Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vy jste všechny nějaké akční. :-N My ještě nic nenaplánovali, nemáme nic domluveného, natož rezervovaného. TAkže klíííd. :-D
Odpovědět
No... akční ani tak ne, já chci mít rezervaci do té doby než v září nastoupím do posledního semestru, pak se chci věnovat pouze škole. a na jaře pokračovat v přípravách. Ale s tím místem...všechno ostatní počká....ale místo a restauraci, pokud nechceš to, co zbyde, alespoň u nás, nepočká. Už tak jsem zjistila, že v tom kostele z těch termínu co chceme bude tak jenom třetina volná, ono totiž nejsou jenom svatby, ale je to poutní místo, takže mají celkem plný diář. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, to chápu. My ani pořádně nevíme, jestli to září vůbec klapne, po pravdě teď to všelijaké nadšení nějak utichlo, tak to nebudu lámat přes koleno. Buď to bude září nebo to bude někdy jindy, vždyť je to fuk...
Odpovědět
Jasně. No my pokud bychom se nevzali srpen - září, tak už by to bylo komplikovanější, hned po svatbě chceme začít stavět, jelikož jinak nemáme kde bydlet, to už by se pak čas a peníze na svatbu nenašli vůbec...takže ten rok máme dosti nabytý - leč jinak to nejde. Z toho důvodu je nutné termíny stanovit pevně...pravda je, že za rok se může stát cokoliv, ale tak člověk přemýšlet nesmí. Snad budeme všichni zdraví a v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už jsme museli změnit datum z 11. září na 4. září 2010, protože jedenáctého už je rezervované a vlastně už skoro všechny soboty od června do září, strašné :-| . Takže nečekejte a zamlouvejte, jinak na Vás nic nezbude. Páčko ;-)
Odpovědět
tak my to plánujem na 11.9.2010 a zatím všude kde jsme byli - mají volno :-) dívají se na nás jako na blázny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já musím souhlasit s xxmarypetxx. Taky jsme chtěli mít jiné datum a to 28.8.2010, ale už v červenci bylo toto datum v hospůdce zamluveno, tak jsme museli změnit na září, ale obřad taky nemáme ještě na 100% domluvený, tak snad to klapne.
Odpovědět
ahojky, tak já teda zatím taky nic neřeším :-D :-D hih, dneska koupila bábina mašličky.... si je chtěla našít na polštář... stejně nenašije, ale tak co... a doma zjistila, že jsou to svatební vývazky :-D :-D :-D koupila dvě balení, tak mám asi první věc na svatbu :-D :-D aniž bych to chtěla a nikdo z rodiny nic o svatbě neví, tak jsem jí řekla ať je schová, že se možná jednou budou hodit :-D :-D :-D jsem se fakt od srdce zasmála
Odpovědět
Ahoj holky, my meli dneska velky den:) pozvali jsme oboje rodice na obed, kde jsme jim oficialne oznamili nase zasnuby a byla jsem prijemne prekvapena, jak to obe strany vzaly:) sice je to malinko zaskocilo, ale v pohode a me spadl veliky kamen ze srdce. ode dneska zacinam jen planovat a zarizovat:))
Odpovědět
dupka: tak to velká gratulace!! to je super, že už to máte za sebou... No nám to asi tak snadno nepojde :-N
Odpovědět
tak u nás to jeho rodiče přijali se slovy..."no konečně, už jsme mysleli, že dřív umřeme než k tomu dojde.." :-) No tak po 7 letech...se to dalo čekat a moji rodiče se zatvářili dost zmateně, mamka jenom prohlásila..."cože, v červnu? to je ale blbý měsíc.." :-D No a je to.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás byli všichni rádi, že se Vašek rozhoupal mě požádat o ruku. Byla jsem ráda, že nebyla žádná negativní reakce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, tak já se přidávám do září i když možno bude i říjen. Včera jsem byla požádána o ruku a já řekla ano, protože si nedovedu představit už jiného muže po mém boku. Je mi 26 let a jsem moravačka, žiju však v Liberci. Svatbu chceme samozřejmě na Moravě,ale zatím nevím kde. Poradíte? Vizovický zámek, nějaká krásná kaple a nebo zámeček?? Díky za nápady. =-) Koukám, že už všichni plánujou, to je teda organizační semlenice :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
