Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
http://www.landybridal.com/Product/Pr... x-) x-) x-) x-) x-) x-) tenhle typ se mi líbí x-)
Odpovědět
Však já tu taky vůbec nemusim bejt,že jo.. Odcházím :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Neeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci dam je na chvili do alba :-) kukuk x-)
Odpovědět
Adel, a jaké to jsou v originále? Jaká značka?
Odpovědět
Adél krááááásnýýýýý x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Moc ti sluší x-) x-) x-)
Odpovědět
Opravdu krásný.. x-) x-) x-) Děvčata odcházím,musim zase na nějakou trapnou rodinou oslavu... 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( Evi, aspon tu ode mě budeš mít chvííli klid... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-p No tak já jdu uklízet teda, no :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy jste tu? ja mam dneska naladu jak to pocasi...,
Odpovědět
U nás je docela hezky :-D. Co se stalo??? =-)
Odpovědět
Tady je takový vedro... 8-( 8-( 8-( A nesnášim rodinný oslavy.. 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Vedrio, jo? Tak to tady teda ne :-D. Kdo slaví?
Odpovědět
Článek se načítá
Strýc svátek, děda svátek, sestřenka svátek.. 8-( A jsou to jmeniny ,který třeba byli před 2 týdny.. prostě se výdycky udělá jedna hromadná oslava a je to... 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Tak to my slavíme jen kulatý narozeniny, takže tak jednou za4 roky někdo něco :-D
Odpovědět
Nic jinýho neslavíte?
Odpovědět
Ne, co bysme měli slavit? Narozky ještě tak maximálně, ale jen dort v nejbližším kruhu rodinném :-D, žádny strejčkové a tetičky :-).
Odpovědět
Jo aha, tak nás je celkem 9.. Tetička, strýček,jejich 2 holky,máma,táta,děda,babi a já... A slavíme všechny narozeniny a svátky 8-(
Odpovědět
Aha, no tak to jste taky taková větší rodina, no :-D. Bydlíte pohromadě, jo? My nejsme slavící typy :-).
Odpovědět
Jako jak jestli bydlíme pohromadě? :-D
Odpovědět
No teda jako nějak v jedný vsi třeba :-D. :-D :-D :-D
Odpovědět
Objednala jsem si kulmu, tak budu chodit kudrnatá x-) :-D
Odpovědět
Jo, v jednom městě jo.. :-D :-D :-D Vždycky se sejdeme u oslavence... Mě to ale táááááááááááák nebaví.... 8-( 8-( Kulmu jo? Já kulmy mám dvě...
Odpovědět
Já nemám žádnou :-D. Tak teď budu mít, no :-):-D A to tam musíš povinně nebo co? :-D
Odpovědět
No musim.. :-D :-D :-D "Prostě tam půjdeš a je to, nebudu pořád vymýšlet nějaký výmluvy proč jsi nepřišla.. " :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D Chudáčku :-D :-D :-D :-D :-D :-D , proč neřeknou prostě že se ti nechtělo? :-D
Odpovědět
Tak jsem napsala ještě několika fotografům, abych věděla že jsem vybrala správně a že se třeba nenajde nikde levnější... Napsala jsem Baladový, tak ta má ceny tak nějak jako ostatní, ale odepsal mi Vokurek a ten to má taky docela dobrý... Evi přepošlu ti to do IP co mi napsal... :-)
Odpovědět
Kuku 8-)
Odpovědět
Normálně si asi začnu myslet že jsem těhotná... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Proooč? :-D Jdu na poštu :-S
Odpovědět
Proč? Mám chutě na jídlo který jsem třeba nikdy nejedla, ráno mi bývá nevolno a dneska jsem i zvracela, fakt skvělý. :-D Jj,utíkej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?