Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja, mitote: byla jsem v Liberci... Jinak paní nepoochybovala a ani se na barvu šatů neptala.. takže nosila jenom ivory bo podobné odstíny... ani jedny bílé nepřinesla.. naprosto odhadla postavu, je vidět že tomu hodně rozumí x-) měla jsem šatičky velikosti 36, prostě bombička... když jsem oblékla ty svoje vysněné... tak obě prodavačky jen žasly, to se mi líbilo... a ta druhá, co se o mě nestarala chodila koukat a obdivovat... žádná vlezlost nebo něco podobného... prostě já jsem nadmíru spokojená
Odpovědět
lidicka: a nemuzes je najit aspon nekde na netu na modelce?
Odpovědět
mitote: už se na tom pracuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybyste se nudili, tak jsem dala do alba takový pidipokus možné dekorace. Sklenička pro svíčku je malá, chtěla bych vyšší, ale doma je nemáme :o) A svíčky nebudou bílé, ale champagne a ty typické zaoblené plovoucí (na ty si brousím zuby, až konečně pojedu kolem té ikey :o) ) Bohužel jsem nesehnala tu tmavou tyrkysovou (a to ani v látkách, ani v pauzácích na oznámka), tak jsme barvu museli změnit na odstíny tmavě a středně modré s bílou a champagne.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Moc pěkné, líbí se mi ty perličky v listcích, je to takové jemné romantické.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Moc pěkná dekorace. Ty gelové perly vypadají dobře. Taky je máme doma, ale nezkoušela jsem je dát do vody - bylo mi jich líto :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já jich tam dala hodně málo, takovou pidihrstičku. Asi jsem to měla vyfotit ještě na porovnání .o) Já budu ještě nějaké drobnosti dokupovat, ale právě buď na aukru nebo v ikey, takže kuličky za 35 Kč kdyžtak dokoupím. Jsem byla moc zvědavá :o) p.e.t.a.: Jsem původně myslela, že je tam budu přišívat, ale drží tam samy :o) Ostatní ale budu dávat buď na vlasec nebo na gumičku, aby se dali kolem "svícínků" :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, je pravda, že těch 35 Kč už nás nevytrhne :-D Máš to moc pěkné, chválím ;-)
Odpovědět
Mitote-nenech se odradit...ty šaty Ti moc sluší...ja jedu na šaty příští čtvrtek a pátek...vam hraje hudba az vecer???Mne uz od rana...i na spolecnem obede budou,....
Odpovědět
Profilova fotka
helena.x: Mě třeba mamka doporučovala, že lidé se mají nejdříve vypovídat, seznámit se apod... a pak až by měla být hudba. Zažila to na jedné oslavě, kdy hudba byla ihned, co lidé přijeli. Poslouchali hudbu a nekomunikovali spolu. Musím jí dát za pravdu, že tohle by se mohlo stát i na svatbě a to bych nechtěla. Konrcert je fajn, ale chci aby se lidi spolu bavili. Možná to stojí za úvahu se nad tím ještě rozmyslet, ale samozřejmě je to tvoje svatba, takže to záleží jen na tobě :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak jsme dělali ještě pokus s kuličkami. Nechali jsme pár kuliček ve vodě přes noc a výsledek je zajímavý :o) Fotky jsem dala do alba "Zajištěno na svatbu".
Odpovědět
Mně se vdavali dve sestry a taky to tak meli...u nas je vyhoda,ze se vsichni znaji..ted jsem byla na svatbe..byla tam poi obede prodleva tak 3 hodiny -bez hudby a novomanzele se jeli fotit...la kazdy rikal,kde je hudba,chteli parit..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
helena: Se znají obě dvě rodiny tak dobře? .o) Tý jo, to máte dobrý :o) Jinak tři hodiny pauza je určitě taky blbá, pičítala jsem tak hoďku či hoďku a půl :o) My plánujeme tak hoďku focení po obídku, dáme svatebčanům noviny (s našima fotkama z dětství a naše společný, vtípky, uvažujeme i o nějakých info o hostech) a doufám, že moje svědkyně to tam nějak srovná :o) Pak začne raut a přijede hudba a přijdou noví lidé (kamarádi), takže bude rušno a než se připraví hudba dáme nějaké hry nebo něco jiného :o) Takže ta pauza nebude tak dlouhá, bude tak max. hodinka, hodinka a půl po obědě a k jídlu jim hrát nechci, ať na to mají klid :o)
Odpovědět
martja: já to vidím úplně stejně s tou hudbou ;-) jinak ten pokus je dost dobrý - hih, teď budeš muset napočítat kuličky... kolik se ti jich vejde do skleničky aby ti nevyjela svíčka po delším čase :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Těma perličkama ve vodě si mě tak navnadila, že to snad taky zkusím :-D S hudbou souhlasím, určitě ji nechceme na celý den ze stejného důvodu. Kapela nám přijede až večer :-)
Odpovědět
Taky si myslím, že hudba bude nejlepší až k večeru. K obědu a do příchodu kapely nám bude hrát tichý podkes notebooku, napojeného na bedny. Martja: já se chtěla na ty vodní perly vykašlat, ale jak to vidím, asi si je taky pořídím. Vypadá to moc hezky :-)
Odpovědět
my žádné hry neplánujem..ja si na to nepotrpim..u nas je jen zvykem házaní do koláča (hudba hraje urcitou písničku a vyvolává hosty...1. družicky, pak rodiče..babicky..teticky...zenicha...a kazdy prijde k neveste a hodi ji do klína nejaky financni obnos s basnickou-napr. ja ti hazu do kolaca,na maleho kudrnaqca..nebo ja ti davam na perinku,pro malou katerinku..