vista: Já chtěla jít na lov šatů tak někdy v lednu, ale kamarádka, která měla svatbu teď v srpnu říkala, abych to tak moc prý neodkládala. Takže zřejmě zkusím jít asi tak v listopadu nebo prosinci podle sněhu :-). A bude mi celkem jedno jestli to bude kolekce 08/09/10 hlavně chci abych se v nich dobře cítla, což bude zřejmě docela problém. Nemám totiž šaty v oblibě a už vůbec né bilé.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Tak si vezmi jiné šaty než bílé. Já si v bílé připadám jak smrt a navíc je chci využít i v budoucnu na plesy, do divadla a tak, takže budu mít barevné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak pravděpodobně se přidám taky do září:-) asi 4.9.2010 a zřejmě na křivoklátě, snad to zvládneme zaregistrivat, registrují až od 1.11..... Bude mi 29 a příteli skoro 35, ale u nás se toho moc nezměni, jelikož spolu skoro 2 roky bydlíme, máme jedno dítko a druhý se narodí v lednu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jiank k šatum: ty si asi pujčím, přiznámse, že jsem už jednou svatbu plánovala s bývalým přítelem a šaty koupila, sice vyšly asi na 6 tis... ale líbili se mi.... ale co pak s nima, byl docela problém je prodat ;-) a to byly nepoužitý:-D
Odpovědět
No...já jsem zase toho názoru, že pokud mám vysolit 6000,- za koupi nebo půjčení, tak rozhodně koupi. I kdybych je pak měla vyhodit. Protože ty prachy bys stejně za půjčení dala, ale když se ti povede šaty polit, roztrhnout, tak jsi v klidu. Nemusíš se celý den bát a ohlížet se na šaty, aby jsi jim nic neudělala... Pokud by jsi je měla půjčené, tak zaplatíš daleko víc a den si stejně neužiješ. Kdyby se mi teda povedlo šaty koupit, za cenu půjčení, byla bych asi nejvíc happy.
Odpovědět
Ivanka: máme stejné smýšlení, taky to tak vidím... teď jsem rozhodnutá, že si je nechám ušít ve studiu Marry, šaty tam vycházejí kolem 7.000 Kč, ale samozřejmě záleží na střihu a tak...
Odpovědět
lidicka14: a kde je to studio Marry??? :) To by se mi taky líbilo.
Odpovědět
je v Praze, když zadáš do vyhledávače levnesvatebnisaty, tak ti to vyjede... nechávají šaty šít v Číně, ale to mi je jedno... nepotřebuju mít značkový svatební šaty.. mrkni na jejich stránky, mají tam i šatičky, které nechávají šit normálně... ale můžeš si vybrat kterékoliv - podle obrázku je ušijí... jj, a prý si objednáš dvoje šaty... pak si je vyzkoušíš, ty které se ti víc líbí, tak je zaplatíš a vezmeš si je, druhé tam necháš, což je fajn :-N
Odpovědět
Tak jsem se dívala, vypadá to velice dobře. Je to sice pro mě trošku z ruky Praha, ale zase za to by to stálo...děkuji za tip :-)
Odpovědět
jj, pro mě je to taky z ruky... tak trochu 100 kilásků... ale zase si říkám, že si jeden den udělám výlet... a třeba ještě nakoupím nějakou dekoraci nebo tak něco.. prostě to s něčím ještě spojím 8-)
Odpovědět
Přesně tak... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám přidávám do září, svatbu bychom chtěli mít 10.9.2010 nejspíše na Hrubém Rohozci, ale ještě máme jeden náhradní termín a to 17.9.2010, tak uvidíme, co vyjde, když jsem volala na matriku, kdy je možno si zarezervovat termín, tak mi řekli, že až v lednu... Co se týče šatů, tak bych si je chtěla spíše půjčit, ale dík za tip na studio Marry, zkouknu to a možná změním názor.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem se dozvěděla, co nás čeká za vyřizování papírů, když chceme mít svatbu v kostele a snoubenec není pokřtěný. Vše se musí zařizovat nejdříve 3 měsíce před svatbou, to mi připadá jak platnost papírů nesených na obchodní rejstřík :-)) Myslím, že budu ráda, až to budeme mít za sebou.....
Odpovědět
pejsanek: tak to jsem zvědavá, co řekne zítra nám. Máme první schůzku s knězem :) Takže vy teď nic v kostele zařizovat nemůžete až tři měsíce před svatbou??? To je divné...to nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme už zapsaný termín na 18. 9. 2010 ve 12 hod a domluvenou přípravu od 31. 5. 2010. Jenže potvrzení o mém křtu, dispenz od biskupa a potvrzení o propuštění z farnosti v místě mého trvalého bydliště musím řešit až tři měsíce před svatbou. Před týdnem se ženil syn známého od mé mamky a ten mi říkal to stejné :-( Horší než lítání po úřadech.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě pro doplnění, bereme se v kostele sv. Jakuba, což je Brno-střed a já mám bydliště v občance Brno-Líšeň. Fakt nechápu, proč to musím řešit, když se vdávám v Brně, kde bydlím...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?