Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: rozhodně tělové ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Je to přirozenější, že jo. Lidi si asi řeknou, že mi hrabe, pokud na tu fotku kouknou :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: přesně :-) prostě tělová barva... ty bílé punčošky se hodí pro malé děvčátka, na nevěstu néééé... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No v albech mají nevěsty jak bílé, tak tělové anebo žádné (což bych asi nejradši), tak snad bude krásně. Stejně ti chlapi to mají lepší, vezmou oblek, košili a jsou :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj, četla jsem, že bys raději žádné. Ale mě připadá, že ty tělové punčocháče dělají tu nohu hezčí...každopádně záleží na tobě :) Jasnačka, chlapi to maj jednodušší a eště tak, mají kolem keců... 8-( Ten můj se teda netvářil na ten veletrh, ale jinak v poho ... zatím :-) Teď vyrábíme svatební noviny :-D Tak jsem zvědavá, jak to dopadne a jaký to bude mít úspěch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No je fakt, že je ta noha taková asi pevnější, ale já je tak nemám ráda :o)) Noviny také budeme mít, už na ně shromažďujeme matroš :o)) Tohoto úkolu se ujme i přítel, aspoň něčeho. Těší se, až tam bude psát vtípky o manželkách :o)))
Odpovědět
marsee1: přidávám se k purblance, rozhodně tělové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj, my noviny děláme taky společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo holky, děkuji oběma za radu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: K satickam urcite telove :o) Bile na svatebni noc :o) Jo a mas pekne nozky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: :-D dějuju :o)) Je fakt, že bych měla od chlapa dostat bílou košilku a k té by bílé punčošky šly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, musím se pochlubit. Včera jsem strávila s miláčkem dvě hodiny u zlatnice a vybírali jsme snubáky. Teda já dvě hodiny, můj chlap jen hodinu, páč přišel pozdě jako vždycky :-) Zato jsem si vybrala cca 20 favoritů, co se líbili mě a mezi nimi jsme vybrali tři kandidáty na vítěze :-) Velmi mě překvapilo, že si vybírání užíval i Vašek. Dokonce si je fotil na mobil.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja_sgcz: dívala jsem se na tvoje šatky. Ty blááho, tolik kousků :-) to bych nedala :-) dívala jsem se i na popisky a píšeš tam, že jsou to přítelovi favoritky. Ty ses mu v šatech (zřejmě na fotkách) ukázala ? To se prý nesmí, nosí to smůlu...prej... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: tak to blahopřeju, vyjímka potvrzuje pravidlo :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: a kde jste byli na prstýnky ???
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, jestli admini nesmažou, kdyžtak pošlu do IP. Zlatnictví Alena Barešová na Stejskalově v Židenicích. Je to přímo výrobce, vše je ruční práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Ja si je asi necham usit, tak ty finalni uvidi az na me :o) A ano videl mne jen na fotkach a ja vim, co na satech ocenuje on :o) Ne ze bych to nevedela uz predtim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda, že se traduje, že ženich smí vidět šaty až v den svatby na nevěstě. Také se ale traduje, že by nevěsta neměla mít perly, neměla by mít modrou na šatech, zelená by také neměla být hlavní barvou na svatbě. Je takových tradic, že by nešlo skoro nic. Já se pověry určo řídit nebudu. Fotky přítelovi ukážu, bižu bude nejspíš perlová a barva svatby zelená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže v podstatě jsi teď všechno porušila :-)
Odpovědět
holky tak ja teda nevim, ale davat tolik penez za oznameni rozhodne nechci. asi si udelame doma fotku s textem a vytiskneme na foto papire v praci... a tolik jich ani delat nebudem.... tak 30 max.
Odpovědět
purblanca: snad to s tou slevou nejak vychytame :-D ale mam vybrane pekne, takove na zavazovani se srdicky pod kterymi je stuha a tou stuhou je to svazane, no krasa premyslim jeslti delat i pozvani k rautu?
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: 8krát? :-D Tak to nevím, ale ještě jednou bych možná šla, moc mě to nadchlo. Lampiony chceme také, teda spí já, přítel má už ted strach, že podpálíme vesnici. A budu dávat jeden do páru, takže max. 20kusů- Mitite: a co si to pozvání k rautu natisknou sama, nějaké pěkné písmo a třeba barevný papír.
Odpovědět
peta: asi jo, mozna i ke stolu, uvidim no...chjo :-(
Odpovědět
Já si chtěla původně vyrobit oznámení sama, ale nakonec jsem to vzdala a nechám si ho udělat. Svatební noviny? to může být dobré, co se do nich píše? a budete to někde nechávat tisknout v nějaké firmě, nebo doma?
Odpovědět
tanak: my je budem tisknout doma, bohate to staci
Odpovědět
Mitote: snad najdu nějakou inspiraci a něco vytvořím :-) jinak noviny nebudou. Plánujete ještě nejakou organizovanou zábavu? my uvažujeme o tombole.
Odpovědět
Profilova fotka
My si budeme nechávat dělat oznámení na Loučeni - chceme tam motiv zámku, k tomu i pozvánky ke svatebnímu stolu (pro ty, kteří tam půjdou).
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a noviny si asi vytiskneme doma a necháme je jen někde svázat, ještě taky podle toho, kolik by to stálo i s vytisknutím.
Odpovědět
Profilova fotka
My si určitě oznámko budeme dělat sami, ale zatím netuším, na kolik to vyjde, ale asi extra moc ne. Jmenovky se pak budou odvíjet od toho a asi i pak hlavní grafický návrh novic (tedy podklad pro tisk, barvy a styly písmen). Už dlouho se chystám do kopírny, abych vyzkomušela tisk, jsem se totiž pokoušela o stříbrné písmo a jsem zvědavá, jak to bude po tisku vypadat, v PC to zatím vypadá pěkně .o)
Odpovědět
tanak: me tam tombola co tu koluje prijde trapna..inspiraci jse nejakoíu videla, ja ssbiram texty a foto a luky coby designer a programator to da do kupy, vytisknem na tiskarne, cvakackama udelame 3 srdcove diry a svazeme stuhama...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?