Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No bohužel i takový lidi chodí po světě a ještě hůř po diskuzácích, takové nejlépe ignorovat :o) Jinak jsme včera zrušili zamluvení Českého Statku a jdeme do Mlýnského domova a to hlavně kvůli hudbě, kde v Mlýnském domově může být do dvou hodin, v Českém Statku může být jen do 22h. Ale i tak mi to příjde málo, ale co s tím v Praze naděláme :o(
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To jste určitě udělali dobře, hudba do 22h. je hodně málo. My máme zatím hudbu jistou od 20 do 1h., potom si kdyžtak musím za každou hodinu přilatit. Omezení od hospody ale není, tak je to oki.
Odpovědět
Ahoj holky, právě taky uvažuju o hudbě. Pořád kutíme, na kolik hodin hudebníkům říct ať přijdou. Jestli budou hrát i před večeří, pak si dají pauzu a budou pokračovat, nebo přijdou až po večeři. Večeři budem dělat asi okolo 18h. Možná asi až po večeři a odpoledne by nám mohl dělat malou zvukovou kulisu notebook napojený na bedny, který tam bude z důvodu nočního karaoke...Co myslíte vy?
Odpovědět
Ahoj holky, konečně jsem nějakým způsobem pohnula s výzdobou, 2 zelené vázičky na stůl - koupené :-D létající lampiony - objednané. Už mi chyní "jen" motýlci, organza, okvětní plátky růží, svíčky, svícny, košíčky pro družičky, dekorace na auto, gelové perly :-D
Odpovědět
jo hudbu taky resime, vubec najit dobrou kapelu, jinak s hlukem by nemel byt problem ale resime od kdy, kdyz to zacne v 17h...co myslite? hned od zacatku?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebovala bych poradit-hlavně od těch které už zkoušeli svatební šaty.Budeme mít fialovo bílou svatbu a moc by mě zajimalo jestli pod bílíma svatebníma šatama by šlo vidět fialkové spodní prádlo-včera jsem narazila na jedno naprosto skvělé,moc se mi líbí ale nevím jestli by ta barva třeba neprosvítala...
Odpovědět
Tak dneska jdu konečně na saticky...hudbu uz mam..kapela nam bude hrat od rana do rana:-) asi od 10:00 do 3:00...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My mame hudbu az od 18h, jinak zaciname cca od 16h. Li: Hodne zalezi na materialu, pokud budou taftove nebo satenove, tak asi ne. pripadne podprdu prispendli k satum, aby nevylezala (hlavne v zadu), u sifonovych bych se bala, ale zalezi zda pod sifonem neni treba prave taft.
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: Já si myslím, že by prosvítat neměla, ale spíš, aby ti pak někde nevylezla, to by nevypadalo dobře. Jinak já sice prádlo pod šaty mám, ale využuju jen kalhotky. Zkoušela jsem šaty bez podprdy a v pohodě to můžu mít, tak jsem ráda. My budeme mít hudbu až večer od 20h.
Odpovědět
marsee1: Máš vybrané mooooc krásné svatební šaty. Sluší Ti.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Děkuju, jsem ráda, že se líbí :o) Já jsem z nch úplně unešená :o)) Jen koukám, že na těch fotkách se šatkama na převlečení jsem všude v pohybu nebo mluvím, tak se nedivte, že tam vypadám tak, jak vypadám :o))
Odpovědět
Jo no, marsee fakt dobrá volba. Moc ti sluší a ty na převlečení taky. Já se holky rozhodla, dost lidí mně totiž přemlouvá ať se vyprdnu na kabátek. Ale jelikož se mi zdají moje ruce příšerné, oprášila jsem činky a zkusím s těma rukama něco udělat :-) a pak se uvidí jestli ten kabátek bude nutný :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tanak: Díky za komliment a přidávám se k tobě, taky jsem se rozhodla něco se sebou dělat. Ruce hubnou pohybem, tak budu mávat a mávat :o)) O kabátku nebo bolerku také uvažuji, ale ještě uvidím, jaké budou hlásit počasí, pak buď nco seženu nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na té jedné fotce, kde jsem v šatech na převlečení mám na krku bižu - moc se mi líbí, je decentní a takovou bych si představovala. myslíte že k tomu jde dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee, já myslím, že k tomu určitě jde. Budeš krásná nevěsta. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Díky za radu. Já právě nechci nic masivního, ptz nejspíš budu mít na hlavě nějakou jemnou čelenku a závoj, tak aby toho nebylo moc, naušnice určo taky zvolím jen malé. Původně jsem závoj vůbec nechtěla, ale paní mi ho tam vrazila, že si je jistá, že mi bude slušet. No a opravdu se mi zalíbil. Má také pravdu v tom, že až závoj sundám, měla bych mít vlasy pořád ozdobené, tak mi doporučila buď čelenku nebo nějakou výraznější sponu, která by nejprve byla pod závojem a pak až by se sundal, tak by byla vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
taky by mohl být hezký ten závoj připevnit pod ten účes. Že by ti nezakrýval tu čelenku. Já závoj mít nebudu. K těm šatům se to nehodí. Ale naopak já ho chtěla. :-)
Odpovědět
Holky,sháním šatičky a nějak nic...chtěla bych něco trošku extravagantnějšího..nechci useklou látku nad prsama-jako korzet..to jak vidím, mají všechny..chtěla bych nějaké s holými zády až po zadek...neviděli jste někde něco takového??Brno, Zlín, Hodonín a okolí..
