Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mlzka: ja si myslim ze delate dobre...
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: My fo vašeho vztahu nevidíme, ale napadlo mě přesně to, co si napsala. Bylo by pro mě asi ponižující "doprošovat se", aby si mě vzal, ikdyž je to v podstatě opravdu spíše formální záležitost. Nemusí jít zrovna ale o tohle, ptz když ti nechal vyrobit prstýnek, snažil se, abys byla tím pádem šťastná, ty se s tím cítíš dobře a nechceš váš vztah zahodit, situace může dostat zcela jiný obrat k lepšímu ;-) Třeba se nakonec do těch svatebních příprav také dostane a bude se z nich těšit. Budu držet palečky ;-)
Odpovědět
diky a sory, ze tady blokuju diskuzi svyma bolistkama. radsi napiste, proc jste si vybraly na svatbu zrovna zari? nebyl jiny termin, nebo jste to cilene chtely?
Odpovědět
mlzka: no zari, ehm, u ans ot bylo podobne, dohodli jsme ze se vezmem pak nasi lboj zari 2010 a duben 2011, vyhrala jsem se svym zarim :-D no a pak jsme o svatbe nesmela nai promluvit, ze by pomahal to ne ale bacha, nejak se mu neco skriplo v kebuli a uz vesele planuje a resi
Odpovědět
nic holky. jeste jednou diky za podporu a rady. uz musim jit spat, rano vstavam brzy do prace. dobrou a snad zitra!
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zvolili září z těchto důvodů: V tento měsíc jsme spolu začali chodit, dál jsme nechtěli vedra v červenci a srpnu, ale také ne zimu. V červenci mám navíc narozeniny a chtěli jsme to mít tak nějak rozložené. Když to vezmu celoročně - únor - Valentýn, duben - přítel narozky, já svátek, červen - přítel narozky, červenec - já narozky, září - výročí vztahu a bude následně i výročí manželství, prosinec - Vánoce :-) No je to celkem pěkné, že jo :-D Jinak pátek jsme zvolili z důvodu následného víkendu a volna na relax ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Tvůj přítel má dvoje narozeniny? :o))))) Jinak já chtěla původně srpen, protože v červnu mám narozeniny a chtěla jsem svatbu v létě. V červenci máme každoročně akci, kde se podílíme na organizaci, která trvá deset dní a tak jsem od toho chtěla trochu odstup :o) No původně to měl být konec srpna (začátkem má přítel narozeniny), ale nakonec nebyl termín, kde chceme obřad a pak jsem najednou našla ten termín 3. 9. 2010 ! :-D Do toho termínu jsem se zamilovala a tak jsem si řekla (a přítel nebyl prosti), že to bude tenhle datum.. a ne 4.9. a ne jiný (i když jsem uvažovala i o 9.9., ale čtvrtek jsem nechtěla .o)
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: S chutí přítele do svatby jsem na to stejně jako ty. Chceme být spolu celý život, v tom máme jasno. A přítel to vidí stejně jako tvůj, že to je vlastně jen papír, že láska jde dokázat i jinak, než svatbou. A myslím, že na tom se shodneme asi všechny. Ale právě po "doprošování", po tom, že ví, jak moc toužím mít svatbu, jak moc toužím být paní "....." :o), prostě řekl mi, že to udělá právě kvůli mě. Protože ví, jak moc po tom toužím... No není to důkaz lásky, když právě udělá to, po čem tvé srdce touží? Ze začátku to bylo také trošku studenější plánování, ale teď chce vidět šaty, které si vybírám se svědkyní. Vybírali jsme spolu prstýnky a nakonec jsme dali dokupy společný návrh :o) a dala jsem mu na starosti hudbu, kterou si vybral dle svého gusta (tedy ne úplně, měl pro něho bohužel mantinely :o))) Je to teď normální, že chodím sem a spolu dost často diskutujeme o tom, co je teď potřeba zařídit. Třeba i tvůj přítel na tom pak bude podobně a bude ho to celkem těšit :o) I když je jasný, že je to nikdy nebude těšit, tak jako nás :-D
Odpovědět
ja myslim ze jakekoliv boje kazdy chlap vzda driv ci pozdeji a zapoji se do priprav 8-)
Odpovědět
Tak to jsem na tom taky podobně. Přítel se do svatby taky dvakrát nehrnul, protože už byl jednou ženatej, tak už podruhý moc nechtěl a řekl, že kdyby mě neměl tak rád, že by se určitě už neženil :-) Takže přípravy jsou víceméně taky na mě, ale zas je to na druhou stranu dobrý ne holky, když nám do toho ty chlapi nekecaj, tak si to aspon můžem zařídit podle svýho vkusu, což taky neni špatný. Já vždycky něco vyberu, ukážu mu to, on mi to odsouhlasí a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jeee, no vidiš, to by jistě bral :-D V červnu má svátek :-D
Odpovědět
Jinak už mám taky zásnubní prstýnek, a přítel to vyřešil tak, že jsme šli spolu a já si vybrala. Mám z bílýho zlata takovou kytičku z kamínků, takže ne klasickej zásnubák, ale mě se líbil. Snubáky plánujem taky z bílýho zlata
Odpovědět
Článek se načítá
jo ten muj taky vse odkejve ale nekdy je to na nastvani tak ho nutim v viceslovnym reakcim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: I toho kejvání by se dalo využít, občas totiž pochybuju o tom, že ví, na co mi kejve :o))
