Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Víš mě by to nevadilo kdybych ted nenastupovala do práce... To tam 15.8. nastoupima řeknu jim že za pár měsíců jdu na mateřskou? :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D Njn, nesmíš jim to říkat, dokud máš zkušebku :-D, ale zase jako sestra bys mohla jít hned, le neměla bys nárok na mateřskou asi. Švagrová je sestra a když byla prvně těhotná, tak nešla hned a potratila |-|, jak tam musela tahat ty staříky...
Odpovědět
No já tam naštěstí staříky tahat nebudu když jsem u dětí. :-) Ale zase to bude hodně na psychiku.
Odpovědět
No jo, i některý děti vážej víc než staříci :-D
Odpovědět
Luci,tak šup pro nový test a testovat znova ;-)
Odpovědět
A kd yjsi to měla dostat Luci?
Odpovědět
Kačí,no takhle...Měla bych to dostat asi za 14 dní. Ale to se mi nechce si kazit dovolenou tak asi neudělám pauzu v práškách. No jak už jsem tu psala, v úterý jdu na gyndu, tak uvidíme. :-)
Odpovědět
Evi co jsem koukala tak tam jsou stejně většinou děti s rodičema takže se s nima ani netaháš.. :-D
Odpovědět
Počkej,tak to mco enchápu?!TY jsi měla poslední MS nějakou slabší?
Odpovědět
Jestli to máš dostat až za 14 dní, tak to bys teď měla plodný dny teprve =-). A prášky právě potlačujou vypuzení vajíčka =-)
Odpovědět
No slabší byla, to ano, ale u nás v rodině se na to nějak nedá spoléhat.. Taky měli všichni MS klidně i do 5. měsíce těhotenství... =-) =-) =-) A za týden jsem měla udělat pauzu v práškách, abych dostala MS, jenže to nechci dostat na dovolený,tak pauzu neudělám a tak to ani nedostanu.
Odpovědět
No raději mazej k tomu Dr. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jasný, zajdu, a až na mě vybafne "Tak co Lucíku, všechno v pohodě?" Tak jí řeknu jaký mám problém. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Stejně by to byla velká náhoda. Prášky beru pravidelně a myslim že jsem ani nezapoměla..myslim teda. =-) :-N
Odpovědět
:-D Znám tři takový miminka od maminek, co nikdy nezapomněly :-D
Odpovědět
Luci,tka to bude asi jen síle sugesce zbožného přání ;-) ALe přála byhc ti to,ale vím jaká je psychika sviňa ;-)
Odpovědět
Kačí já bych chtěla, ale ted to nejde. Tak myslim že ta sugesce to nebude. =-)
Odpovědět
Luci,tak třeba je to opravdu mímís x-) HEle a nebrala jsi třeba antibiotika nebo tka?
Odpovědět
No právě že nebrala. Už jsem přemýšlela nad vším možným co by to mohlo zavinit. A nic mě nenapadlo. :-N Ondra už se těší co mu sdělim po prohlídce. :-D
Odpovědět
Evi,tak že by bylo čtvrtý? :-D
Odpovědět
Luci, nejspíš :-D
Odpovědět
Luci,tak ať to dopadne podle tvých představ ;-)
Odpovědět
Ona neví, jaký jsou její představy :-D
Odpovědět
Ale prd... Mimčo bych chtěla a moje drahá polovička taky... Jen mi ted vadí ten nástup do tý práce.... To by byl skvělej nástup,na pár měsíců a pak hned na mateřskou. :-D
Odpovědět
No a? :-D
Odpovědět
No a...asi nic no... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo a ještě jsem vás chtěla upozornit. Kdybych se tu náhodou neukázala za ty 2-3 týdny tak je po mě. Ondra mi koupil brusle a já nich neumim. Jsem si je zkusila doma a první co bylo, tak jsem nabrala futra. :-D :-D :-D :-D Takže až s nima vylezeme ven tak se zabiju úplně. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to by bylo super :-) my jsme to s potencialnim tatinkem vcera taky resili, za 9 mesicu bychom chteli jit obhlednout kocarky :-) (to uz snad budu tehulka :-) ) Zacneme pracovat na miminku snad uz nekdy v zime... uz se to bliiizi :-) snad to vyjde a uz to nebudeme presouvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ziraf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme dneska taky kouknout na brusle pro M. chceme si je vzit do Italie, jen jestli mu je stihnem do te doby koupit. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?