Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Woooow, ta je skvělá x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Ta poslední, viď :-D
Odpovědět
Ale ne ta poslední ne... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D tak ta stojí jen +-400 ;-).
Odpovědět
Zatím teda, je to aukce, takže spíš 500 :-S
Odpovědět
Fakt? :-. :-. :-. To jde a je krásná... :-.
Odpovědět
Hele Evi taky jdu,dobrou noc...
Odpovědět
Jj, dobrou, já si půjdu číst :-)
Odpovědět
http://www.yacanna.com/images/ALR/CTO... x-)
Odpovědět
Ty jo ty figurky jsou krásný. x-) Ta poslední je fakt taková pro ty kdo mají téma modrý,mušličkový,plážový... Kámoška co bude mít ted v červenci svatbu tak se rozčilovala že byl strašnej problém sehnat nevěstu s hnědými vlasy. Že ona nechtěla blond figurku když je tmavovlasá... Ale sehnala jí nakonec... Jsem jí říkala: " Ty si stěžuj, co máme dělat my? Plešatýho ženicha a nevěstu s modrou hlavou už tuplem neseženeš" :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase vám sem lezu :-D ale ta poslední věta mě celkem pobavila :-D :-D :-N já zas nemohla sehnat blond nevěstu a černovlasýho ženicha :-D jsem chtěla ty pandy, ale ta holka mě fakt naštvala 8-(
Odpovědět
panda: Jsi pandy nesehnala,nebo jak? :-) Já nic nevim, promin že se ptám. :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Všechny figurky jsou s blond nevěstou :-. . Já nemohla sehnat jedinou s černovlasou a blond ženichem... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No pandy z ebay byly moc drahý :-| předtím jsem chtěla takový hezký pár, ale ty postavičky mě zrušili ]-( a pak jsem si vymyslela pandy z marcipánu, jedna holka z mimibazaru mi je slíbila udělat, že se koncem května ozve, ale pak nereagovala vůbec asi dva týdny, tak jsem se na ni vybodla a nechala si udělat ty postavičky x-) a neomlouvej se, to není nic tajnýho :-D Pak mi teta říkala, že sousedka peče a dělá nádherný figurky z marcipánu a jaký si vymyslíš, ale to mi řekla den před svatbou :-D :-D
Odpovědět
Tak lepší den před svatbou než týden po svatbě :-D
Odpovědět
Em: ta kamarádka jí právě sehnala... a za strašně dobrou cenu...má tmavý vlasy a ženih takový světlý :-D
Odpovědět
panda: no to potěší teda... :-D ale ty postavičky co jste měli jsou taky strašně hezký... x-)
Odpovědět
No já už mám lepší :-D
Odpovědět
To jo no :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Už mi ten Jackson leze krkem 8-(. 60% všech zpráv je o něm, zbytek o povodních :-S
Odpovědět
Našla jsem si fotku, na kterou se budu dívat, abych nesekla s hubnutím :-D http://img.osobnosti.cz/foto/natalia-...
Odpovědět
Tak tuhle ženskou moc nemusim ale ta fotka je pěkná, jo takhle vypadat tak jsem happy :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
To já jí teda můžu x-). Je skvělá, nejen jak vypadá, ale jako člověk :-). (Ne jako ten Jackson 8-()
Odpovědět
Takhle budu jednou vypadat :-Dx-)
Odpovědět
Kořen mi odsouhlasil plastiku :-D
Odpovědět
Ale nech Jacksna bejt :-D :-D :-D
Odpovědět
Jste si možná maaaaaalilinko podobný :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Nemám holt ráda rozpadající se pedofily, no :-D
Odpovědět
To nejsme, no, ale kéž by :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ale je fakt že jsem jí v Divokým andělovi nebo jak se to jmenuje žrala. x-) x-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?