Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Minote: moc dekuju za odkaz, kouknu se tam, treba budou mit i vetsi velikosti
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka: Byla jsem jenom ve dvou a botky tam maji (velke,takze v nich plavu,ale na zkouseni to staci), az pujdes na zkouseni pred svatbou, tak to chce to vse finalni :o) Hlavne nezapomenout fotak a pokud mozno s sebou druho osubku. Tyhle dve veci jsou dulezitejsi, nez cokoliv jineho :o)
Odpovědět
chris: 42 maji stoprocentne mlzska: souhlasim s martjou, nic jineho nepotrebujes nez fotak a cloveka :-D
Odpovědět
mitote: tak to je super, těch bot jsem se docela bála
Odpovědět
chris: jojo jauz je mozna dne objednam, nasla jsem tam presne mou predstavu, strana 10, boty c 74 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No jo, moc toho nenaspím. My totiž na squash chodíme ráno, je to lepší a je tam méně lidí. Hlavně po ranním sportu má pak člověk dobrou náladu celý den. Dokonce i míň "žeru", ptz mám pocit, že by celé pocení na kurtu bylo k ničemu :-D Já si do salonu vezmu určitě botičky, které budu mít na svatbu a také prádlo. Nebo jinou podprsenku bez ramínek. Přijde mi, že ty barevná ramínka pak kazí dojem. No pak si jistě vezmu foťák, penízky, mamku a svedkyni ;-)
Odpovědět
Mitote: tak tam je fakt hodne velky vyber, ja mam favority str.1 hned ty prvni a str.8 c.bot 61 a 62 akorat u tech bych potrebovala nizsi podpatek
Odpovědět
Martja: je ty se mas co ja bych za to dala vstavat v 8:30 ja kazdej vsedni den vstavam v 5:20 protoze musim dojizdet za praci
Odpovědět
chris: na nizsi podpatkus e s nimi da domluvit
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Ja si chci vybrat botky az podle satu a podprda mi pod saty neni videt, kdyz zadelam raminka :o) chris: Zase delam dlouho, ale cesta do prace mi trva max. pul hodiny a to myslim od vchodu do vchodu, coz na Prahu je jako v malem meste 10 min. pesky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, pěkně si je zamaskovala, šikulka :o) Já už jiné botky neciii, byla to první věc, o které jsem měla jasno, takže je budu mít i kdyby čert na koze jezdil. No ale není důvod taky, proč bych je mít neměla. Jsem malá, takže vysoký podpatek je oki a chci bílé šaty, takže bílé boty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já vždycky v práci stíhám jen nakukovat a rychle přečíst, co se tu děje, ale už se nestíhám zapojit. Tak trochu se zpožděním - taky mam doma ajťáka :-) Pokud do toho nic nevleze, tak se na šaty chystám příští pátek, tak už se celkem těším :-) no a snad vyberu
Odpovědět
Článek se načítá
Jeste tady nepadlo tema svatebni cesty, pojedete nekam hned po svatbe? A jestli jo tak kam? My podle financi, ale rada bych aspon na tyden nekam k mori. Nejradeji do Recka,ale tam uz zas v zari neni tak staly pocasi. Egypt nebo Tunis me nelaka a ostatni destinace jsou uz drahy. Tak to mozna odsunem
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri: My na svatební cestu nepojedem. Kupujeme pozemek a chceme začít stavět domeček, takže penízky budou potřeba úplně někde jinde. Z tohoto důvodu jsme byli v červenci na dovolené v Řecku, byla krásná, moc jsme si ji užili. Letos už na dovču nebude, ale nevadí :) Pojedeme třeba někam pod stan na prodloužemý víkend, pak na Moravu a pak na maltu :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tak my to máme přesně jako marsee, stavíme domeček, takže není holt peněz nazbyt, maximálně jsme si říkali na víkend někam tady a pak taky ta malta :-D
Odpovědět
chris: no my chcem misto daru penize za ktere pojedem na svatebku a co zbyde to dame mym rodicum marsee jede na maltu, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Si piš, malta to jistí :-D
Odpovědět
marsee: jsme byli v tom hotelu poresit jidlo a piti na raut a hostinu (krom dortu, cukrovi a tvrdeho) a tvarli se jako z enam 50 tacu nebude stacit :-N co myslite?
Odpovědět
hej holky, mam to trochu slozitejsi...... zatim to mame objednane na 18.zari. teda aspon restauraci, fotografa, vizazistku a asi kadernici, co mi doporucila Milote. ale jinak nic a hlavne to jeste nikdo nevi. nejsem puvodne z Brna a nemam tady ani zadny blizky kamaradky, jen znamy a nebo "docela dobry" kamosky. ale na zkouseni svatebnich satu to chce nekoho fakt blizkyho. a ja nevim koho.. :-( rodina mi bydli daleko a o vokendu ma vetsina salonu zavreno nebo uz nahlasensy 1/2 roku dopredu jiny nevesty. a ja sama se znam, ze sama sobe neumim nejlip poradit. neumim se videt objektivne. a vy vsechny uz jste byli v tolika salonech, vite, kde si nechate co upect....... ja jsem vcera teprv dostala prstynek (ikdyz o svatbe mluvime uz 2 mesice) a jeste jsem to nikomu nerekla.
