Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
No dneska jsou velký družičky v módě :-D. Bude supr, když budou stejně oblečený :-D. Divný by bylo, kdyby pohazovaly před tebou plátky růží :-D
Odpovědět
Uvidíme no,co na to rodina. :-D A hlavně co na to ony dvě, i když ony jsou pro každou srandu.. :-D Jenom mi pořád vrtá hlavou ubytování svatebčanů... Dneska se na mě Ondra pěkně vyprd...si myslí že když zejtra odjíždíd omů tak že zamnou nemusí nebo co?! 8-( 8-(
Odpovědět
Jak vyprd?
Odpovědět
Je na tom Slovensku přece a slíbil mi že když už spolu nejsme v kontaktu přes den, tak přijde vždycky v 7 na net večer... A zatím vždycky přišel a dneska nic. 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Jo tak :-D
Odpovědět
No nevadí no, si tu hezky popíjím kávičku, koukám na "Mezi námi zvířaty" a jsem spokojená... V tvé společnosti samozřejmě... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já taky koukám a dělám si kalendář na dietu :-D
Odpovědět
Mr. Bombastic 8-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ha,pozor,už je tu pan dokonalý :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D Má zpoždění, teď chatuješ se mnou :-D
Odpovědět
No jistě... Jde stranou... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D Je to jen chlap :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No právě... :-D :-D :-D Blbej chlap... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
K čemu my je vůbec máme? :-D
Odpovědět
Na plození dětí? Ne,jako nudili by jsme se bez nich... :-D :-D :-D :-D Občas je dobrý se trochu pohádat, občas za nás zaplatí, něco koupí.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Občas? Mně přijde, že když jsme spolu, tak se spolu jen nebavíme nebo hádáme, zato když nejsme spolu, tak se mi akorát stýská :-D. Samý problémy s nima :-D.
Odpovědět
Co se stalo?? Kdo je Ben? Oťase táta? On umřel??? Jsem nedávala pozor :-D
Odpovědět
Tak my se hádáme jenom občas a blbý je že to vždycky vyvolám já kvůli tomu že se mi něco nelíbí nebo tak.. :-D :-D On pak přileze a začne se usmiřovat, to usmiřování mám ráda... :-D A já ho strašně ráda vytáčim, že třeba když ho nečím naštvu,tak se urazí, a sedne si na postel... Tak k němu přijdu a začnu ho cvrnkat do ucha, to on nesnáší, což ho vytočí ještě víc... :-D :-D :-D :-D :-D A pak se pereme... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D My se ani nepereme :-D, my jdeme spát a ráno jakoby nic :-D
Odpovědět
Asi se otrávím, táta na chdbě lepil IPU, fuj, asfaltovej smrad přímo za dveřma, blééé, už mě bolí hlava :-S.
Odpovědět
Jééé,fuj,takový smrady nesnášim.. :-S Víš ale co mám ráda? kdy se maluje nebo něco přestavuje, ta vůně vápna a barvy... To já ráda... :-D :-D :-D
Odpovědět
Fuj, já nerada všechny smrady :-D :-D :-D
Odpovědět
Hele to je dobrý ty zvířata :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D jj, cítím puls :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Taky koukáš? :-D :-D
Odpovědět
8-) jasně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Taky bych si občas chtěla takhle do někoho kopnout.. :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a co třeba jablko? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
::-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D -D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Víš co by mě zajímalo? Co je to hnědý s tím špičatým ocasem,vypadá to jako klokan... :-D :-D :-D Ale má to pořád chut na kuře tak to klokan nebude... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?