Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Tak to je škoda, že ty fotky se nepovedly :o( Nemáme co obdivovat a netušíme, zda pro tebe raději ty barevné nebo bíle :o)
Odpovědět
P.e.t.a.: asi jo, ale profi, u nás umí filmovat můj táta (sám točil spoustu svateb), ale obecně si nějak nedovedu představit, že nějakého příbuzného nebo kamaráda ochudím o zábavu, a vlastně ho pěkně zapřáhnu do práce...
Odpovědět
poppaea: ja mam dve velke druzicky, 3 male a svedkyni...
Odpovědět
ja chci kameramana, urco ne amatera, to je pak na nic...
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: No já bych ho ani nechtěla celý den, spíš jen na obřad, začátek hostiny, krájení dortu. Takové momentky. Ale jak říkáš, bylo by blbé tím někoho zaměstnat.
Odpovědět
no ja bych ho chtel an amomentky na cely den asi :-D
Odpovědět
Mitote: kyš kyš :-D No nic, teď vážně. My budeme mít obřad v 11, a pak hned naproti kostelu bude oběd jen s nejbližší rodinou a svědkama. Pak bude nějaký focení. No a pak bude jinde raut, ale ten začne až třeba v šest, a já vůbec nevím, co mám v tom mezičase dělat. Navíc jsem přemýšlela o tom, že bych chtěla zůstat v šatech až do prvního tance, kterej ale bude až na tom rautu. Jenže zas si nedovedu představit, že si půjdu někam do hotelu odpočinout, a pak v těch šatech sama s manželem pojedu na ten raut...asi jedocela divný se producírovat ve svatebních šatech, když kolem sebe nemáte všechny ty hosty, ne? Jinak pro vysvětlení je to tak, že většina hostů z toho oběda - tedy rodina - se už večerních oslav účastnit nebude. Ale zas svědci a sourozenci, ti budou na obědě i na rautu, a nějak nevím, co si počít s nimi v tom mezičase... Kdyžtak se omlouvám za nepřehlednost
Odpovědět
Jinak fotografku už mám zamluvenou, a bude na obřad, hostinu, focení a možná začátek rautu, to se uvidí...a opět nevím, co s ní udělat v tom "mezičase"
Odpovědět
poppaea: co to je? :-D my to amme podobne, v 11h obrad, pak hned hostina s nejuzsi rodinou...a pak jinderaut por hromadu lidi...no ja hele 11-12h obrad, 12-13 foceni se vsemi svatebcany, 13-15 hostina, 15-16 foceni zenicha a nevesty a pak od 17 nebo 18 raut...me to vychazi pekne :-D ja lid v mezicase neresim, to bych se pak uz musel azblaznit :-D
Odpovědět
No, tak právě mi bylo přítelem ujasněno, že veškerý focení (jak s svatebčanama, tak jen nás dvou), bude trvat max. půl hodiny, jinak nehraje :-D
Odpovědět
pappaea: no to ani omylem, ja uz hodne fotila a vim ze je potreba toho udelat hodne avybrat to nej..trva to dlouho :-D
Odpovědět
Jojo, to se mu taky snažím vysvětlit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
poppaea: kdo vi co ten muj :-D ja topred nim tajim a hraju na to ze to bude hracka a pohodicka :-D :-D :-D
Odpovědět
Já ho sebou vezmu na schůzku k fotograce, ona už mu to vysvětlí :-N
Odpovědět
poppaea: to bude asi nej, muj nastesti nic moc neresi...vse mi odkyve, cera dosel vzor oznameni tak ho studoval na zachode a pak kdyz jsem se ptala jestli je to ok tak rekl ze v pohode ze j emu to jedno :-D
Odpovědět
Mitote, taky dobrý :-N
Odpovědět
poppaea: a tak je to se vsim, prostuduje to na zachode (pry tam resi ty nejdulezitjsi veci na ktery chce klid) a pak vzdy vyleze bez slova..a az na muj popud rekne ze ok :-D
Odpovědět
Tak to bych řekla, že spolu budete minimálně padesát let, hádky evidentně nehrozí :-D
Odpovědět
poppaea: ne nehrozi :-D maximalne zarvu ja a to jsem pak zkocena objimanim :-D takze mi rvani neumozni a on sam se nenamaha :-N navic anas ochranarsky pes nam to ani nedovoli, kdyz nekdo zvysi hlas nedej boze z lasky poplaca po zadku tak pes po tom dotycnem okamzite vystartuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já počítám na focení tak hoďku, mezi 15-16hod. Pak dort a tak od pěti bych dělala nějaký hry. A tak na půl sedmou bych už chtěla Dj.
Odpovědět
že by dort až po focení? to není tak špatnej nápad :-)
Odpovědět
to my asi dort hned po obidku ale cekam ze obidek bude kldine dve az tri hodinky, takovy lazo plazo, kecani, hudbicka
Odpovědět
já teď uvažuju udělat to takhle: focení před kostelem, oběd, focení nás dvou, mezitím by se hosté mrkli na svatební noviny, a pak dort :-)
Odpovědět
to me prijde silene roztahany :-( to u nas urco ne...to uz bude lepsi si zatancovat i po obede,je tam klavir amam uz domluvenou klaviristku
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Jo, přesně tak asi, po obřadu se nafotíme jen s rodinou a my dva až po jídle, když budou číst noviny.
Odpovědět
My budem mít kapelu až večer...a v tý restauraci by na tanec ani nebylo místo.
Odpovědět
poppaea: kapela taky bude vecer, tohle budou jen takova podkladova klavirni preludia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A jak to máte s hudbou u obřadu v tom divadle, taky klavír?
Odpovědět
Jojo, chápu, když jak říkám, my nemáme ani klavír, ani místo na tanec.
Odpovědět
peta: to jeste musime poresit s divadlem, chteli bychom jednu muzikalovou herecku coz neni problem, problem je jeslti budedivaldo ochotno nam to ozvucit...pokud ne tak bud nejke smyccove trio nebo pri nejhrosim klavir...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?