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: V tvém případě bych asi jednoduše kašlala na tradice a do salonu si vzala toho nejbližšího - přítele. Pokud nemáš v kamarádkách důvěru a rodina je mimo, viděla bych to jako možné řešení. Jinak tě uklidním, já v salonech taky ještě nebyla ;-) K prstýnku moc gratuluju a určitě si ho užívej, nezáleží na tom, jak dlouho před svatbou ho nosíš. ;-)
Odpovědět
mlzka: ja s tebou klidne pujdu :-D
Odpovědět
no kdyz.... ja se to stydim napsat, protoze by na to nemelo zalezet, ale mne se ten prstynek moc nechce nosti, protoze se mi moc nelibi. :-| ja jsem o nej moc stala. dokonce me muj chlap instruoval, at mu poslu mailem fotku, jak by mel vypadat, tak jsem mu je poslala 2 a dost detailne a vysledek? vypada uplne jinak!!! a navic u toho samozrejme nebyla zadna romantika, protoze muj chlap se nezeni, prootze by to sam chtel, ale protoze ja uz nechci zit na psi knizku a reknla jsem, ze ho do niceho nutit nechci, ale bez vidiny svatby nemam duvod ve vztahu pokracovat, prootze pro me neni perspektivni. je mi uz 29! nechci cekat na nejaky mozna, jednou, snad.... ale bohuzel romatika vzala za sve... takze do salonu ho urcite brat nebudu, to radsi nejakou "docela dobrou" kamosku. ach jo, chtela bych se vic tesit, ale moc mi to nejde...
Odpovědět
mzlzka: to je blby no, chapu, me je 21, ale taky jsem toho sveho trochu popostrcila...jeste prstynek nemam al eluky mi ukazoval jaky vybral a je krasny podle foto...on ma dost dobry vkus... nechci byt vterka ale ja fak tklido do tech salonu pujdu, aspon omrknu bizu apod... :-D nahaz sem taky nejake foto, i ten prtynek, sup
Odpovědět
jaky foto, ja tady jeste zadny album udelany nemam a prstynek mam vyfoceny jen do mobilu! on je docela hezky, ale takovy. vypada spis jak obycejny snubak, co se nosil pred 20 lety. ale nechci byt hnusna. nechal ho kvuli me vyrobit u zlatnika. nechtela jsem takovy ten klasicky s 1 kaminkem, protoze by se mi zatrhaval. jen jednoduchy.
Odpovědět
mzlka: no udelej album a hod tam ten snubak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: S tím prstýnkem bych to neviděla jako tragédii. Chlapi jsou mnohdy takoví, že nekladou důraz na představy své polovičky (prstýnek, oblečení, ...). Já osobně sice tohle moc neznám, ale četla jsem skoro celou diskuzi o prstýncích tady na beremku. Spíše bych uvažovala o tom, zda chceš svatbu jen ty nebo oba, jak by to určitě mělo být. Nechci ti nijak kazit iluze nebo přáníčka nebo nevím, ale svatba zas až tak moc nezmění. K tomuto kroku byste určo měli být rozhodnutý oba. Já bych ti taky moc ráda pomohla klidně i v tom výběru šatiček a všeho, ale jsem daleko :-|
Odpovědět
marsee:muj drahy ani nepozna ze mam nove nabarvene vlasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No to můj by taky nepoznal :o) mlzka9: No vidiš, tak se snažil. Musíme brát, že pro ně je to španělská vesnice... Jinak prstýnky s jedním kamínkem se nikde nezadrhávají :o) Mám zkušenost ;-)
Odpovědět
marsee: ja si oto vszd ymusim rici aby si vsimnul, je touz takova hra :-D
Odpovědět
holky jste moc hodny, fakt diky. marsee v tom co rikas mas samozrejme pravdu. ale ono je to trochu slozitejsi. on by na jednu stranu chtel, abych mu slibila, ze s nim budu cely zvot, protoze "uz by beze me nedokazaů byt", ale svatba mu prijde jen formalita. rikal, ze si me vezme, protoze je to pro me dulezity a zalezi mi na tom, ale on osobne by to nepotreboval. uprimne, je to pro me dost ponizujici, ale ja asi nemam silu to vsechno opustit a jit heldat jinam, kdyz citim, ze je to to pravy orechovy a s nikym mi neni jak s nim....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?