Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jsem byla v salonu se vyfotit v mých šatech. Co na ně říkáte? Jinak jsem se dopočítala k finální částce mého zjevu na svatební den a včetně všech doplňků co jsem chtěla je to částka 6800,- to není moc, že? Jsem počítala tak s 8000,- a ani jsem se na tolik nevyšplhala.
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Ta cena za vse je super :o) Nekdo za to ma sotva saty. Fotecku bez bolerka nemas? Pripadne s oblicejem :-D? Me by se to asi vic libilo bez bolerka,pripadne s kratsim a kratkym rukavem. Nicmene vystrih je uzasnej, takovy strih bych taky chtela :o) A celkova silueta vypada moc dobre :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: šatičky jsou krásné, originální. a ty botičky - takové by se mi taky moc líbili, všude mají jen ty hranané špice a to nemám ráda. napíšeš mi prosím do IP kde jsi je sehnala? já jsem si stanovila max částku (šaty, boty, doplňky) na 6.500,- ale už začínám rozmýšlet že spodničku nee ( to by byl litřík dolů) a šperky, že si nakonec vyrobím sama (dolů 700,-), ale uvidím no (podle toho jak drahé si nakonec vyberu sárí). u všeho jsem si stanovila strop, který jsem si říkala, že můžu překročit jenom když jinde ušetřím :-D
Odpovědět
tanak: a ot je za vse? saty, boty, kabelka,pradlo, vizaz, kadernik?....to jsi teda na otm dobre zmyzulka: mrkni na boty tady, maji velky vyber tvaru, barev, velikosti a udelaji ti cokoliv na prani http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc...
Odpovědět
tanak: tak yjsme pro saty bez bolerka jinak pekny, ale moje samozrejme nejhezci :-D :-D :-D :-D :-D :-D vtip
Odpovědět
Bolerko chci hlavně na obřad, jelikož mám silnější paže, tak se s odhalenýma necítím nejlíp, ale pak ho určitě sundám. Díky za komentáře. Mitote: Není v tom započítaná kadeřnice, vizážistu mít nebudu Zmyzulka: Napsala jsem ti do IP o těch botech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: díky moc mitote: ajaj, už jsem se hned do jedněch zamilovala x-) a navíc tam mají i botičky pro trpaslíky (vel.35) což moc nebývá. děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Me neprijde, ze mas silne ruce, urcite ti to slusi i s odhalenymi rameny :o)
Odpovědět
tanak: a nechces nejaky bolerko jen jakoby pres prsa a paze? kratke? zmyzulka: jo a dlejai veci na prani, ja jsem moc spokojena, posilala jsem pani latku at mi vybere odstin bile :-D
Odpovědět
Martja: no škoda že jsem ty fotky s odhalenýma rukama smazala, bych ti ukázala. Fakt mám silné ruce :-) jako chtěla bych sehnat i bolerko s krátkým rukávem, to moje půjčovna bohužel nemá, ale říkala paní že asi ušije, tak uvidím. :-)
Odpovědět
tanak: ja si taky necham sit bolerko ale jen krajkove :-D
Odpovědět
Mitote: to je taky varianta, ale přes krajkové jde vidět :-) to bych mít nemohla. ale je fakt, že ty krajkové vypadají slavnostněji a honosněji.
Odpovědět
Článek se načítá
tanak: to jo ale zase nezahreji :-( tak ted babo rad :-D
Odpovědět
Mitote: Tak leda si zajistit obě a rozhodnout se pak podle teploty :-)
Odpovědět
tanak: jasne, ja jsem milionar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tanak,mitote: Ja chci prave krajkove,abych se neuvarila :o) Me nebude na 100% zima, tak to mam jasne :o)
Odpovědět
martja: jak to vis?
Odpovědět
Profilova fotka
Tanak: Konečně vidím tvoje šatičky :-) M
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem teď holky přišla z práce, dneska jsem nějaká mimo... Zítra se mi nechceee na poraduuu :-S a pak ještě na noční.. tanak: Šatičky vypadají dobře, ale bez obličeje a s bolerkem nevidíme celkový dojem, nechceš se nám ukázat v´celé své kráse? :-D Jinak výstřih určo ok :)
Odpovědět
marsee: tanak se maskuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Mě je zima jen v zimě :o) Prostě jsem baculka a má mě co hřát i kromě mého úžasného mládí :-D
Odpovědět
martja: ty se maaaaaaaaaaaaaas, ja klepu kosu i v lete :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já jen v zimě a stačí mi to, to ti fakt nezávidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Nicméně jestli chcete vidět další varianty ramínek, šál, případně korzetů se sukní na baculce, tak se můžete opět podívat do mého alba "My dva". Měla jsem dvoje šaty a čtvery korzety se sukní.
Odpovědět
Nezlobte se, ale fakt se "maskuju". Popravdě moc známých a kamarádů o naší svatbě nemá ani potuchy, chceme ji totiž jen rodinného charakteru a zbytku to oznámit až po svatbě. Tak se bojím, ať mně tu někdo nevyčmuchá, to je ten důvod. tak mi to promiňte, s obličejem dodám fotky po svatbě :-)
Odpovědět
ahojky, tak koukám, že už se tady pilně zkouší šaty... já už jsem taky byla, ale nějak mě nazaujly, takže budu muset někdy vyrazit asi co nejdřív, abych věděla, kolik si mám dát penízků stranou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: To je samozřejmě tvoje věc, zda sem vůbec nějaké fotky dáš :) Jinak o naší svatbě kamarádi taky nevědí, ale nijak to netajíme, jen se s tím ani nechlubíme. Pokud by mě tady vyhmátli anebo se mě na to zeptali, klidně jim řeknu, že je svatba na plánu. Kdo se mě už ptal, většinou jsem odpověděla, že zasnoubeni opravdu jsme a do roka se vezmeme - nic víc, nic míň :o))
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Takových šatiček, nádhera :) Moc dobře vypadáš na fotce 65, bolerko je moc pěkné. Na 74 ti to taky sluší.
Odpovědět
Martja: máš opravdu z čeho vybírat. Mně se nejvíce líbíš v šatech č. 4 a na fotce 65. Tolik šatů, to se ti o nich musí snad i zdát :-)
Odpovědět
Ahoj holky, chvilku jsem tu nebyla a teď ani nestíhám číst :-D Konečně mi dorazily botky a rukavičky :-) Až budu mít chvilku, tak sem dám fotečky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?