Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám taky vybrané svatební šaty. Jsou zamluvené a ve středu jdu podepsat smlouvu a zaplatit zálohu.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jinak děvčata uvažujete i o malých balóncích? My přemýšlíme, zda koupit helium či pronajmout bombu. Jak to budete případně řešit vy?
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Na modelce vypadají zajímavě, ale jak vypadají na budoucí nevěstě? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: My budeme mít 100% klasické malé balonky, nafoukneme je asi normálně pumpičkou a přivážeme...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgc: no to jsem se taky pokoušela vložit, i když zrovna nejblbější fotky mám právě těch šatů, co jsem si vybrala. LAe fotky jsou moc velké a v práci nění jak je zmenšit, takže až doma.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Z toho si nic nedělej, i já mám v mých vybraných šatech ty nejhorší fotky, všude se tvářím tak nějak divně, ale o to nejde :o)) No a v těch šatech na převlečení jsem zase všude v pohybu nebo mluvím :-D
Odpovědět
martja: my bude mit hromadu malych jina khelium nevim, to co se prodava je hrozned rahe podle me...a nevim jak je to s bombou...
Odpovědět
Profilova fotka
Balonky budou určitě, a snad seženu někde i helium, jinak se totiž nevznáší ne? Chci se pochlubit, že jsem si dnes vybrala šaty, teda já jiné ani nezkoušlea, jela jsem naostro pro ně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Tý jo ty jsou nádherné! :o) A strašně moc ti sluší! Já chci už taky šatičkyyyy!
Odpovědět
Profilova fotka
Martja:Děkují, prý je to jediný kus v republice. Jen mě trochu zarazilo, že paní chce k půjčovnému 2000navíc, kdyby se s nimi něco stalo.Jinak mi je samozřejmě vrátí. Myslela jsem že je mívají pojištěné.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Někde v salonech to tak mají, hlavně co vím, tak na menších městech.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Gtatuluji k výběru šat, sluší ti ;-) Já budu dávat taky peníze navíc - vratnou kauci a to 4tis. Jakmile je tam ale vrátíš, tuto kauci ti vrátí, takže o nic nejde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
p.e.t.a.: šat :o) šatůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No já mám spíš strach, že se jim něco stane a pak mi to už nevrátí.To se pak něco stane mě :-D Proto říkala paní, že je lepší se večer převléct. Ale to je mi zase líto.
Odpovědět
P.e.t.a.: Přidávám se ke gratulaci, šaty máš nádherné a moc ti sluší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: Taky se nechci převlékat, pokud to nebude nutné. Prostě pít bílé víno a červené raději ani nedovolit dávat :-D A kuřáky vyhnat ven a nestýkat se s nimi když kouří, osta
Odpovědět
Profilova fotka
ostatní snad bude už v poho..... sakra nějak se to odenterlo .o)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a., martja_sgcz: Já právě bílé víno nepiju a přesně mě napadlo, aby to moje oblíbené červené lambrusko neskončilo na šatech! No a kuřáci ať si chodí ven a tam pak od nich budu na dva metry :-D
Odpovědět
ja teda piju tak yjen cervene a kuraci musi byt stejne n achodbe kvuli tomu ze je to pamatkove chraneno,takze ja to mam vychytany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No červené lambrusco je také mé oblíbené, to je pravda .o) Ale to tam u nás myslím nemají, to se musím zeptat .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nebo se s nima dohodnout, aby ho objednali. Tak to je většinou s vínama, že se předem ptají, jaké upřednostňujeme, aby ho měli dostatek. U nás ale mají všeho hodně, lambrusko jistě taky :)
Odpovědět
to je ten duvod proc chcem jidlo a piti vlasnti, zajedem do sklipku, okostujem a co nam bude nejvic chutnat to vezmem...a jeste to cenove vyjde krasne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak ta naše restaurace není nijak drahá, takže vínko vybereme tam. Na víně se nevyplatí šetřit, takže ceny zrovna u tohodle nebudeme řešit, ale spíš na tu slivku se zeptáme. Přítelova mamka má pro nás na Moravě svatební - 15litrů, takže bysme něvo dali personálu, aby neřekli a snad by to šlo. Mohli by pochopit, že když se žení Moravák, chce mít domácí, ale uvidí se.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To já bych chtěla taky vlastní, ale bohužel potřebuju tu zahradu a jiné pronájmy jsou tu tak drahé, že se ti nevyplatí vzít pronájem zaplatit vlastní jídlo a pití a vzít někoho, kdo by ti to obsluhoval... vyšlo by to dráž než v restauraci. Aspoň naše restaurace také není předražená.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli hned od začátku rozhodbuti, že hostinu chceme v této naší restauraci. Nad sálem nebo něčem jiným jsme ani neuvažovali. Tady je známe a je to bez práce kolem ;-) Holky, ve středu jsu ke kadeř, tak se s ní domluvím, co a jak s účesem a zkouškou. Nevím, jak ta moje češe, tak jsem na to zvědavá. Snad budu spokojená, ale pro jistotu půjdu na zkoušku včas, abych kdyžtak mohla sehnat jinou.
Odpovědět
ahoj holky, tak já mám kadeřnici jistou, aspoň doufám, musím se s ní někdy domluvit ;-) ale už mě česala na věneček a byla jsme nad míru spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta moje kadeřnice hezky stříhá, barví, fouká, ale nevím, jak je na tom právě s účesama, tak musím zkusit...
Odpovědět
My třeba budeme mít hostinu na sále, který si pronajímáme, je u něho velká kuchyň s veškerým zázemím. Domluvené máme 2 kuchařky a 3 lidi nám budou roznášet a pomáhat v kuchyni. Když jsme to počítali, vyjde to o něco levněji než v restauraci. Ale o to nám nešlo, spíše jsme nemohli sehnat v blízkém okolí žádnou restauraci která by nám ve všem vyhovovala, tak jsme se rozhodli pro tohle řešení. Bude s tím sice o něco více starostí, ale snad to zmáknem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Tak třeba dělat svatbu, kde jsem se narodila, tak by to byla jasná verze. Relativně fajn pronájem a lidi by se sehnali ze známosti jednoduše a když se jim zaplatí nějakou, tak člověk se na ně může 100% spolehnout. Jenže na hostině bude cca 23 lidí z Prahy a kamarádi jsou také vesměs z Prahy, takže tam bychom museli všechny ubytovávat a hlavně si nedovedu představit, že tam kvůli každému prdu budeme jezdit tak daleko. Tady si to hold v klidu zorganizujeme a využijeme restauraci, která má se svatbami obrovské zkušenosti. Ale mít to někde jinde než v Praze, kde bychom znali pár lidí, tak určitě uděláme to samé co vy :o)
Odpovědět
marsee: my na vine setrit nebudem, ale vim jak to je na morave, v restauraci nam nacetliza litr 110Kc ae ve skipku za to stejny dame pulku...nicmene si proste vyberem to co nam bude nejvice chutnat a i tak na tom usetrime, kor kdyz se bude brat nejakych 40-60litru tanak: my to mame podobne, mame tma kuchyn u krasneho salu, mam domluvene uz 3 lidi na uklizeni a myti nadobi, kuchare mam taky, jen doberu jeste dva tri lidi a je to...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?