Nevěsty - květen 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Všechny nepověrčivé sem!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
A co jinak už máte zařízené holky??? Co tu tak čtu, tak už některé chodíte i na šaty jo? My teda úspěšně místo obřadu a hostinu a oslovila jsem fotografa... samozřejmě už mám tak nějak rozmyšlenou barvu (béžovo-zlatá) a výzdobu, ale ještě nic sehnanýho nemám... Na šaty bych taky klidně pomalu šla, ale protože se za pár týdnu budem stěhovat, tak teď víkendy patří lítání po hobbymarketech a domech s nábytkem :-| taky to není špatné, ale šaty by byly lepší... asi zajdu někdy okolo Vánoc...není to pozdě? ale dřív to asi stejně nedám :-(
Odpovědět
taky se na šaty chystám až v prosinci... je třeba nejdřív zhubnout :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já vás zase opouštím... paní na matrice měla trochu zmatky a nabídla mi již obsazené datum... takže svatba se přesouvá na moje narozeniny 20.4., doufám, že budou tropy, jako když jsem se narodila a ne zima ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přídávám ke květnu :) plán máme na 25.5. ale zálohovka případně 18.5. bohužel ještě uvidíme, protože tam kde se nám to líbí a chtěli bychom mít svatbu mají zatím na celý květen předběžnou rezervačku. Více budeme vědět zítra max pozítří. Tak uvidíme. Barva by byla bílozelená, jarní barvičky :) No a už je představa o prstýncích a oznámení. Teď poptávám fotografku a kapelu, s kapelou je to boj :( spíš hledám reference.Ale jak nekteří píší, přítel na mě kouká a ptá se zda to moc neřeším. Po neděli, kdy zjistil, že je 3/4 roku do předu rezervačka, tak pochopil, že některé věci se musí řešit brzy. No a příští týden bych se ráda poohlídla po šatech.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám:-) Zatím nemáme jisté datum ,ale chtěli by jsme konec května tak snad to klapne .V neděli se jdeme podívat do Křtin ,kde by jsme chtěli mít hostinu a v tamnějším krásným kostele obřad.Psala jsem dnes farářovi email ohledně schůzky a zatím neodpověděl tak jsem lehce nervozní:-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my máme jistý termín 25.5.2013, domluveno na matrice, vše bude na jednom místě, včetně hostiny. Teď domlouvám fotografa, protože toho co jsem chtěla, už má někdo dávno rezervovanýho, tak řeším jinýho. Ještě chci pořešit hudbu a domluvit se s někým na jídlo, ale jinak zápasím s barvami, nemůžu se rozhodnout. Nic jinýho nemám...taky mi ještě přijde čas na šaty a výzdobu apod.
Odpovědět
Ahojda, dlouho jsem tu nebyla, ale hlasim, ze my uz mame misto na obrad i hostinu, fotografa, floristku, hudbu, vybrany raut, kadernici, vizazistku, botky koupeny, saty i oblek predvybrany- jen koupit :D chtela jsem to mit co nejdriv z krku a pak uz se jen tesit a predstavy se snoubencem se nam uplne sesly, takze to slo jako po masle a svatbu mame 25.5.2013 a hostu bude 60-80.
Odpovědět
Vlastne koukam, ze uz muzu asi resit jen ty blbiny, ale mam takovej pocit, ze budu muset jeste znovu obejit vsechny salony... Nove kolekce jim vetsinou chodi behem listopadu, co jsem se ptala :D
Odpovědět
Ahoj, koukám, že 25.5.2013 je dost frekventované datum.. Mimochodem, naše svatba bude v ten samý den :-) Máme zařízené místo obřadu, místo oslavy, kapelu, návrh na svatební oznámení.. Ale zatím nemám šaty.. Byla jsem se jen tak juknout v jednom salonu a paní mě vyprovodila se slovy, že pokud svatba bude až v květnu, tak mám času dost, ať přijdu až po novým roce.. Docela mi to vyrazilo dech a je jasný, že v tomhle salonu už mě po novém roce neuvidí.. Ale ráda bych měla do prosince šaty vybraný..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kupujete už dekorace atd.? Já bych už si hrozně ráda něco koupila, ale celkem se mi mění vkus a bojím se, že to pak budu chtít všechno změnit a vyhodila bych peníze. Na šaty se chystáte kdy? :)
Odpovědět
@kdyby Ahojky! Jsem na tom podobně. Mám strach, že bych něco koupila a pak se mi to nakonec nelíbilo. :) Proto to chci vydržet, až budeme mít šaty, až budu rozhodnutá pro kytici a pak teprve budu dolaďovat ty dekorace. Pořád totiž váhám mezi dvěma styly (jestli "moderní" výrazná malinová nebo něžná pivoňková). Na šaty se jdu poprvé mrknout zítra, ale zatím jen tak orientačně. Nemáme stoprocentně potvrzený termín svatby, takže zatím budu jen koukat, co by mi slušelo nebo neslušelo.
Odpovědět
Ahoj, s kamoškou na květnovou svatbu půjdeme vybírat šaty tak v listopadu. Taky podle nových kolekcí. Nevíte, kde v Brně už nové šaty mají?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@celebrant Tak jsme na tom podobně. :) Na šaty půjdu asi až v prosinci, dřív mi to přijde brzy...
Odpovědět
@kdyby ja taky dekorace jeste nekupuju, mam toho v hlave tolik, ze to musim nechat ustalit a vybrat jen neco, aby to tam nebylo jako v cirkuse :D zkousela jsem tuhle vyrobit pom pom a vubec mi to neslo, takze to vsechno asi budu muset nakoupit, vyrabeni mi fakt nejde :D
Odpovědět
Holky udelam dalsi tema na jen 25.5.2013... Neni jeste ze ne?
