Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evi, presne to nenavidim, to radsi nic :-D
Odpovědět
Adel :-D asi tak :-D, to si budu raději odbíhat od oltáže a fotit sama :-D Luci, to nemáme, leda u Prachatic jednu pratetu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nekdy jsou ty fotky od znamych lepsi nez od fotografa "z atelieru" :-D
Odpovědět
Evi to je hloupý... :-| Tak máte ještě čas nakoupit pořádný fotáky a zaučit příbuzenstvo... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D No ne, věřím tomu, že jedna z těch tří bude moct a přímo jí ukážu konkrétní fotky, co chci, a pak si to upravím sama, to je to nejmenší :-D.
Odpovědět
Já taky doufám že budeme mít ještě spoustu fotek mimo profi... Taky sis s nima chci pohrát,baví mě to... :-D :-D :-D Čtu si ted v diskuzi "Správný věk na vdávání" :-S :-D :-D :-D
Odpovědět
No tam ani nečti :-D. Každá, který je 22, si myslí, že správný věk je 22, komu je 25, správný věk je 25, komu je 28, správný věk je 28, komu je 38, správný věk je 38 :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
No to právě ne,většinou tam jako zastávaj názor že správný věk neexistuje, ale jako některý ty názory na 20ti letý nevěsty... No děs. :-D :-D :-D Tohle já dát přečíst O. tak se chudák vyděsí a svatbu odloží na 40 :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D No, to píšou, ale stejně si všechny myslej, že ony mají ideální věk a že každá mladší je moc mladá :-D.
Odpovědět
Prostě hrozný.. Už si začínám myslet že jsem divná..asi tu diskuzi zavřu... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D To fakt nemá cenu řešit :-), co člověk, to názor... Nedivím se těm třicítkám, když samy byly ve 20 jalový telata, ale nedokážou si připustit, že ne každej to tak má ;-).
Odpovědět
Asi tak no... Prdim na to...Jááááá seeee vddáááááááávááááááám..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D (sice až za rok ale to je jedno) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
To už budeš stará páka, když se to tak vezme :-D Jsem večer nemohla spát a v duchu jsem si přestavovala pokoj, tak to teď jdu hodit do jednoho programu, jak se mi to vejde :-D
Odpovědět
Jak stará páka? To mi potáhne na 21 :-D :-D :-D Jako jak pokoj? =-)
Odpovědět
No jako náš pokoj :-D, chci malovat a asi to tu trochu přestěhuju...
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Jééééé... když se to sere tak se to sere... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Co jeee??? =-)
Odpovědět
Nevzali mě na školu... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
:-o A tys měla jen jednu přihlášku? :-( Tak nezoufej, dálkově to můžeš zkusit kdykoli ;-), ty to máš dobrý, máš práci, máš vzdělání :-). Jsou i horší věci, zkus se odvolat a kdyžtak za rok, no... Ono se to nezboří :-).
Odpovědět
To až nevezmou mě :-(, nemám nic, nic neumím, žádnou práci s gymplem neseženu... :-|
Odpovědět
Jsem měla do toho programu staženo spoustu nábytku a teď mám hovínko :-(, jak překopali celej počítač, musela jsem to přeinstalovat a je tam prd :-(.
Odpovědět
No právě že jenom jednu,dálkovou a doufala jsem v to,bylo to bez přijímaček,ale tolik lidí mělo zájem,že jsme se všichni prostě nevešli... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
A podle čeho to brali, když to bylo bez přijímaček??? =-)
Odpovědět
Podej si odvolání ;-), až se jim někdo nezapíše, tak tě vezmou :-).
Odpovědět
To nevim podle čeho to brali,jestli podle maturitního vysvědčení... Nevim...
Odpovědět
A tys jim dávala výsledky z maturity, jo?
Odpovědět
Posílali jsme přihlášky....A pak všem zájemcům zaslali papír z dotazníkem ...Ten jsme měli vyplnit a zaslat s ověřenou kopii vysvědčení zpátky...
Odpovědět
Jo tak :-S. No jak říkám, podej odvolání, vždycky někdo odpadne a ty budeš mít přednost, protože jsi se odvolala ;-). Já s tím taky počítám, protože mě stopro nevezmou :-N:-D
Odpovědět
Vždyt já ani nevim co to to odvolání je a co se do toho píše... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?