Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ahojky, tak my do toho praštíme taky v září 2010 :-)
Odpovědět
pokud budeš chtít Zuzi s něčím poradít v okolí Zlína dej vědět. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vybirat sice je z ceho ale je to tezky, beru si anglicana takze to musi byt take na urovni a hlavne nekam anglicany ubytovat... no uvidime jak to dopadne s cenama v te nasi lokalite jen doufam ze me nenasadi cenu jen kvuli tomu ze je to anglicko ceska svatba.. jelikoz v emailu mi zadne ceny doposud nedali... ach jo.. ale at to stoji co to stoji je to svatba ktera je jednou za zivot...
Odpovědět
Profilova fotka
archie: Děkuji ;-) No obhlížím nějaké fotografy, máš tip na nějakého za rozumnou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj skoro nevěsty :). Taky plánuju na září....ale jak jsem si myslela, že vím přesně místo obřadu a hostiny, tak vím houby... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
helik81 : Jakto? Někdo ti to vyfoukl? ]-(
Odpovědět
Ahoj Zuzinko, poslala jsem ti majlíííka :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk Archie, já tobě takyyy :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak, ale mám pochybnosti o místu...Datum se vždy nějaké najde, vždyť je to celkem fuk, chlapi si ho stejně nezapamatují :).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, na příští středu máme domluvenou schůzku s kameramanem, tak jsem zvědavá. Myslím, že rovnou složíme zálohu a domluvíme podrobnosti :-) Jedná se o pana Májka z Němčan.
Odpovědět
Ahojky, no tak já jsem konečně napsala na matriku - nějak o víkendu. a zatím žádná odpověď a přitom jsem nechtěla žádné zásadní info, jenom kdy je možné rezervovat termín, cenu a kde všude oddávají... a nic ]-( ]-( docela mě to vytočilo... jsem si říkala, že v pondělí asi neodpoví, že je ten "úřední den", ale v úterý už by mohli a pořád nic... no jestli tam mají takový přístup ke všemu... začínám pochybovat.. Jinak přítel se rozhoupal a snad na konci tohoto týdne bysme se měli dojít domluvit do hospůdky, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) U nás datum vymyslel můj nastávající, já chtěla svatbu v červnu, ale nevadí, hlavně že si mě chce vzít :-) 8-) :-D Místo na hostinu máme už zamluvené, je to u známých, kameru tak na půl a fotografa taky tak. Zákusky bude péct kamarádova babička, dortík si nějaký upeču já, když bude čas 8-) , zbytek cukřářka, na radnici to máme zamluvené tak na 90%. Teď už jen koukám po šatech a doplňcích :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, jsem zvědavá, jak dopadne dnešní schůzka u kameramana. Pak napíšu, jak jsem dopadla :-)
Odpovědět
pejsanek: ahojky, jo napiš, jsem zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dopadlo to skvěle. Máme zařízenýho kameramana - Jirku Májka z Němčan. Nakonec se schůzka protáhla na dvě hodiny, viděli jsme spoustu ukázek a dokonce i načerpali inspiraci na program na hostině. Velice příjemný přístup, video kvalitní, tak jsem ráda, že to dopadlo dobře :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tedy congratulation. Ty budeš mít už opravdu vše zařízené. :-) Holky chtěla jsem se pozeptat, kdy začnete bláznit a zajišťovat šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, nejdůležitější máme zajištěný :-) Šaty naštěstí řešit nemusím, když si nechám šít. Takže šaty budu řešit až po novém roku.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím budoucí nevěsty! Také plánujeme svatbu na září 2010, ale myslím, že je na všechno ještě moc brzo? Momentálně jsme začaly hledat místo, chceme obřad i hostinu a ještě ubytování na jednom místě.Nemá někdo nějaký tip?Jsem z Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zálohu Jirkovi Májkovi jsem zaplatila, takže další věc z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny skoro nevěsty :-) Také plánujeme svatbu na září 2010, po dlouhé době bude celá rodinka pohromadě, tak toho musím využít. Místo už máme tak nějak vymyšlené, jenom tam zajet a domluvit se, jen doufám, že to klapne. Teď ještě kde bude hostina =-) To je asi největší oříšek
Odpovědět
Ahojky po třech letech váhání jseme se už konečně rozhodli do toho taky praštit v září příští rok. Jen mám obavy zda nám bude svítit sluníčko nebo padat kapky štěstí až z nebe :-|
Odpovědět
ahojky, tak už jsme taky konečně trochu postoupili... včera jsme se byli dohodnout do hospůdky... Takže září nebude problém i s ubytováním, takže jsem spokojená x-) No a až budeme mít termín, tak se máme dojít dohodnout na pevno. Takže prozatím spokojenost. Dekoraci mi obstará kamarádka :-D Ještě ten termín, na něm všechno stojí a padá
Odpovědět
Profilova fotka
zmrz.linka: Tak právě z toho mám největší strach , aby nám nepršelo, chci mít totiž obřad i hostinu na jednom místě a nemůzeme sehnat nic pěkného s teráskou pro případ, že by opravdu pršelo. Hlavně mám pocit, že je na všechno spouuusta času, ale když vidím co všechno už mají ostatní naplánované :-|
Odpovědět
Ahoj zářijové nevěsty. Přidávám se do klubu. Plánujeme svatbu na 4.9.2010, ale jak to tady vidím, tak mám pocit, že jsem naprosto bez šance. Pořád o tom jen mluvíme a kromě místa obřadu, které mám vybrané už x let, netušíme nic dalšího. a zařízené nemáme vůbec nic, asi bysme něco měli začít dělat.
Odpovědět
Petulad, hlavně klid, času máte moře :-) My ještě nemáme ani to místo obřadu, a to o něm přemýšlím už dva měsíce :-D Chci totiž malý hezkiý kostel v Praze s hezkým okolím, ale to je asi moc :-D Jo tak kdybyste některá měla nějaký tip, tak určitě dejte vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek :Ahojky, všimla jsem si, že jsi také z Brna, tak se chci zeptat kdepak budete slavit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peťo, oslavu budeme mít v restauraci Zasedmero v Útěchově. Jako fotografa Kamila Jursu a kameramana Jirku Májka z Němčan. Poveze mě limuzína z Kyjova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slyšela jsem, že se pořádají obřady a hostina v Kohoutovicích v hotelu Myslivna, tak se tam zkus zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se byly informovat v Žebětínském dvoře, ten svatební salonek je moc pěkný a prý tam dělají i obřady, ale to si tam trochu nedovedu představit, mají tak sice celkem dost prostoru vzadu u bazénu, ale nevím jestli jsou schopni zajistit nějaký stan kdyby pršelo, tak to musíme pořešit.Jako další variantu máme Harmonii v Zastávce u Brna, tam to teprve pojedeme omrknout. No a hlavně bysme to musely vymyslet s odvozem,je to trochu z ruky :-|
Odpovědět
Ahoj nevěsty, jak tak koukám,tak už všechny vesele zařizujete, a to vám fakt závidím. Taky bych ráda měla už spoustu věcí zařízených, ale všechno nám zůstalo viset na místě obřadu. Chceme to mít na zámku Hrubý Rohozec, ale bohužel rezervace přijímají až od 4. 1. příštího roku, takže nemůžu řešit ani místo hostiny ( to už sice máme vybrané, ale chtějí to zarezervovat nejpozději do konce listopadu, ach jo...), ani fotografa ( a docela se bojím, že když ho začnu shánět až v lednu, tak už většina třeba nebude mít čas)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?