Odpovědět
marsee: Ta bižu Ti k tomu půjde. Taky zrovna teď brouzdám po netu (mám chřipku, takže mám spostu času na vymýšlění bižu a výzdoby na svatbu :-D) a hledám nějakou, která by se mi k šatům hodila. Nechci nic výrazného. Šaty jsou krásně zdobené a tak od nich nechci odpoutávat pozornost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Určitě budu mít jen jednoduchý závoj, něco jako jsem zkoušela k šatům a připevním ho stejně tak - čelenka bude vidět. helena.x: Já chtěla svatební romantické, ale na maturiťák jsem si nechávala šít šaty za krk a s holými zády - u Hellera.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Přesně tak, chci taky jen něco jemného, aby byla hlavní pozornost kladena na šaty :) Jinak se brzo uzdrav a alespoň toho teda využij a mrkni po netu ;-)
Odpovědět
marsee1-asi si je budu muset taky nechat ušít...
Odpovědět
musim se pochlubit, nekdo si dal do inspirace me jmenovky :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Tak už jsem si svatební bižu vybrala a objednala :-D Obrázky jsou v albu :-)
Odpovědět
Marsee1: Děkuju
Odpovědět
martja: Ja taky uvazuju o Mlynskem domovu.. jake to tam je? ale nekonci tam uplne ve 2 rano? zatim mam rezervovany termin v hotelu Beranek, kde budu mit do 12 kapelu a pak hudbu z notebooku a to uz neni omezeny do kdy se hraje... ale shanim jeste jine mista, kde by se treba dalo prinest i treba vlastni piti.. ale to asi nikde moc neni, co? jinak ja mam kapelu rezervovanou od 18:00 az do pulnoci, a verim, ze kdyby se libili, tak jim jeste neco dam, a budou pokracovat :) chci aby se to po veceri uz rozjelo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak přemýšlím, že až teď půjdu v únoru ke kadeřnici, tak se rovnou objednám na zkoušku účesu. Ta moje kadeřnice krásně stříhá i fouká, ale ještě nevím, jak češe, tak jsem z toho malinko nesvá... No radši půjdu už třeba v březnu, abych pak kdyžtak měla čas hledat jinou ;-) No já skočím do prschy a pak se jdu podívat do porodnice na kamarádku a její krásnou Andrejku. Včera jsem jí koupila suprouvej obleček - růžovo-fialkovou kombinézku, je oboustranná, z jedné strany má ten jemný chlup v růžové barvě, tak jsem jí k tomu koupila i čepičku, rukavičky a botičky(bačkorky). No a pak mastím zase do večera do práce...
Odpovědět
marsee: nekdo ma tve populnoc saty jako inspiraci v albu :-D urco bez, me uz ma cesala hodnekrat na ples nebo do divadla tamk jsem v klidku...
Odpovědět
ahoj holky, můj kadeřník bude česat sestru v sobotu na svatbu, tak uvidím jak to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
minonk: Bohuzel maji jen do tech 2h, ale muze do te doby hrat ta hudba. Muzu se zeptat, kde je to vase misto?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?