Odpovědět
taky o tom nekdy pochybuju
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, asi už spíte.. ale abyste se zítra náhodou nenudily :-D Dala jsem do mého alba "My dva", šatečky ze včerejška a ze dneška... mé favoritky určitě poznáte :o) Dávám tam fotky i ty co nejsou úplně košér, ale chci to pastnout také do klubu nevěsty xl a xxl, aby měli přehled co se v Praze v týhle velikosti momentálně dá najít :o)
Odpovědět
no jenom, ze se jeste vratim k vcerejsimu tematu, tak me prave trochu vadi ta dvojakost. na jednu stranu kdyz se me zeptal, jestli si ho vezmu a ja jsem trochu zavahala, protoze vim jaky nazor na to ma on, tak porad opakoval: " jeste mi neodpovedela, tak jo?" porad dokola, ale kdyz se ho zeptam ja, tak se usmeje a rekne, ale dyt vis, ze ja to beru trochu jinak? nebo se me vcera porad ptal, jestli uz jsem mela dneska na sobe prstynek a jestli si toho nekdo vsimnul a co jako rikali....tak jsem mu rekla, proc se me na to porad pta a on ze je mu to jedno. jen tak :-S me prijde, ze se na to asi taky trochu tesi, ale hlavne to nepriznat, protoze su prece ten velkej nezavislej tvrdak! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: Tak mi přijde, že chlapec zjistil, že se vlastně i těší, ale rozumově si říká, že svatba je mu fuk. Že už to jednou řekl a jak píšeš, tak to jako ten velkej rozumnej chlap nepřizná ;-) Tohle bude dobrý, uvidíš .o)
Odpovědět
mlzka9: Neboj ono se to spraví. U nás to ze začátku bylo stejné. Měla jsem pocit, že ho do toho nutím. Jen jsem mu řekla, že po šesti letech našeho vztahu bychom se mohli šoupnout o trochu dál. Ale teď už se na svatbu těší. Dokonce mě poprosil abych se na papír zkusila podepsat jeho příjmením :-D Dala jsem do alba svůj snubní prstýnek, je sice jednoduchý, ale mooooc krásný. Jak to máte s fotografem a kameramanem? Nevím zda objednat jen fotografa nebo i kameramana :-(
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Já budu mít známé na foto i kameru, ale co jsem kde četla, tak většina holek objednává taky oboje. Každé je něco jiného... kamera lépe zachytí tu celou atmosféru a fotky jsou prostě zase rychle k dispozici a můžeš je vzít s sebou někomu ukázat a většinou jsou upravené a vybrané prostě ty nejlepší.
Odpovědět
martja_sgcz: Děkuju :-) Máš naprostou pravdu. Fotografem jsem si jistá byla, ale tím kameramanem ne. Tvoje šatky favoritky jsou krásné. Moc Ti to sluší :-)
Odpovědět
mlzka: neboj on se tesi, ale zlobi te a nechce to priznat, tenmuj to taky delal, trochu jinak ale delal a uz to z nej nekolikrat vypadlo ze se tesi...ted to mame obracene, kdyz me zlobi, tak mu rikam ze si ho nevezme a on rika ze vezmu :-D
Odpovědět
Holky, jak to máte se snubníma prstýnkama? Troufly byste si ho koupit přes internet?
Odpovědět
delien: zasnubak jsme objednali po netu, tak uvidime, ale asi bych se nebala...my je omrknem na veletrhu a pak uvidime
Odpovědět
Delien: tak pres net uz jsem kupovala dost veci, ale snubaky bych se asi bala, jednak to asi pak muzou ve skutecnosti jinak nez na obrazku, abys nebyla zklamana a taky jim moc neverim co se tyka zlata a stribra na netu. Snubaky tudiz pujdem vybrat do zlatnictvi abychom to videli
Odpovědět
Martja: moc hezky saty, ja pak taky dam fotky ze zitrejsi prvni vypravy na saty. Ja budu chtit saty s raminkama, bez raminek bych se bala ze mi vypadnou prsa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak koukám na šatečky, zatím jsem to vzala jen tak hopem, ale moc pěkné - parádička. ;-) mlzka9: No vidiš, ono to zase tak hrozné nebude. Asi žádnej chlap není ze svatby "vyplesklej" jako my děvčata, že jo :-D Postupně se do toho ale dostane. Ten můj byl taky nejprve jako kejvací panák a teď spolu diskutujem celkem vesele o svatebních záležitostech ;-) delien: my máme zamluvenou fotografku i kameramana. Chtěla bych mít obřad určitě i natočený a nechci tím obtěžovat nikoho z rodiny, aby si to taky užili a nekoukali přes kameru. No a snubáky určitě nebudeme brát přesd net, ikdyž na netu hodně nakupujeme. Přece jen jde o zlato, o hodně velkou částku a hlavně je chci vidět reálně na prstíku a porovnat jich několik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Prstýnek je pěkný, v jednoduchosti je přece krása :-)
Odpovědět
Holky mooooc Vám děkuju za rady. Zítra se dostanu s mojim do města, tak snad ho překecám a navštívíme nějaké to zlatnictví a mrknem na nějaké prstýnky :-) Doufám, že mi nebude tvrdit, že je ještě čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Pokud je jako všichni chlapi, tak to tvrdit bude :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?