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda, že jsem vás na ně navnadila děvčata :-D lidicka: No právě přemýšlím, že je namočíme dopředu a pak dáme bez vody třeba. Ale to je nazváženou. Zase lidi budou sledovat kuličky, jak se zvětšují... to by se jim mohlo líbit .o) Obzvláště kamarádům :o) tanak: O tom tichém noťasu jsem také uvažovala, zeptám se v restauraci, zda mají svůj nebo máme přivést náš :o)
Odpovědět
martja: dopředu? abys z nich měla super koule :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Teď jsem o tom přemýšlela, ale výzdoba se bude dělat dopoledne a my na místo dorazíme až kolem třetí hodiny. Kuličky se asi namočí všechny do jedné velké nádoby a pak se odsypou do váziček.
Odpovědět
marsee: a to vám bude dělat obsluha? tak na druhou stranu mohli by to zvládnout ;-) já chtěla na stůl živé kytky, ale bohužel švagrovka je alergická... a nechci tímto dělat problémy nebo tak nějak, chjo všechny moje plány troskotají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Nene, bude nám to dělat květinářka a jedna známá, co ráda aranžuje. Budu s nima mít schůzku, kde se dohodnu jak na kytkách, tak na výzdobě a zrovna to zkusíme udělat na jeden stůl doma. Podle toho se dohodnem, jak si co představuju a potom nám to tam dopoledne udělají, abych tam nemusela jezdit nebo spoléhat na obsluhu.
Odpovědět
Konecne jsem objevila luxusni oznameni...kouktete do alba..ale neleknite se..zadna romantika-na to nejsem..je to posledni fotka v albu..
Odpovědět
helena: můj vkus to teda není, mně se nelíbí, ale je to tvoje věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jé, koule koulovaté, no vypadá to moc dobře! kdybych už neměla těch šest kilíček křišťálu tak bych do nich snad taky šla. mamka je měla ve vázi snad půl roku, jenom občas dolila trochu vody a furt vypadaly parádně lidicka: jujda, tak to mě ani nenadaplo, že by nědko mohl mít alergii na kytky... taky chci živé. no přinejhorším se bude kam schovat, druhý salonek nechci moc zdobit, tam bude jenom jídlo, tak budou kdyžtak alergici přímo u chutného zdroje 8-)
Odpovědět
helena: hej tak to je vtipny :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: taky řešení - to by švagrovce vyhovovalo, jenže my to budeme mít všechno v jedné místnosti... by se tam ukejchala a udusila :-D pak bych to měla na talíři celý život... to radši budu muset oželit vysněné kytky... a dát tam nějakou umělotinu nebo jenom svíčky, či co já vím :-|
Odpovědět
mitote: diky..prave to jsem chtela...romantiky uz bylo dost.. lidicka: ty mas hezke..jen kdych ho mela ja,tak vynecham citat :Jdi s tim,kdo te MA RAD..To bych nezvladla..obstarat tolik chlapů..to bych se nabehala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helena.x: Oznámení je neobvyklé, ale mě se nelíbí - otázka vkusu samozřejmě :o) lidicka14: Živá kyka je živá kytka, ale občas jsem narazila na fakt povedené umělé. Zkus někam mrknout, nemuselo by to vypadat špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: tož leda nějakou nekvetoucí zeleň, ale nenapadá mě tedy jakou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?