Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky ;-)
Odpovědět
:-) Spadl mi kámen ze srdce, teď jen aby mě odtud nevyrazili :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
pročpak? ty tak toužíš po studiu? :-D mne se tam zrovna dvakrat nechce ]-(
Odpovědět
To mně se taky nechce :-S, ale ty máš odborný vzdělání, já mám jenom pitomej gympl, takže vlastně vůbec nic... Základku s maturitou :-S. Práci neseženu..
Odpovědět
Hojky holky EVi gratulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi ja mam taky prd, zdravotnicke lyceum je jak radoby doktor na gymplu...
Odpovědět
Ahoj Kačí, kde se touláš? Děkuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kacko:-)
Odpovědět
Adel, ale pořád víc než já :-D
Odpovědět
Evi,byli jsme na dovči ;-)
Odpovědět
Catry: http://www.beremese.cz/album/view.php... Něco takového jsi myslela jmenovkama??? Přihnala se odpoledne bouře a vyhodila zase net ]-( ]-( ]-( Kačí, jak jste si to užili? Nějaká exotika?
Odpovědět
Evi žádná exotika,jen anše chalupa v dolních věstonicích.Na exotiku nejsou penízky bohužel :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, snad nevadí, že se k Vám přidám. Jsme s přítelem zasnoubeni už dva roky, já na jaře odmaturovala a dostala se na práva do Prahy, blízko které žijeme, takže to vypadá, že už nás nic nerozdělí ;-) Jsme spolu 3 roky, 2 roky spolu žijeme. Rozhodli jsme se vzít už před dlouhou dobou, už mám taky druhý zásnubní prstýnek, který mi vždycky přítel po roce navlékl, prý abych mu neutekla :-D Mám dilema - jako datum se nám líbí 29. srpna 2009. Vím, že všichni šílí už rok rdopředu, tak mám pocit, že nic nemůžu stihnout a nic vybrat ťipťop. Další - nevím, zda je to přirozené. Svýcho chlapa miluju, vím, že lepšího bych nenašla a chci s ním být do konce života, ale svatby se bojím... Bojím, že na poslední chvíli řeknu NE, bojím, že nebudou mít tak narychlo - necelé 2 měsíce žádné místo, tam kde se chceme vzít, žádné pěkné šaty, že neseženu. A právě proto, že je to tak honem honem, tak mě to stresuje ještě víc. :-|
Odpovědět
LOtrinkas vítám tě. Já ybch to rozhodně zorganizovat nezvládla,ale myslím,že to takový problém nebude.SPíš bude horší najít volné místo jak píšeš.Ale ono zálěží,kde s echcete vzít,zkusit to můžeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky lotrinkas ahoj ja bych ani nevidela problem v tom miste ci organizaci,jak v tom ze se svatby bojis, mozna byste meli jeste nejakouo chvili pockat, pokud bys totiz rekla v tu chvili ne, tak by to bylo docela dost penez vyhozenych nadarmo a navic zklamany manzel :-) myslim, ze takove obavy ma hodne holek, ale zkuste se na svatbu dele pripravovat, pak ta jistota prijde sama :-)
Odpovědět
Ahoj Adel :-), tak co ta vaše kolaudace? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi mazec, vetsi akci jsem snad jeste nezazila.... Muj sel do prace o pul druhe odpoledne :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Větší akci v menším bytě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek Evi krasna nova profil.fotka. divala jsem se uz i na facebooku jsi kocka x-)
Odpovědět
Adel :-N jé, díky :-N:-D. Photoshop a kulma umí divy :-D
Odpovědět
Hééééééééééééééj, kde jstééééé? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tu su 8-) ale za chvilku jdu zase pryc :-)
Odpovědět
:-D no samozřejmě :-D
Odpovědět
Tak dnes se vrací moje žirafí láska, to jsem zvědavá, kdy se ukáže 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoooooooooooooj holky mojeeee :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Jsem vám tu už chyběla,že? :-p :-p
Odpovědět
Tak co je tu nového? Sypte to na mě..Chci vědět všechno. x-) x-)
Odpovědět
Tak vidíš, ne? Nic :-D, bylo tu mrtvo :-p...
Odpovědět
No to je pěkný teda,člověk tu chvíli není a takhle to tu vypadá.... :-S :-S :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?