Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Jojo,to máš pravdu...finančně to řešit nemusím...jen mám problém ve výběru..nějak se mi nic nelíbí..chci něco originál...všechno už je to očumnělé...ani s tím darem od rodičů si nevíme rady...
Odpovědět
Profilova fotka
helena.x: Jeee, tak to bych taky chtěla mít problém s výběrem :o)) My řešíme spíše tu stránku finanční a s tím je teda daleko větší problém. V čem konkrétně si nemůžeš vybrat? Jako dar si můžeš přát něco do bytu, baráku nebo pokud nic nepotřebujete, tak příspěvek na svatební cestu třeba.
Odpovědět
Od rodičů to musí být něco extra...vybíráme jaký model auta,ale nemůžem se shodnout..Bud Mazda CX7 nebo Octavia combi...SuperB combi..
Odpovědět
Profilova fotka
helena.x: Aha, tak to je opravdu těžké rozhodování...
Odpovědět
JE
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No... to je no :-D
Odpovědět
helena: to máš rodiče milionáře, ne?
Odpovědět
tak normalne...s timhle typem aut se do mega vlezu...holt jsem posledni dceruska..ostatni uz jsou vdane.,,tak se musí moji i jeho rodiče placnou pres kapsu...on je doma tak posledni...
Odpovědět
njn, hold se někdo má...když nad tím tak přemýšlím, já bych to od rodičů nevzala
Odpovědět
u nas je to tradice...ale změnme tema..nebo me tu odsoudite,ze chci prijat takovy svatebni dar..
Odpovědět
Profilova fotka
Rodiče se plácnou přes kapsu, to je vtipný :-D Holky, nevítě někdo, jak se asi pohybuje cena za půjčovné šatiček pro družičku? Nebudou to maličké šaty, ale tak na 135cm.
Odpovědět
ja byla ted 4. na svatbe kamosce a taky jsem se ptala- 800 - 1600 Kc..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já koukám, že tady v MB stojí míň, 1600,- bych za šaty pro družičku asi nedala. No půjdem je omrknout tak v dubnu, květnu s Eliškou (družičkou).
Odpovědět
helena: ja s tebou soucitim, me taky v jedne diskusi odsoudili ze my rodice daji 50 tacku na svatbu :-N nicmene auto ti tise zavidim :-D my si tezse splacime naseho ojeteho Twinga...ale jo, uz mlcim, me rodice plati hypoteku na byt :-D :-D :-D
Odpovědět
helena: jinak me se vic libi ta mazda
Odpovědět
tak to jsem rada,ze nejsem jedina..ja si myslim,ze holky jenom zavidi a nepriznaji to..kdyby napsali,jak ty "tise zavidim" udelaji lepsi...lta hypoteka ale nine spatna:-) to mas taky fajn..
Odpovědět
Heleno, já tedy nevím, jaký máš na svatbu rozpočet, ale kdybych já měla třeba víc než půl mega, udělala bych to celé na Chateau Mcely, měli jsme tam zásnuby, a bylo to bezkonkurenční. Ale koukám, že to budeš mít někde v Hodoníně, tak to je kapku z ruky.
Odpovědět
V Hodoníně určitě ne...holt na takové místo bych tolik lidí nemohla vzít...babičkxy a tak už by to nezvladli..budem to mít na louce pod širým nebem..nádhera..rozpočet nemam žádný..nepřemýšlela jsem nad tim..ale vdavam se jen jednou..tak to musi stat za to..
Odpovědět
helena: ja mam totiz vyhodu ze jsem student vis...mame 3+1 a v jednom pokoji najemnici za petku - tak to rodicum odchazi na hypoteku :-D samozrejme az ja budu makat a budem to vzladat tak hypoteku prevezmem...s tim pocitame v kazdem pripade, ale dejme tmu ze min tretinu nebo polovinu zaplati 8-) jak ymas jinak rozpocet na svatbu? zkus se inspirovat na zahranicnich webech, jsou tam krasne (nekd yi levnejsi) veci nez tady v CR
Odpovědět
Heleno, v tom případě bych to prostě hodila na dobrou agenturu :-)
Odpovědět
tak vyzdobu je urco dobre hodit na agenturu a jidlo treba an catering kdyz to clovek financne utahne :-D
Odpovědět
mitote: jo,uz jsem koukala..mají tam krásné věci..ja mám hlavně problém se šaty...chci čistě bílé, hladké, málo perliček a vyšívání a nějaké originální..líbí se mi třeba s holými zády až po zadek..nebo ve predu kratke,vzadu dlouhe a k tomu krajkove kozacky nebo tak,...jinka se da vybrat dobre i tady..
Odpovědět
já myslím, že můžeš najmout agenturu na úplně všechno - zajistí místo, jídlo, kytky, šaty, hudbu a tisíc dalších věcí...a ty jenom schvaluješ nebo odmítáš
Odpovědět
To jo..mě to ale baví vybírat a zařizovat..ale cateringovou agenturu taky mam..pac ma svedkyne je majitelka..takze pohoda
Odpovědět
helena: no tak to nevim kde takove saty vyberes :-( videla jsem jen na fotkach, hodne zajimave extravagantni sat ymaji v Beroune v 7th heaven ale tam je pujcovne od 30 nahoru :-N poppaea: jojo je to tak ale musis pocitat ze se svatba navysitreba o 50 litru
Odpovědět
A ad šaty: nech si je ušít.
Odpovědět
Mitote, tak hrozné to s tím půjčovným není, psali mi email :-) A s tím rozpočtem mi přišlo, že Heleně je to víceméně jedno...
Odpovědět
poppaea: no ale takove extra saty bych urco nenechala sit u Cinanu,nemluve o tom ze se jim ted zratil tranzit se satama :-D
Odpovědět
poppaea: ja vim jen co rikala kamoska...a kolik tam teda stoji pujceni satu? jako ja bych na jendu stranu nejradeji vse nechala na agenture ale na druhou stranu j emi tech penez lito a radeji si za to svatbu zvetsim :-D
Odpovědět
holky, já jdu zkoušet šatky ;-) takže se vámi loučím x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?