, ty máš jednoho celej život :-). Chjo, chtěla bych mít na shazování vůli :-(. Teď se musím donutit zaběhat si, ale tááák se mi nechce :-S:-(.
Odpovědět
Kačí, divný, nevypadáš rozhodně na víc, než 65 :-D, spíš tak 60 max...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neni jak vam holky :-) chlap doma :-) buhvi jak dopadne zitra Lucka :-)
Odpovědět
Já chci miminkooo :-(. Dneska jsme se byli podívat u sestřenky - má mimíse (možná už jsem to tu někdy popisovala - rozváděla se na druhý výročí, za dva měsíce se vdávala podruhý a za další dva rodila :-D) a mají teď nový bydlení - mají to tam nádherný x-), obrovský okna přes celou stěnu obýváku, celý vzdušný a nádherně světlý x-), za pár šupů pronájem domku (patří to k drůbežárně opodál a oni o víkendech akorát zaběhnou zkontrolovat pipiny). No prostě boží :-( - přesně takový, jaký bych si přála, ale jaký s Kořenem asi v životě mít nebudu :-(.
Odpovědět
Jako jak jak dopadne Lucka? :-D :-D :-D :-D :-D Tshe,takhle mě tu drbat. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
EVi,no jako mě se to vše vrazí jen do břicha,nohy a ruce mám jak hajzlový pavou :-| ALe tka při mých 175 cm míň jak těch 65 asi nechci A mímo si pořiďte,třeba toho tvého to konečně nakopne Luci,zítra hnedka písej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D luci, dyz nas znas :-) cetla jsem to na facebooku :-)
Odpovědět
Kači, ty jo, to jsi vysoká 8-). Taky bych chtěla mít všechno na břiše ]-( , to má kámoška :-p, nohy, ruce hubený, jen polštáře na břiše a obří kozy :-D, stačí jí volnější triko a je za kočku :-p, ale za stehen, rukou a lýtek se to tááááááááák špatně dostává :-(. Já nemůžu přivíst mimčo do týhle situace - nebydlíme, tatík nezodpovědnej, na všechno kašle, já mám před sebou roky školy... :-p |-| Chudáček malej. To mu úmyslně neudělám :-(.
Odpovědět
Já musím jít :-(. Musím vypnout pc a vytáhnout běhací pás :-p... Tak pááá
Odpovědět
škola se dá udělat a věř mi,že nidky není vhodná doba na mimi ;-)
Odpovědět
Já už jsem svojí váhu úplně přestala řešit. Jsem ted trošku zhobla za ten týden jak jsme makali na Slovensku. Slovensko je pro mě ta nejlepší dieta a ještě mě tam 2 týdny čekají. :-D :-D :-D Holky dám vědět a když ne já, tak Em to tu rozhlásí o to se nebojim. :-D :-D :-D :-D :-D Nevim totiž jestli se zítra na net dostanu a ve středu zase odjíždím na delší dobu. =-) :-D
Odpovědět
Jj, já to tu stopro rozhlásím :-D, ale už fakt pa :-D
Odpovědět
Luci,tka to hlavně kdyžtak písni Evči ;-) Já váhu neřešila,dokud jsem po prckovi nepřibrala :-(
Odpovědět
Švagrová taky otěhotněla vlastně po škola. Ted jsou malýmu 2 roky, loni začala dělat vejšku a ještě přitom maká a je těhotná. Tohle obdivuju a říkám si, že se dá zvládnout všechno. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já taky v září nastupuju na vysokou a mám prcka a těhule doufám budu na jaře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky si myslim, ze se to da zvladnout, verim v to, dela to tak tolik maminek, ze to musi jit a nebudeme jedine :-) my teda cekame az skolu dodela tatinek a skocime na to :-)
Odpovědět
No vida,takže se to dá parádně zvládnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ty teda do skoly zatim nejdes? CO to odvolani? A do prace se tesis?
Odpovědět
Adi a kdy tatínek dodělá školu?
Odpovědět
Odvolání jsem nakonec nepodávala. Zkusim to kdyžtak příští rok, letos si holt zařídíme v klidu bydlení, zabydlim se v Praze, a tak.. Budu to mít jednodušší,než ještě při tom všem myslet na školu. Do práce nastupuju 15.8. a docela se těšim, ale zároven jsem taky trochu nervozní a bojim se., ale to k tomuasi patří. :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?