Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
role: jak říka mitote, myslím, že zlatá kravata a vesta je ideální kombinace a stačí když budeme ladit spolu květinami. ty buděš s ženichem dokonce ladit i šaty, to bude určitě moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, určitě to tak uděláme. V albu mám fotku s tou zlatou kravatou a vestičkou a vypadá to pěkně. Dnes jsme se byli podívat na restauraci, kde bychom chtěli hostinu. Je to tam moc pěkný, ale salonek je velký a pochybuju, že by ho pro nás blokovali jen kvůli 20-ti lidem. V pondělí budu volat majiteli, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
role: Pro kolik lidí to je? Budete mít hudbu? Protože určitě je lepší trošku větší salónek, abyste mohli tančit :o)
Odpovědět
role: Ja mela jiny problem-sehnat dost velky pro 110 lidí...
Odpovědět
jo my taky meli problemy sehnat prostory pro cca 100 lidi al enastesti se povedlo :-D jinak restauraci jsme zamluvili ve ctvrtek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dnes byla s mamkou a svědkyní v salonu. Přístup super, šaty čisté a voňavé. Měla jsem na sobě patery a jedny z nich už jsou zamluvené a zazálohované. Šaty na převlečení už jsou také domluvené - budou se šít. Stejně tak si tam bude nechávat šít svědkyně, tak už se těším, až zase vyrazíme na zkoušku. Já budu mít ty, co mám v albu, jen upravené - zelená stuha je tam pouze obmotaná místo černé původní :)
Odpovědět
marsee: ja je v albu nikde nevidim :-(
Odpovědět
uz vidim, moc pekne :-D jen to nechapu s tou stuhou
Odpovědět
Profilova fotka
No my to máme trochu jinak než klasickej svatební den. Po obřadu půjdeme jen s rodinou na pozdní oběd a večer nic. Pak až druhý den grilovačka na chatě se všema známýma. Dnes se nám počet lidí na oběd snížil na 15. 110 lidí!!! Kde jste to nabrali? :-D To musí být makačka takovou svatbu zorganizovat. Marsee-šatičky jsou moc hezké. Sluší ti. :-)
Odpovědět
role: no jednoduse, staci mit velky rodiny obe...na obed mame 30 lidi a to pozvem opradu nejdulezitejsi rodinu a pak raut a to budem radi kdyz se do stovky s nejakymu prateli vlezem
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji, já jsem nadšená :o) Jak ze svatebních, tak z těch na převlečení, které využiji i jindy :) Jinak za svatební dám 6 000,-, tak jsem moooc ráda i za tuto super cenu ;-)
Odpovědět
marsee: ja mam taky za sest al en aprodej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: No tyhle by byly dražší, takže stačí půjčit a hlavně k čemu by mi pak svatební šaty byly - druhý pokus neplánuji :o)))
Odpovědět
marsee: ja si je necham na plesy, jsou smetanove, vymyslim k nim pak neco barevneho a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ty jsi to vzala hopem .o) Ale je fakt, že ti slušely všechny, mě se ještě kromě těch cos vybrala ty líbí ty první .o) Jen trošku úsměvu na fotečkách mi tam chybí .o) A ty na převlečení jsou taky moc krásné, kolik za ně dáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny šaty byly pěkné, ale v těch, co jsem si vybrala se cítím nejlépe, mám v nich dle mého nejhezčí postavu a tak všechno. Prostě láska na první pohled :o)) Jinak jsem z toho byla taková naměkko, tak proto se na úplně všech nesměju... ono to bylo takové hezké, ale ne na "chlámání" :o))) Ty první byly širší v bocích a barva slonová kost, ty nařasené už na mě byly moc, ty s tou kytkou ušly, ty s vodorovným řasením a hladkým spodkem se mi skoro nelíbily. Ty první zkoušené a zarezervované prostě byly nej a potom už jsem jen srovnávala :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak pokud bych si půjčovala ty na převlečení, tak 1 500, za koupi nebo ušití 4 500. Počítala jsem s vyšší částkou za půjčení svatebních, tak si dopřeju ušití těchto.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Na pocitu nejvíce záleží, takže sis určitě vybrala skvěle .o)
Odpovědět
to urcite...ja si na prevleceni taky necham usit ale asi to vyjde levneji nez tebe, budu j emi thodne jednoduche, tak si tam necha sit sty svedkyne a 5 druzicek takze mi da i nejakou slevu
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: gratuluji k výběru, jsou moc krásné. Ty na převlečení jsou super, něco takového bych chtěla na svatbu budoucí švagrové, ale samozřejmě ne bílé. A taky trochu levnější, tak budu asi muset sehnat něco jednoduššího. To ti ušijí přímo v tom salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jojo, přímo v salonu.
Odpovědět
marsee: moc ti to slusi! a ty na prevleceni jsou nadherne!! v jakem salonu si byla? ty jo, ze si vybrala hned napoprve ;) ses dobra! :)
Odpovědět
Profilova fotka
minonk: Ahojky, byla jsem v jednom menším salonu v Liberci. Vybrala jsem si hned první z toho důvodu, že se mi líbily už na figurině, pak ještě víc na mě :o) a hlavně jsem se v nich moc dobře cítila, dělají pěknou postavu. Nízká cena se mi taky líbí, tak bylo jasno :) Do Prahy už ani nepojedu, jsem nadmíru spokojená :)
Odpovědět
marsee: ja jsem dnes taky byla vybirat, a teda jde mi z toho hlava kolem, nevim, ktere si vybrat!! Nejdriv jsem se bala, ze mi zadny nebudou sluset a pak jsem mela prekvapive opacny problem :) pak neco hodim do alba, at mi poradite :)
Odpovědět
Profilova fotka
minonk: Měla jsem stejné obavy. Zkoušela jsem patery šaty a ani jedny nebyly tragické, všechny mi byly, jen ty jedny mi byly větší přes boky, jedny byly v barvě, kterou nechci. Vybírala jsem podle vlastního pocitu.
Odpovědět
holky nekdy si rikam jak sjem rad aze sat yuz jsou za mnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
minonk: My určitě rády také posoudíme :o) Fotečky! .o)
Odpovědět
presne tak martji
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak si teď v postýlce řikám, že včera byl opravdu nějaký úspěšný den, krom krásných šatiček nám byla přítelova mamka vyzvednout sklenice na přípitek. Dostali jsme je od ní už v prosinci, ale nechávala nám na ně ještě vyrýt jména a datum, tak jsem na ně zvědavá. Jee, takových dnů by ještě pár mohlo být :o)
Odpovědět
marsee: to mas prima no, ja ted u tchynule musim drzet jazyk z azuby pac to jest enevi ]-( pry az po zasnubach ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?