Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
lidicka: hod pak fotky
Odpovědět
penize neresim..jak jsem rekla,vdavam se jen jednou...tak to musi stat za to
Odpovědět
taky chci videt:-)
Odpovědět
mitote: napsali mi tohle: "Naše modely jsou určené jak k výpůjčce tak i k prodeji. Pouze nejvyšší a nejluxusnější řada Atelier Aimée je převážně určena pouze k prodeji. Jedná se o velmi luxusní modely a prodejní cena se pohybuje od 100.000,- a výše. Pokud je nějaký model z této řady určen k výpůjčce, půjčovné se pohybuje okolo 30.000,-. Další dvě řady nejsou tak nákladné půjčovné se pohybuje od 5.000,- do 10.000,- za starší modely a od 15.000,- do 25.000,- za nové modely. Výpůjčka je určena na 5 - 7 dní."
Odpovědět
helena: a mas cirkevni snatek? asi ne na louce co? ja jen ze to tak jasne vidis jednou zazivot :-D teda ja to taky rikam a nechci se nikdy orozvadet, ale jeden nikdy nevi :-D
Odpovědět
poppaea: tak to je v pohoode, to je podobne jinym salonum
Odpovědět
Mitote, ale i na louce může být církevní sňatek :-)
Odpovědět
Jo,mam cirkevni snatek..farar ti to udela skoro vsude..vysvetiti to tam a muze tam byt obrad....nejak ste me ale podrazdili s tou agenturou..no nic..volam svedkyni,at vse zaridi..a ja chci jen schvalovat..neni to spatny napad
Odpovědět
Mit: no jenom je blbý, že šaty, co se mi líbily nejvíc, jsou jen na prodej a stojí 159 000 :-D Ale stejně se tam pojedu kouknout, protože myslím, že krásných šatů tam bude víc.
Odpovědět
poppaea: jo? ja mam totiz v divadle a mame v rodice farare ale kdyz jsem se ptala rodiny zda by to neslo tak me rekli ze asi ne :-( pritom me by stacilo od nej na svatbe jen pozehnani :-N
Odpovědět
Heleno, a máš stan? Jako že v září sice může být slunce a 25 ve stínu, ale taky déšť a 15 stupňů :-D
Odpovědět
helena: pekny :-Dhej na tovji svatbu se budu tesit, to bude haluz :-D musis informovat :-D ja se jen bojim u agentury, ze by nemuseli najit to co chci, kdyz si sama projedu nety a diskuse mam vetsi sance najit presne co chci nez abych to nechala na agenture ne?
Odpovědět
Článek se načítá
poppaea: stan zaridi agentura :-D :-D :-D tak za 20 tacku :-N
Odpovědět
No my to máme v kostele, takže to neřeším, ale pokud vím, tak vždycky záleží jen na dobré vůli faráře, jestli je ochoten někam přijít. Oficiálně podle mě žádný zákaz nemá. Mluvím teda o katolickým faráři.
Odpovědět
agentura zaridi..
Odpovědět
ja to budu resit pres svedkyni,ona je majitelka agentury..prvni jsem nechtela,ale co vy mi pisete,tak asi jo..ale ten farar uz je jisty..
Odpovědět
Mitote: tak tedy teď koukám, že o svatbu mimo kostel se musí nějak žádat...tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
helena.x: Pokud máš představu o šatech a nikde je nemají - nech si je ušít. Pokud chceš ale něco extra, volila bych kvalitní salon, kde ti je ušijí (ne Čínu). O šití jsem taky přemýšlela, ale vyšlo by mě to dost draze, tak jsem zvolila levnější variantu a šaty si půjčila.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a s tím počasím... sice mám deštník, ale budu doufat, že bude pěkně. Nechci totiž punčocháče a ani bolerko nebo kabátek :-D
Odpovědět
Marsee, mně se bolerka moc nelíbí, ale pro jistotu uvažuju o nějakým šálu, to se mi líbí :-)
Odpovědět
Jo a s tím šitím jsem samozřejmě myslela kvalitní salón, Čínu rozhodně ne, sama s tím nemám nejlepší zkušenost...ale třeba takhle zajít za Beátou Rajskou nebo Klárou Nademlýnskou nebo někým takhle profláklým, to si myslím, že by mohlo dopadnout dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: No taky si pro jistotu možná něco pořídím nebo zamluvím.
Odpovědět
helena: tak kdyz je to svedkyne tak jest elepsi to bych pak nevahala poppaea: no to je jedno uvidime na matrice jak se budou tvarit na divadlo...a co mas s cinou? jak dopadly saty? marsee: tak ybudu mit zimni vybavu ale doufam v pekne pocasi :-D nebude nikde tapkat v kaluzich :-D
Odpovědět
Mitote: no, kamarádka se rozhodla v tomhle začít "podnikat", a poslala mi nabídku šatů, což byly fotky známých značek s tím, že jí řeknu svoje míry, a ona je někde - říkala, že je to jak Čína, tak USA nebo třeba i Austrálie - nechá ušít podle těch značkových na moje míry a cena bude hodně nízká. No, šaty mi přišly, a velikostně mi jsou, ale nelíbí se mi látka, a vůbec na mě působí divně. Původně to byly šaty Maggie Sottero. Ale zas musím říct, že to nemusí být chyba těch, co to šili, protože je pravda, že šaty Maggie Sottero se mi na obrázku líbily, a když jsem pak byla na zkoušce, byla jsem zklamaná, protože to vypadalo úplně jinak než na fotce. No, zrovna tyhle jsem si tam nezkoušela, takže nevím, jak vypadá originál. Takže celkově je asi na tom to nejblbější to, že jsem si vybrala jen podle obrázku.
Odpovědět
a mas nekde foto? hod to sem at vidime
Odpovědět
ja mam strach z toho,že by se mi pak taky nelibili...radsi je chci videt uz hotove a pak se rozhodnu..
Odpovědět
helena: to je nejlepsi ale nemam paru kde je sehnat hotove :-(
Odpovědět
to ja taky ne...pristi tyden jedu do brna,tak snad neco objevim..
Odpovědět
Mitote, hodila jsem to do alba, ty poslední dvě fotky.
Odpovědět
poppae: hm, nic moc :-( na kolik te vysly?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?