Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ještě jsem zvědavá na ten salón ve Kbelích, ten by měl mít také solidnější ceny. A pak ještě zkusím ten salón, kde mají 50% slevy, pokud si šaty zamluvíš při první návštěvě a pak se snad už rozhodnu co a jak :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: tak to mi hlavně potom musíš dát info o salónech :o)) ježiš ať už mám na sobě taky něco svatebního... asi si vezmu boty a obmotám kolem sebe prostěradlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Se omlouvám, že takhle působím 8-) Když ty toho máš zase hodně na výzdobu.. na to jsem zase nadržená já :o)))) Ale chci mít nejdříve ty šatky, ať mám 100% jasno v barvě svatby .o)
Odpovědět
martja: nam nealko zas nepripada hrozny
Odpovědět
Profilova fotka
My máme zatím spočítané jen to jídlo, ale pán nám řikal, ať počítáme tak s 1000,- na osobu. Myslím, že by to mohlo vycházet, když jíslo pro 40 lidí vychází na 24 000,-. Rádi bychom si tam vzali domácí slivku - přítel je Moravák :o), ale to jsme se ještě neptali, jestli je to možné. Pak by se asi cena taky lišila.
Odpovědět
Profilova fotka
Těch 1000Kc mi říkali skoro všude, takže to asi tak nějak plus minus vychází. Tak mi máme už rozpočet skoro hotový, zatím jsme na 43tis., oběd,raut,kafe, tvrdý alkohol a ubytování. Ještě k tomu příjde nealko a pivo, to doufám max. 10tis.
Odpovědět
Profilova fotka
No jestli vám dal 400 na osobu na pití, tak to u nás vychází pití 28400 o můj bože.. to se potvrzuje, co jsem včera počítala...
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: Na ubytování my musíme dát 10tisíc + tak 5-8 tisíc rozvoz ostatních po Praze domů.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: my platíme 14tis za ubytování, za za dva dny. A také něco na rozvoz, ale snad seženu nějakého známého, který mi to odvozí za levno. Vy budete rozvážet jak, taxikem?
Odpovědět
Martja: tolik peněz za rozvoz? zkuste sehnat nějakého známého co zná Prahu, co mu dáte na benzín + něco navíc a vyjde to mnohem levněji.
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: To bych ráda, ale já z Prahy nepocházím a muselo by to jít přes ženichova rodinu nějak... To vidím bídně.
Odpovědět
Profilova fotka
Celkově jsem předpokládala tak 100tis, ale už to vylezlo na 120-130 tisíc .o(
Odpovědět
Článek se načítá
Martja: Jaj, to je blbé, zbytečné výdaje navíc no :-| Ale co se dá dělat, přece je nepošleš městskou hromadnou dopravou :-) No, to 120 tisíc je dost...
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: No my od mých rodičů dostaneme 50tisíc, takže musíme sehnat "jen" 70 tisíc. A je mi hloupý, když nám naši dávaj tolik peněz nevzít naší nejbližší rodinu (což jsou taťkovo sourozenci s manželkami či manžely - tedy mé nejbližší tety a strýce). No a když tam bude naše rodina, nevzít přítelovo rodinu je taky naprd. Chjo.. no půjdu obvolat své "brigádonositele", zda něco nemají.
Odpovědět
Martja: Jasně, je blbé pozvat jen jednu část... taky budem mít i tety a strejdy a některé sestřenice a bratrance. Ale není to tak velký počet bude to 30lidí. Kolik to dělá tobě lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
No jen rodina, svědci, fotografka a kameraman u nás činní 43 lidí :o(
Odpovědět
Profilova fotka
A na večer chceme právě aby dorazili kamarádi a kolegové z práce, ale těch je taky hodně - 27 :o(
Odpovědět
no tak mi budem rozvazet jen rodinu, pomerne blizko a to osefuje kamos...jinak ostatni maji MHD par kroku ktere jezdi po peti minutach
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ale v noci jim to asi tak často nepojede ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My to kvůli ceně jídla a pití máme těsně za Prahou a to by se lidi dostávali těžko domů a taxíky jsou drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ptala jednoho známého od kamošky co dělá taxikáře a ten si řekl 2000 za 4hodiny! :-x Takže taky budu shánět někoho kdo mi za tu cenu bude jezdit celý den, jako v poledne tam a večer zpět.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: Ale zase 2000 to není tak strašný :o) Stejně je chci vozit až večer domů :o) V poledne doufám, že se to zvládne autama těch, kteří budou ubytovaní, případně kamarádi MHD - těm se nic nestane, když takhle pojedou na večerní raut :o)
Odpovědět
peta: to ne ale pojede to casto..navic brno neni tak velky nikdo neni z uplneho konce, kazdy je do pul hodky doma
Odpovědět
Profilova fotka
martja: No já právě nevím, přítel teda taky říkal, že ta cena není přehnaná, ještě když je to mimo brno. mitote: No nevím, jestli to budete mít u přehrady tak stejně v noci musí většina rozjezdem, pokud to neukončíte před 23hod :-D To je samozřejmě tvoje věc, já bych ale nikoho takhle jet nenechala.
Odpovědět
Tak my s rozvozem problémy naštěstí nemáme, komplet celá rodina od přítele půjde v noci domů pěšky, protože to mají někteří 2minuty a někteří max. 7minut domů. A moje část má už domluveného kámoše od taťky, který nás mimo jiné poveze i na obřad a focení...A žádní známí večer nedorazí, takže máme po starostech :-)
Odpovědět
peta: nejspis to bude v lisni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak tento semestr mám zkoušky za sebou - hurá :o)) No a můžu začít se zadánám na diplomku :o)) abych se náhodou nenudila, že jo :-) Já ještě rozvoz moc neřešila, ale nebude to složité, máme to kousek a zeptám se nejspíš nějakého známého.
Odpovědět
jo jinak my asi budem muset posunout termin o tyden pred nebo za...protoze tam kde chceme rat je nas termin obsazen 8-( a misot je to krasne a idealni, tak Luky zitra zavola do divadla jak jsou na tom a uvidime no...ale tve me to :-S me se 18.9.2010 moc libi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jeee, to je škoda. Já už bych ho snad ani měnit nemohla... Mám to tak vryté v paměti, že bych pak ani nevěděla, kdy se vdádám a navíc, máme vše zařízené na tento termínek.
Odpovědět
no my mame jen divaldo tak jim musime zavolat jak jsou na tom ty dva druhe soboty, ale stve me to ]-( taky to mam tak krasne vryty, uz jsem si to rpedstavovala na oznameni a vsude a ted zmena :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?