Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Akorát mi dorazily od šikmookých minikaly, ani jsem v to nedoufala. Chci vytvořit dekoraci z průhlené mísy, na dno dám dekorační písek (mám bílý a zelený, ještě nevím který použiju), zapíchnu do toho ty minikaly, zaliju vodou a posadím plovací svíčky. celkem tak udělám 4 mísy. Ty mísy jsem koupila v ikey a po svatbě v nich budu obalovat řízky :-D Co se týče květin na stůl, taky máme několik alergiků. Chtěla bych nějaké menší květiny v květináčích, které bych pak zužitkovala (rozdám maminkám a nějaké si nechám :-) ) Uvažuju o minirůžičkách, fialkách, či bramboříku.. nebo něco co má bílé květy ale ať mi tam ti alergii nechcípnou. Neznáte holky nějakou květinu co bíle kvete a není moc voňavá?
Odpovědět
zmyzulka: když ona je alergická snad na všechno, i na trávu... asi budou umělé... uvidíme, ale ty kytky za umělé to je taky pálka, uvidíme ;-)
Odpovědět
helena: tak ten citát tam není, pže bych tím chtěla něco říct... je tam daný z recese a záleží na člověku jestli mu to dojde nebo nee x-) jinak bychom tam žádný citát nedávali, někdo na to přijde hned... někoho to vůbec nenapadne
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: obalovat řízky :)))))))))))) úúúúúúú, to je dobré :-D taky si chci koupit tu ikeáckou ale jen jednu, naspodek křišťálky, zalít vodou, plovoucí svíčky a pár hlaviček kopretin. lidicka: i bez kytek to bude jistě hezké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak mi budeme mít výzdobu od paní s restaurace, ůčtuje si 1000,- tak to nechám na ní, budeme mít výzdobu do červena. Jinak jsme si včera objednali výzdobu na auto, dám to do alba. A sami sme si vyrobili krásné jmenovky na stůl z toho má velkou radost. kamarádovi budem dávat návrh na oznámení tak když budou tak je sem hodím.Jiank si myslím že nějké svatební hry nejsou špatný nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: já jsem teda taky anticitátová, ale tenhle se mi líbí, akrotá bych smazala to V. a nechala tam jenom Hugo (přítel je totiž Hugo) :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: taky dobrý :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: njn, praktičnost nadevše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít Moto.... a motto, ať nám napíše sám život . . .
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: A ona je alergicka na vsechny kytky? Vzdyt ty tam budes mit i svou kytku, ne? A pripadne bych se zeptala, zda si nemuze vzit zirtek ci zodax, preci jen je to tvoje svatba :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Taky mám podobné minikaly a stejně tak na ně budu dávat plovoucí svíčky, už jsem to doma zkoušela a vypadá to celkem hezky. Hranaté vázy používám i doma pro dekoraci, tak je jasná věc, na co potom padnou ;-) Pádím do práce, pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ja se chci take inspirovat ve vetsim misach ci vazat tvou vyzdobou :-D Ale zatim doma nic tak velkeho nemam a kytky chci orchidee :o) helena: Hezke, originalni :o) Mit svatbu plne recese, tak se jim budu inspirovat. My to ale budeme mit vicemene ladene romanticky, takze proto jsem tvorila v tomto duchu :o) Nase originalita je dana tim, ze vse co se da sami tvorime a i saty si nechavam sit dle mych uprav :o)
Odpovědět
Článek se načítá
To je ale hezke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helena.x: Tak jsems e taky chtěla podívat na recesistické a neromantické oznamko a ty už jsi ho myslím smazala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky koukali jste na diskusi Jak rici hostum, ze si ubytovani hradi sami"??? Me totiz zarazi, ze Vam Helenka tu tvrdi neco uplne jineho - viz kdo ji hradi svatbu :-| apod. a myslim, ze asi i Vas bohuzel radi mezi trapny chudinky, kdyz nemate na takovou mega svatbu. Hodne jsem vahala, jestli Vam to napsat, ale ja tak nemam rada lidi, co lzou....
Odpovědět
Profilova fotka
maartinka1:ano ano.....je to presne tak jak pises... jen si devcata predctete co helenka vyplodila :-x
Odpovědět
Já to holky četla a neudržela jsem se a napsala jsem do té diskuse co si o ni myslím. Jinak nevím co víc k tomu napsat, protože bych musela být sprostá a to se nesmí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smutne, ze??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
skoda,ze se nesmi byt sprosta...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukam, ze si martinko byla rychlejsi ;-), taky jsem premyslela, ze si holky tady zaslouzi vedet s kym maji tu cest ....
Odpovědět
:-) myslím, že si o slečně každý udělá obrázek a něco si o ni pomyslí...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě než ste to tady napsali jsem se k tomu taky náhodně dostala a četla tu diskuzi, a docela jsem koukala, mě už se stejně nezdají ty její řeči tady,a le nechám si raději svůj názor pro sebe, přijde mi že chce diskuze rozhádat,ale to je můj názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, sice nepatřím do září, ale jedna osůbka tady mě dost zvedla ze židle,,, zřejmě si léčí svoje mindráky tím, že se tu povyšuje nad všema a lže jak když tiskne,,,, chudinka,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem četla diskuzi a zdá se mi, že helena.x žije snad opravdu na jiné planetě než my :-) nemůžu pochopit, jak může někdo tak zcestné názory ještě prezentovat veřejně a divit se, že s ním někdo nesouhlasí....
Odpovědět
Ahoj holky, právě jsem dočetla zmíněnou diskuzi a zůstala jsem koukat s otevřenou pusou ]-( . Tanak: to co jsi jí tam napsala bylo trefné. Plně s tebou sohlasím. Jinak jsem dala do svého alba závoj a bižu :-D
Odpovědět
Delien: díky, fakt jsem si nemohla pomoct a musela to napsat :-) Jinak bižuterku máš moc hezkou, taková jednoduchá se mi moc líbí. A koukala jsem, že se ti líbí stejné oznámení jako mně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda, tak jsem si přečetla to téma s Helenkou a je to mazec. Peníze v životě opravdu nejsou vše. A svatba opravdu nemusí být za miliony, aby byla krásná! ;-) Ale to všechny normální a inteligentní holky ví. Opravdu to vypadá, že si tady jen někdo potřeboval posílit sebevědomí a ukojit ego. Myslím, že opravdu bude úplně nejlepší, když ji budeme igorovat, takový člověk nestojí o jediné písmenko a komunikaci 8-)
Odpovědět
tanak: To věřím. Bižutrku jsem vybírala jemnou proto, že mám krásně zdobené šaty a nechci od nich odpoutávat pozornost :-) Jsou pošité perličkami, takže by se k tomu kamínky moc nehodily. Oznámení je vtipné a netradiční. Zaujalo mě na první pohled a navíc je v barvě mojí svatby :-D Navíc jsme s přítelem jak ty dva puzzlíky - "zapadáme" do sebe úplně perfektně :-D
Odpovědět
Holky, stačí že už je tak zaplevelená diskuze o ubytování..netahejte to prosím sem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-S sorry.. už nebudu psát :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?