Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D A bude mít brzo malou chlupatou pandičku x-), jůůůů, už se těším :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jooo, chlupatá bude určitě, už vidím to vlasatý dítě :-D :-D :-D snad =-) já totiž neměla vlasy snad pořádně do tří let, jen takový chmíří :-D
Odpovědět
:-D Tohle bude mít černý chlupy kolem očí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
žiraf, nechceš ten cylindr? ti ho dám za dobrou cenu :-D
Odpovědět
He, duch obchodníka se ozval :-D
Odpovědět
Jdu čůrat a do vany, ještě se ozvu :-D. Za deset minut :-D
Odpovědět
Jsem teď po sobě četla "jdu čůrat do vany" :-D
Odpovědět
panda: co to je dobrá cena? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych tu nic nenabízela, ale má ho v albíčku, tak jsem si řekla, že za zeptání nic nedám :-D ještě mám polštářek pod prstýnky se slunečnicema :-D
Odpovědět
Pandi, musíš brát ohled, že jsou mladý pár, zařizujou domácnost.... 8-) (Je to tak správně Luci? :-D)
Odpovědět
em....skvělý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
za 250 jsem ho chtěla myslím prodat
Odpovědět
Článek se načítá
to jde, já bych ho za ty původní prachy nekoupila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jste potvůrky podivný :-D :-D na mě hezky domluvený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emm :-D
Odpovědět
to jde no...to hodně jde... :-D :-D :-D proberu to se ženichem.. Panda: ten klooobrc mi schovej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobře :-D P už mi totiž dal krabici s věcma, který mám prodat do postele ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc kočky ;-)
Odpovědět
pandí dobrou noc :-)
Odpovědět
Jsem z5 :-D Máš ještě chlapa online?
Odpovědět
Mám,řešíme tu ten cilindr... :-D :-D Žirafi padly, protože ty se týkají jenom mě tak je hloupý aby je měl taky na autě a ten cilingr se mu za ty peníze líbí... :-D :-D :-D
Odpovědět
Aha :-(, tak nadšenšj z nich byl :-D
Odpovědět
Tak bys mohla ty mít na autě jednu ze svých žiraf ;-). Se závojem... Co říkal na slánky?
Odpovědět
Slánky jsem mu neukazovala, on prostě řekl že chce ty figurky co mám v albu a hotovo, bez debat, takže by to nemělo cenu... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Aha, tak ty stojej kolem 900 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já vim,koukala jsem na to,to je mu jedno....Ale ten cilindr se mu líbí.. :-D :-D Polštářek nechci, chceme mistišku s pískem, ale ten cilindr...hmmm.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Chlapi :-D, ještě že mýmu je všechno jedno :-D. Bychom se asi hodně hádali :-D
Odpovědět
Ty jo, zase jen že je to svatební, taková blbost a litra :-o ]-( . Fakt hrůza :-S
Odpovědět
Hele :-) http://www.yacanna.com/images/AJD/CTO...
Odpovědět
Hele, vy dva :-D http://images.marketplaceadvisor.chan...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?