Odpovědět
@pipa podle me na tom bude Praha i Brno podobne a satky dochazeji vsude tak nejak na podzim, chystam se i tady v Praze na Svatebni Expo, mely by se tam prave predstavit jiz nove kolekce, tak jsem zvedava no
Odpovědět
@vienav OK díky :-) Trochu jsem to teď prošla. Větší půjčovny už něco mají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vienav Přesně, mám toho tolik, co se mi líbí, že to musím nějak sesumírovat a pak nakoupit jen něco!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi už máme termín a místo vybrané, v pondělí potvrdíme a zaplatíme rezervačku :) a teď se může vše už odvíjet. V pondělí jdu na první zkoušku do dvou salónů a příští neděli do dalších dvou. Já Vám nevím, ale mám dojem že v Praze je rychle všechno pryč, raději dřív, než abych pak nebyla úplně spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zitra si jedeme zaplatit rezervovany termin do Slavkova na zamek na 25.5., takze doufam, ze vse klapne a bude to ofiko. Jinak jeste nemame NIC a po precteni vasich prispevku zacinam lehce panikarit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidím, že datum 25.5.2013 začíná být oblíbené 8-) my máme domluvené datum na matrice, místo hostiny, fotografy, DJ.. teď hledáme videokameramana a zjišťujeme čí je pozemek, na kterém chceme mít svatební obřad. Podle toho zda nám to povolí budeme ještě řešit hudbu na obřad atd.. Co se týče šatů, možná obejdu místní salony během listopadu. Ale chystám se do Olomouce, kde mám šaty vyhlídlé.. a další kolekce jim přijde v listopadu, takže to asi nechám až po nové roce, protože v prosinci se stěhujeme.. tak toho bude moc :-( no ale už se nemůžu dočkat :-D Na vše ostatní se pomaličku vrhnu až po Vánocích... až bude klid :-)
Odpovědět
Tak se také holky připojuji ke květnové svatbě 2013, jen ještě nemáme potvrzený termín. Koukám, že všichni se bojí pověr, ale přitom květnové termíny jsou všechny už zarezervované :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, užijte si květnovou svatbu, protože to je na svatbu ten nejkrásnější měsíc ;-) Ana ostatní nehleďte, ať si věří pověrám :-D @markitkamildysek Kameraman Pavel Bartas, vřele doporučuju..
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že se k Vám taky přidám s tím květnem...skoro tchýně dost protestuje proti květnu. To se prý svatby nedělají :-p A můj drahý nastávající by mamince samozřejmě rád vyhověl. No co, budu bojovat zuby, nehty ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekverunka Nás tohle taky jistě čeká. Ještě jsme to neoznámili, ale až na to dojde, tak to bude řečí. Jednou jsme to naznačili a hned jééééééééééžiš v květnu neeeeeeeee! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby To musíme zmáknout! :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak se také přidávám do květnovým svatbiček :-D termín máme 25.5.2013 (neplánovaně - původní byl 29.6., ale vzhledem k obsazenosti spousty důležitých věcí jsme museli termín změnit!) Zatím máme jen místo obřadu, hostiny (vše v jednom :-D ) a taky jsme domluvení na matrice, dále kameraman, fotografka, kadeřnice, kosmetička........toť vše......s barvou nevím na 100%, ale asi bílá + vínově červená......když bude to jaro (původně jsem chtěla bílo-stříbrnou.....) jinak nic.........sháním inspiraci a mám v tom pěkný chaos.........jaký styl vlastně chci.......musím si to probrat.....jinak už jsem objednala organzu s tím, že začnu něco tvořit........zatím jsem nezačala........ale brzo už začnu! snad! tak přeju vám všem hodně úspěschů v přípravách svatby! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě bylo řečeno,že ta pověra ,že se nemá brát v květnu,že to přináší smůlu vznikla z toho,že dřív bylo zvykem ,že ženská hned otěhotněla a pak vycházel porod na únor kdy jsou velký zimy a spoustu dětí to prej nepřežilo... tak prej proto:-)Jinak já osobně si myslím,že je důležitější KOHO si beru a né kterej měsíc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Tak se taky hlásím k oblíbenému datu 25.05.2013 :-D Když si tady tak pročítám tuhle diskuzi, tak lehce propadám panice, protože jediné, co zatím máme, je zamluvený sál, kde bude probíhat hostina a zábava. A vlastně mám ještě taky docela rozmyšlené, že by to měla být kopretinková svatba (v barvách bílá - žlutá - zelená) 8-) Kdo by řekl, že svatba bude takový "záhul" :-N Mám číl dál víc chuť to udělat někde potají a nikomu nic neříct ... jen se bojím, že moji maminku by z toho asi kleplo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nevěsty, také se k Vám přidávám a jak ráda! :) myslela jsem, že květnové svatby moc nefrčí, ale jak to tak sleduji opak je pravdou :D každopádně si myslím, že svatba v květnu bude prostě nej a nebylo lepší volby, co myslíte? Všechno bude krásně svěží a když vyjde teplo? To bude paráda, pač to první jarní květnové teploučko si každý po zimě vychutnává a spojení se svatbou se mi zdá super ;) Na druhou stranu mě trochu děsíte, kolik už toho máte zařízené! A skládám Vám poklonu :) Sama si ještě spíš utvrzuju představy a prezentuju je nastávajícímu manžílkovi, který si taktéž myslí, jak je na plánování brzy :D my se konečně dohrabali k vybrání místa na obřad a dvou nám možných termínů, ze kterých ještě není potvrzeno :( snad se pak bude pokračovat zdárněji a budu se také moc pochlubit lepší aktivitou jako Vy ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?