Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
minonk: Ono je to dost zoufaly pri poctu 70 lidi, aby meli slusny ceny vc. piti, mohla hrat hudba aspon do 2.00, meli zahradu, gril a bylo to solidne pristupne z Prahy. Ten cas je asi to nejhorsi, ale to ostatni vyhovuje. O vlastnim piti velmi pochybuju.
Odpovědět
ahoj holčiny, tak už se můžu pochlubit... postoupila jsem v přípravách ;-) konečně jsem si vybrala šaty ;-) fotky bohužel nemám, sehnala jsem jenom obrázek na modelce... akorát já budu mít ramínka za krk.. modelka nemá žádná ramínka... tady jsou: http://www.svatebnisaty-romantica.cz/... je to ten zvětšený obrázek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pekne satky! :o) Budes mit sirsi to raminko za krk?
Odpovědět
jj, má tak asi 2 cm a je nádherně vyšívané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se přidávám. My máme svatbu 4.9.2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem take zkousela a dela to peknou postavu :o)
Odpovědět
martja: ty sis taky zkoušela takové podobné s těmi ramínky za krk, že? mně se právě líbí, že to jezase něco jiného, že nebudu jedna z davu ;-)
Odpovědět
dany: vítej.. tak se nám pochlub co a jak martja: já je právě zkoušela bez ramínek, s ramínky normálně a pak i s ramínky za krk - a to si myslím, že bylo nejlepší... a halvně mě to i opticky trochu protáhne... jsem skoro o 30 čísel menší než přítel...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám docela dost věcí zařízeno. Jsem z Litoměřic a máme svatbu na zámku v Ploskovicích. Já už šaty mám vybrané, ale měla jsem problém z velikostí ;-( ale nakonec jsem šaty sehnala, i když ta cena mě docela překvapila.Ale jsem moc spokojená.Máme zamluvenou i hostinu.Ta bude v Úštěku. :-)
Odpovědět
dany: tak to máte slušný rozjezd :-) my máme navíc fotografa, oznámka a prstýnky ;-) ale zase nemáme zamluvenou hostinu... to až někdy po sezoně, takže v březnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: jj, ty jsem zkousela, jsou naprosto dokonale, ale to raminko za krk mi prislo tenke, radeji bych chtela sirsi. Nicmene pujcovne je v Praze 7900. Ale jsou nadherne.
Odpovědět
no tak ta cena je taky hezká... já je mám za 3.500 a v ceně je spodnička, závoj, korunka a ještě jsem si tam koupila boty za 200,- ;-) botky nevím, jestli budu mít na svatbě, uvidím, mám ještě jedny... ale to bych asi šaty tahala po zemi ;-) jdu se na ty tvoje šatečky ještě mrknout ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
martja: tak jsem koukala na ty tvoje šatečky... a máš pravdu, že by ta ramínka mohla být tlustší... i když si myslím, že ti ty šaty sluší bez ramínek... ty ramínka tam jsou stejně jenom na ozdobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta mi fotografa budeme mít na zámku, pak na hostině bude stejně každý fotit a točit tak nám to přišlo zbytečné.Jinak tady jsou šaty dražší jak v praze já jsem dala 8.900,- ale je to nová kolekce 2010 tak asi proto ta cena. a ještě mám + 450,- za závoj, tak docela dost, ale zase budeme mít prstýnky z oceli tak ty nebudou tolik stát. Ale ty peníze jen lítají a to nemáme ještě dost věcí.
Odpovědět
jj, tak za prstýnky z oceli ušetříte, teda pokud je nebude kombinovat se zlatem ;-) to je pak taky pálka... já pořád čekám až nám přivezou oznámka a pořád nic... už mi to začíná vadit :-|
Odpovědět
Holky a kdy budete ty oznámení posílat a nebo dávat? Já ještě ani neobjednala a ani prstýnky ještě nemáme vyřešené :-| asi si budu muset pospíšit :-)
Odpovědět
tanak: já myslím,že je ještě čas.. my jsme si prstýnky nadělili pod stromeček a oznámka proto, že na ně byla 50% sleva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám bude dělat oznámení kamarád, tak na tom ušetříme. Jinak si myslím že na prstýnky je docela času, mám jen představu, tak snad pak nějaké takové budou.
Odpovědět
lidicka: Tak to jo :-) a nemáš náhodou ještě jednu slevu? :-) 50% je dost velká sleva
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Tak to ti tvrde zavidim :o) Ale samozrejme i preju:o) Ja si je necham sit a vyjdou me na 5500 i s bolerkem (s modrymi kaminky, ktere jsem si prala) a budu je moct pak prodat. Jen jeste priplatim neco za cestu na 2 zkousky, protoze svadlenka neni z Prahy.
Odpovědět
vybrala jsem je na kyoprintu ;-) ještě tam nějaká mají ;-)
Odpovědět
jé martja: tak to máš fajn, taky jsem je původně chtěla ušít a do modra... ale kamínky do modra tam na nich taky mám ;-) ted jen řeším, jjestli prádlo, příúpadně jaké...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja prave dneska delala zkusebni tisk oznamek, budu to malinko doupravovat. Ale uz se tesim az bude hotova finalni zkouska a budu strihat a skladat :o) Kolik jste jich objednavali? Nevim kolik jich mame delat, kdyz zveme 70 lidi. Dost jich jsou ale dvojice. Prstynky chci resit po svatebnim veletrhu, kde si chci nechat ocenit nas navrh.
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Za tvou cenu bych po nich skocila a stejne jako ty uz resila jen detaily :o)
Odpovědět
Z kyoprintu si právě chci časem objednat, musím to celé projet ty alba a vybrat. martja: záleží jestli chcete dát i oznámení někomu kdo na svatbu nepůjde. U nás se to těm co nepůjdou rozváží zároveň s koláčema. Nebo poštou, těm co se koláče nevezou. My třeba budeme mít jen 30lidí (a to budem dávat pro 2 lidi i pro 4lidi jedno oznámení) ale rodiče chtějí celkem 50ks, pro známé a vzdálenější rodinu...
Odpovědět
my jich původně chtěli 100, ale už jich měli jenom 68, takže jich máme 68, respektive budeme mít... my teda na hostinu budeme mít jenom cca 25 lidí... a pak za týden oslavu - to ještě nevím kolik lidí...no ale když jsme začali vyjmenovávat kolika lidem budeme dávat oznámka... tak s enám protočily panenky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz moc jinych lidi nemam, max spoluzaky a na ty vetsinou adresu nemam. No uvidime, pridelat je muzu vzdy, pripadne je zaslat po svatbe s upravenym textem - neco ve smyslu byli oddani.
Odpovědět
tak my jsme si řekli, že pro mladší ročníky to oznámko přefotíme fotákem a pošleme emailem..
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo, koukám, že jsem tu už dlouho nebyla. Závidím, že už máte tolik připraveno. My doma měli nečekanou smutnou událost, tak nebyla na řešení svatby nálada. Tak snad teď, přecijen už musím. Jediné co máme je místo na hostinu.
Odpovědět
tak už mám oznámení doma - před chvíli mi ho přivezli x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?