Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Nám něco platí naši a něco my - teda spíš přítel :-) Já mu určitě ze svýho koupím košili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si zatím taky platíme vše sami, ale mamka i přítelova mamka přislíbily finanční pomoc. Nijak s ní ale nebudeme radši počítat... Budeme škudlit a snad to všechno dáme dohromady :-)
Odpovědět
my to taky mame ruzne, neco plati rodice nebo my...vicemene to jede pul na pul
Odpovědět
Profilova fotka
My od mych rodicu dostaneme 50tis a mamka upece vse sladke :o) Zbytek 70-80tis platime my. Zatim mame zaplaceno 5,5tis (za me spodni pradlo, veci na vyzdobu, papiry na oznamka, krabicky na vysluzky a spodnicku s destnickem), o vikendu budeme platit 2 tis za rezervaci restaurace.
Odpovědět
moje rodice i kdyz jim svatbu nikdo neplatil, tak jsou zastancem nazoru ze o svatbu s emaji podelit rodice, to ze rodice od lukyho nic nedaj je uz vec jina, ale je nam to sumak...ale nikdo nam do niceho nekeca, vse je jen na nas
Odpovědět
Profilova fotka
My možná dostaneme menší příspěvěk od přítelových rodičů, ti moji na tom prostě nejsou finančně tak, aby nás mohli sponzorovat. Myslím, že je to pěkné a každý je samozřejmě rád když rodiče přispějí, ale určitě bych to nebrala jako samozřejmost.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak naši jsou obdobného názoru nebo aspoň s tím, že by rodiče měli vypomoci. I bráchovi naši platili ve většině svatbu, ale druhá strana také přidala, aspoň úměrně k lidem. Já si myslím, že to je fajn, když rodiče pomohou a neomítala bych pomoc. Ale samozřejmě chápu, že někteří rodiče na přispění nemají z důvodu, že není práce, či je jeden sám, či nemoc apod. Kdyby rodiče nemohli vypomoci, tak uděláme prostě jen pidisvatbu s rodiči a sourozenci. Naštěstí nám také nikdo do ničeho nekecá a mamka je i ráda, že si to vše organizujeme sami, že to nemá na bedrech :o)
Odpovědět
martja: vsak jo, od tchyn ebych si ani nevzala ze je bez prace, ale tchan se topi v penezech a vyhazuje je a neda ani korunu...my rodice teda daji, berou to jako smozrjmou
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem hlavně ráda, že máme našetřeno a nemusím se ohlížet kolik mi kdo dá a podle toho dělat svatbu. Hlavně kdybych se měla spoléhat na naše tak se asi ani nevdám :-D To jim ale nevyčítám, táta se stará o babičku a máma a malou ségru, takže se to dá pochopit.
Odpovědět
peta: to jo, my bychom udelali mensi svatbu kdyby rodice nedali
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem si dnes zalmuvila vizážistku a domluvila zkoušku. :-)
Odpovědět
peta: to je super, ja u vizazistu mam :-D jen t yboty me stvou :-( nevideli jste nekdo nekde boty na klinu a spicate?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: A kdy máš domluvenou zkoušku? Já na červen. Tak boty nevím, ale podívala bych se třeba jaké vyjdou nové kolekce na jaro a léto, ale to bys musela ještě tak měsíc počkat.
Odpovědět
a koho mas p.e.t.o. domnluvenou jako vizazistku? ja jsem mela docela problem. holky, jejich makeup se mi libil, mely dost drahe kosmeticky a ty levnejsi se mi zase nelibily, resp. jejich prace na fotkach.
Odpovědět
peta: jest nemam, predbezne na cerven... mlzka: ja ti poradi tnemuzu :-( to bys mi ho zase sebrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka: Mám domluvenou paní Přichystalovou z final visage, 890Kč se zkouškou. Byly tu na ni dobré reference a hodně jezdí líčit do zahraničí, tak snad bude dobrá. :-)
Odpovědět
To P.e.t.a - jo tu mam domluvenou taky. je sice drazsi, ale holky s ni byly domluvene a Mitote........ jaky zase? koho jsme ti sebrala? dyt s kadernici jsme domluvene, ze nas stihne obe! ja vim koho mas. nekde´s ho uz psala. pro ostatni: my s Mitote mame stejny termin, tak si musime davat pozor, co si doporucit.......
