Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: V tom případě odlep srdíčka z kalichuuu :-D
Odpovědět
marsee: no jo vyhralas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten balon je skvělý nápad, jen bych měla strach, že se přítel lekne a zapomene tancovat dál. My chceme taky nějakou choreografii, něco ve stylu společenských tanců, např. walz, tango a čaču. Zaplatíme si to v nějaké taneční škole.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: A taky mají na těch stránkách supr figurku, tu asi objednám, stojí jen 150Kč.
Odpovědět
jj, figurky jsou na těch stránkách pěkné a za krásné ceny... my budeme mít dort bez figurek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tak tohle mi napsala ta kamarádka ohledně té restaurace: My jsme měli oběd na Praze 4-Libuši (ulice Zbudovská, restaurace Fantasy) a byli jsme opravdu moc spokojeni. Známe to tam, takže nebylo co řešit :) Je s nimi super domluva, milá obsluha, je tam přímo i salonek pro max. 22 lidí a krásné ceny :) bohužel nemají webovky :(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, marsee: Mail napsán, až bude odpověď, dám vědět :o)
Odpovědět
Profilova fotka
peta: Také jsem na ně koukala a nevypadají špatně. Nicméně je asi chtít nebudeme, necháme dort nazdobit jenom cukrárnou. Jinak co se týče balónu, líbí se to i přítelovi a my a asi někdo "odpalující" budeme jediní, co o tom budeme vědět, takže snad nezapomeneme tancovat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tam musím kouknout, jaké tam jsou stropy, nemůžu si to teď uvědomit. Budem muset zajít zase na obídek nebo véču :o))
Odpovědět
holky, co myslíte, můžu mít jako zrzka bílé šaty? nevím, proč mi to začalo vrtat hlavou teď, když už mám šaty zamluvené...v nějakém salonu mi tvrdili, že nee, v jiném že zase se v té šampaň ztrácím...
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: A nemáš v nich fotku?
Odpovědět
Článek se načítá
nn, to nemám
Odpovědět
Profilova fotka
lidička: Moje kamarádka co se vdávala je taky zrzka a měla právě šampaň, protože jí poradili, že by v bílých byla světlá a nevýrazná a musím říct, že vypadala fakt super. Ale nevím třeba by se mi líbila i těch bílých. Holky já jedu na šaty zítra, tak mi držte palce ať vyberu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: To jde takhle blbě posoudit, když tě v nich nevidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: A nemáš někde fotku třeba v bílém tričku? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Jojo nebo jak řiká Martja - tričko v bílé barvě a na porovnání třeba smetanové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem přemýšlela o tom tanci, musím někde zapátrat. Určitě budem chtít nechat zahrát klasiku - Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap, ale nevím, jestli je to vhodné na první tanec. Taky mi došlo, že si při tanci asi budu muset držet vlečku, abychom to tam moc nerozjeli a já si nerozbila hubu :o)) No a pak nějak později se převlíknu a budem juchat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ty jsi blázen! :o) Spát máš v tuhle dobu :o) Nejde ta vlečka náhodou připnout k šatům? Většinou se to tak dělá. Při první zkoušce to na šatech není, protože se to dělá na šatech až dle skutečné výšce nevěsty. Tj i s botama a to na závěrečné zkoušce, takže bys neměla mít problém při tanci, to by byly šaty naprd.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mi děvčata přišla odpověď na vystřelovací balon :o) Vystřelovací balon funguje na následujícím principu. Velký balon je potřeba nafouknout do určité velikosti, potom do něj vkládáte malinké balonky, které uvnitř velkého balonu nafukujete a potom necháváte uvnitř. Takto vyplníte velký nafukovací balon se všemi balonky. Zápalník je typ drátu, který je pak třeba přilepit na balon - stačí samolepicí páska. Zápalník pak vizí od balonu. Přiložením dvou konců zápalníku k baterii - stačí malá běžná, se přenese jiskra, která praskne velký balon a tím se uvolní malé balonky, které se spustí dolů na zem. Dodatkový zápalník je na zkoušku pro odpálení velkého balonu, je prodáván samostatně s malým balonkem, abyste si mohla vyzkoušet systém. Pro jednodušší nafukování balonu doporučuji zakoupit pumpičku. Součástí balení, je samozřejmě také návod na použití včetně obrázků.
Odpovědět
tak mě napadlo... mám fotky šatů co jsem zkoušela, ale žádné si nevybrala.. tak je sem hodím a mimochodem marsee asi pozná kde jsem zkoušela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Kolikrát jsi už byla zkoušet? Já měla štěstí, že hned v prvním salonu se mi šatky líbily. Jen se mi nelíbila jejich cena :-S
Odpovědět
byla jsem ve třech salonech... tak ceny mě taky odradily... radši za ty ceny svoje... ted mám vybrané za 3.500
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za 3500 to je úžasná cena, mě se šaty pohybovaly kolem 8 - 10 tisíc, což jsem odmítla za půjčení dát, to si je nechám raději ušít a pak zkusím prodat.
Odpovědět
jj, souhlas s tebou martja, taky tahle uvažuju.. radši uberu na šatech a přidám na hostinu... stejně pak budu mít šaty jenom na fotce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: No mám domluvené šaty za 5.5 tisíce (ušití), ale musím k tomu koupit spodničku, ale tu jsem našla za 350 kč a deštníček za 290 Kč. Jinak ještě sháním botky, jedny mám rozjednaný za 300 Kč, ale asi mi budou úzký :o( Tak čekám na jaro, až začnou být v prodeji. Nepotřebuju nutně extra botky, chci jen pohodlný, široký a na 4cm podpadku (zatím to vypadá, že to nepůjde sehnat, ale čas je :o) )
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo samozřejmě na lidicku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Byla jsem na noční, víš :o) No ale jak vidíš, nespím ani po ní, teda spala jsem dvě hoďky, abych nabrala trochu sil, přece si nezabiju sobotu spánkem :) S tou vlečkou máš asi pravdu, to mě nenapadlo. Ten tím balonem jsem na to teda zvědavá. Pumpičku máme pořízenou i k nafukování normálních balonků. No nejprve musím zjistit, jaké tam jsou stropy. A nevíš náhodou, jak vysoký strop by měl být?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No balón je velký 1 m, takže počítám že strop by byl fajn tak 4 metry,aby to lépe vypadalo. Ale snad bude stačit i 3.5 m :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já si právě nejsem jistá s tou výškou stropu, ale zjistím :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?