Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Nojo, divíš se? :-D :-D :-D
Odpovědět
Jsem si dala na facebook fotky z toho Slovenska... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
já koukala 8-)
Odpovědět
Pat a Mat :-D
Odpovědět
Náhodou nám to moooc šlo. :-D Doplňovali jsme se navzájem a udělali jsme toho hrozně moc. :-D
Odpovědět
To máte skvělej nácvik na podzim :-D. Jdu si číst, dobrou |-| .
Odpovědět
Dobrou noc
Odpovědět
Teda tady to žije... Člověk na chvilku přijede a než se to tu stačí trochu rozjet tak budu za chvíli zase odjíždět pryč... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo ja se sem dostanu tak jednou za den a to jen tak na minutu :-) porad je co delat zitra jede Mira na sluzebku na cely tyden,coz jsem vam uz vlastne rikala :-) takze ho musim sbalit, nabalit jidlo atd... slibil mi ze dneska bude varit,tak snad na to baleni bude aspon cas :-)
Odpovědět
Takže budeš Adél vlastně taky opuštěná... Jako já a Em... My jsme takové chudinky... |-| :-D
Odpovědět
Všechny jsme chudinky :-D. Dneska mi máma chtěla nutit do výbavy cibulákový talíře i s cibulákovýma příborama :-S bléééé.
Odpovědět
Ježiš... :-D :-D :-D :-D :-D No fuj. Já jsem od dědy dostala toastovač a sadu hrnců... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Normálně vám musim něco říct, bud mám vadný těhotenský testy,nebo nevim.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Cibulákový? :-D:-D:-D Taky bych chtěla toastovač, hrnce mám... :-D Jsi v tom???????????????????? :-o
Odpovědět
No jako nevim, každý dopoledne děsný nevolnosti, jsem strašně přecitlivělá, rozhodí mě i maličkost a ty chutě.. Ježiš.. Na Slovensku jsem měla chuť na krabí salát s nesquikem. :-D A několikrát se mi stalo že jsem málem nestihla doběhnout na záchod. :-D
Odpovědět
Uka!
Odpovědět
Co mám ukázat? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
A testy? Jdi k Dr., ne?
Odpovědět
No test :-D
Odpovědět
No testy jsem si dělal v pátek se švagrovou, ta to 3 měsíce nedostala a taky má pár příznaků. Ale taky negativní, stejně jako já. K doktorce jdu v úterý.
Odpovědět
Máte divný testy :-D
Odpovědět
No ale je to hloupý, prostě obě máme tak jaksný příznaky a testy jsou pořád negativní. 8-(
Odpovědět
To je teda hloupý, a nesnědly jste něco společně? :-D
Odpovědět
Kruciš, ať už je úterý :-p. Byla by svatba ještě letos?
Odpovědět
Když mě ty nevolnosti trvaj skoro 2 týdny, to není tím že by jsme něco snědly. :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D No jako test ti něco ukáže klidně třeba až ve 4. nebo 5. týdnu, ale nevolnosti začnou být až tak od dvou měsíců, ne?
Odpovědět
Já nevim,já už nic nevim.. Já ale ted nechci být v tom.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak nevolnosti podle koníka v půměru od 6-7.týdne a to už je vidět na testu...
Odpovědět
No to jsem zvědavá teda... :-S
Odpovědět
Já chci abys byla |-| .... Anebo spíš nechi, kolem mě jsou všichni těhotný a jen já ne ;-( a ještě pekelně dlouho nebudu |-| :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?