Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla zkoušet šatičky a mám je už zamluvené a zaplacenou zálohu. Byla jsem v tom Andělském svatebním studiu na Praze 5. Šatičky jsou z nové kolekce a parádní cena 6900 i s doplňky. Byla jsem první kdo je měl na sobě. Jsou krááásný. Tak a teď vás jdu dočíst.
Odpovědět
Profilova fotka
Řešily jste tu dopravu. To mi naštěstí odpadá, protože máme jen oběd s rodinou a tty se odvezou sami. Pak až druhý den máme oslavu na chatě, kam pozveme všechny kamarády i rodinu na grilovačku, budou se zpívat písničky u ohně a bude se spát ve stanech. Teším se na to snad víc než na svatební den. Marsee, gratuluji k úspěšně ukončeným zkouškám. :-) Mitote, neboj, za chvíli se ti vreje do paměti i to druhé datum. A ještě si ho zamiljueš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak to gratuluji! To zase spadl kámen ze srdce, co? Já s tím bojovala pořád :o) Co vlastně děláš za vejšku? mitote: Tak to zamrzí... ale zase máte dobré, že to divadlo není standardní obřadní místo, tak pokud tam nebude nějaká spešl akce (výročí či co :o) ), tak si myslím, že to půjde. My původně chtěli 21. 8. nebo 28. 8. 2010, ale nenašli jsme volné termíny, tak jsem se rozhodli až pro toho 3. 9. a teď jsem i radši, ten termín se mi zamlouvá víc a víc .o)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tak to jsi rychlík, že hned takhle napoprvé :o) Budou fotečky? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že je to divný, ale já jsem minulý rok obešla docela hodně salonů a opravdu žádné nebyly tak krásné jako tyto. Třeba tchýni se moc nelíbí. :-| Ale mě moc. Mají zlatý odstín a jsou zvláštní. Fotečky určitě dodám. Jen se s tím musím poprat jak to zmenšit. A hlavně s malým prckem nemám moc příležitostí obcházet salony. Tak mám aspoň další věc vyřízenou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tak pokud jsi už zkoušela, tak to je jasný, že už máš vybráno :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: týjo, zase krása, mě přijde, že ti sluší snad všechny, velice se mi libí ty 4 (hlavně to bolerko je úžasné), 6 (bez ramínek) jsou luxus, 10 a 13 nádhera a s tou bižu to nemá chybu! Pro které ses nakonec rozhodla?
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem přidala nějaké fotečky mých šatů. Ale zjistila jsem, že nemám fotky zepředu. No ještě že si je pamatuju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já nevím .o( Asi půjdu do těch 13tek kvůli ceně, ještě furt přemýšlím o ušití. Zjišťuju momentálně ceny. role: Ty jsou nádherný! A hrozně zajímavý, takové jsem nikde neviděla, to jsi fakt moc pěkně natrefila .o) Jsou ze saténu nebo je to taft?
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: óóóóó, děkuji. :-) To jsi mě potěšila. Já totiž trochu začala váhat po tom, co se moc nelíbily. Ale teď jsem zase spokojená. 8-) Jsou ze saténu. A k tomu je ještě štola. Kdyby byla klendra. :-)
Odpovědět
martja: s divadlem nebude roblem pokud nebude generalkovy tyden, ale ten by snad neme byt, jinak tam prave zadny akce nebyvaji, i ta svatba je vyjimecna, v dopo hodinach byvaji na jevisti max generalky v generalkovem tydne, jinak se vs eodehrava dopoledn ena zkusebnach...
Odpovědět
Profilova fotka
role: Mě takové být tak neváhám .o) Já teď koukám po ušití těch co se mi líbí. Zatím poptávám kvůli drobným úpravám, tak jsem zvědavá, co mi poví. A zítra mě čeká předposlední salón :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Určitě si na nový datum zvyknete. O kterém přemýšlíte?
Odpovědět
martja: a nechces si je nechat usit v CR? kde to bude pod tvou kontrolou a pravidelnyma zkouskama?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já se bojím, že ta cena pak šíleně vyroste .o( Nicméně jsem teď v kontaktu s jednou paní, takže uvidím, co mi nabídne za cenu .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: a nešly by nějaké z těch co se ti líbí odkoupit a pak by sis je jen někde poupravila podle své představy? Nějaké salony to dělají, že je odprodávají za málo. Ale nevím,jestli je to zrovna případ toho tvého salonu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsme dnes byly na svatebnim veletrhu, ale nic moc. Zkousely jsme si nějaké prstýnky, ale vyšly by v přepočtu asi na 30tis, což není naše cenová kategirie. Tak už se těším na veletrh do Brna.
Odpovědět
martja: se poptej nekde...kdyz je tam treba pak nechas tak to vyjde za pusu podle me...prede mnou je tam taky nechala nejaka kocka sit a me jeprodali za 6, protoze to neni nic znackoveho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
30tisíc???? To bych se bála, že mi někdo utrhne ruku. :-.
Odpovědět
peta: a kde jste byly? jako ta cena j emoc,nase vsnene jsou vsechny do patnaci i s brilianty
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata chci se zeptat, co si myslíte o barevné kombinaci šatů z ivory nebo champagne s modrou krajkou. Je mi jasné, že s bílou to půjde skvěle, jen nevím, zda to také jde s těmito odstíny.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tady v Německu. Zlato je tu hrozně drahé, proto chci určitě počkat k nám. Přesně jak píšeš, kolem 15tis. už seženeš fakt nádherné prstýnky.
Odpovědět
martja: tak ivory i sampan jsou docela neutralni, ne? a proc chces modrou? peta: ja co mam vyxbrane s hromadou briliantu od pomerne draheho a znamheho zlatnika tak je za 13500 za oba....a kde zijes? ja jsem pochopila ze mate svatbu v brne...?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ano, svatba bude v Brně a momentálně ještě v Brně bydlím, páč dodělávám školu. Taky nás to vyjde levněji. po svatbě se pak budu stěhovat do Německa. A od koho si je budeš brát? Já uvažovala o Kouřilovi, jsou na něj dobré reference.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Protože chceme mít bílo-champagne-modrou svatbu .o)
Odpovědět
peta: no nam se libi z Prahy Hejral wewewe.sperky.cezet nebo lukas rydl...uvidime na veletrhu.... martja: tak skoc nekam do latek a zkus to prilozit k sobe
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Já myslím, že by to k sobě mohlo jít - jde ale o odstín modré taky.
Odpovědět
mne se libi kombinace slonovinova kost a lila. takze s modrou to bude urcite tez hezke...
Odpovědět
Profilova fotka
No uvažuji o světlé modré. Bílé bych se nebála, ale téhle trochu jo. Asi jak hovoří mitote, zkusím někde najít ty látky (jestli zbyde čas ze zkoušek - páč už takhle zdrhávám z práce :o) ) a porovnám něco obdobného, co mám v hlavě.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nebo rozhoď sítě i po netu, omrkni i společenské šaty a zkus najít takovou kombinaci. Já si u bílé a champagne dokážu spíše představit tmavší modrou (královskou modř nebo takovou nějakou). Mažu do práce děvčata, pěkný den ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?