Odpovědět
mlzska: no ze bychom zase tvorili fronty i vizazisty jako u kadernice :-D
Odpovědět
no tebe bude stejne malovat u kadernice, tak by jenom presel ke mne.... :-D . nee. delam si srandu. Ta pani Prichystalova je sice drazsi, ale jeji prace se mi libi a jsem s ni uz domluvena. hele holky dotaz, ktery patri do jineho tematu, ale kdyz jste tady tak pohromade........ mate smlouvu nebo zalohu se skupinou a fotografem nebo vam staci domluveni se a doporuceni od jinych lidi, ze se jedna o spolehlive lidi. diky
Odpovědět
s fotografem jsem domluvena, je tokamoska, pokazde si platime na ruku bez cehokoliv... skupinujeste nemame tak ani nevim
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka: Mě se její práce taky líbí tak myslím, že budu spokojená. V telefonu byla moc příjemná. Já ještě nemám ani fotografa ani skupinu, takže žádnou smlovu. Ale asi bych něco sepsala, možná i oni si to tím budou jistit.
Odpovědět
hodte mi nekdo na ni odkaz, chci mrknout na jeji praci
Odpovědět
mlzka: my mame takovou mini-smlouvu se skupinou (jen mailem poslane spis hlavne termin, doba atd.), ale zadnou zalohu nechteji, az asi mesic pred svatbou budou chtit 50% ceny.. a fotografka taky nechtela zalohu, coz sjem se taky divila,a le kamaradka ji mela na svatbe a taky neplatila zalohu, takze asi drzi slovo :)
Odpovědět
nase fotografka taky nechce zalohu ani restaurace na hostinu...zalohu jsme platili ejen na me saty a pak na pivovarsky sal na pronajem
Odpovědět
Profilova fotka
Naše kapela bude chtít 1000 Kč zálohu, máme ji platit v dubnu, kdy se jdeme poslechnout. Minimálně bude potvrzení o zaplacení zálohy, ale raději bychom smlouvu. To ale ještě budeme dohadovat. Fotografku mám kamarádku, bude to od ní svatební dar, fotky, ale budeme platit sami. Nicméně udělá všechny korektury a jak znám její pečlivost, bude to hromada hodin a nebudu mít na obličeji ani skvrňku :-D. Kameramana máme též známého, zamluveného přes další kamarádku. Případně máme ještě náhradníka :o) Restauraci budeme zamlouvat tento víkend a co vím, tak se má cosi podpisovat :-)
Odpovědět
my i na tu zalohu na sal mame jen potvrzeni o zaplaceni zalohy a u toho napsany termin...
Odpovědět
Tak abych odpověděla,dostala jsem se sem až teď...naši i Milanovi rodiče nám platí svatbu...mamka mi dává na šaty 13 tisíc a co bude nad si doplatím sama...a prastýnky a kytici kupuje muj..ja mu košili a kravatu...zbytek vše rodiče..plus u nás je zvykem,že ke svtbě se dává nějaký luxusní svatební dar..tak vybíráme co se nám bude hodit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
helena.x: Hezký zvyk :-) Ale to u nás neprojde.
Odpovědět
To máš pravdu,že je to hezký zvyk...jsem ráda,že se u nás dodržuje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
helena.x: To teda jo, pěkný zvyk, to se potom svatba zařizuje jedna báseň :) My jsme zálohu ptatili zatím na mé šaty a budeme platit zálohu v restauraci. S fotografkou se máme sejít až tak měsíc, dva před svatbou a mám pocit, že se záloha neplatí, stejně tak to bude asi s kameramanem, ale s tím se budeme scházet dřív, tak se uvidí. Kapelu platíme až na místě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?