Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
No, možná že se vám to bude zdát divné, ale my si svatbu chtěli zaplatit sami, ale s tím naprosto nesouhlasili rodiče z obou strani. Oznámili jsme jim, že se chceme vzít a oni automaticky, že nám to zaplatí. Dohodli se, že to dají napůl, z každé strany bude skoro stejný počet hostů. Nechtěli ani slyšet, že bychom si něco platili sami a to včetně prstýnků...Dnes se to asi moc nevidí, ale je to dokonce jejich přání to takhle udělat. A já šaty na převlečení kašlu, vezmu si plesové s sebou a kdyby náhodou převleču se do plesových.
Odpovědět
no ja si asi satky na prevleceni necham usit, uvidim jako ja bych si svatbu zaplatila taky sama ale proste na to nemame, nebo spise mame ale ne na takovou jakou si vsichni predstavui....a mama uz pred pul rokem ze jestli chcem tak nam ji vystroji ale my jsme ted rekli ze ne tak jsme se domluvili na tom jidle a piti a zbytek hold sami...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak už někde bylo psáno a s tím názorem souhlasím. Pokud se někdo rozhodně pro svatbu, měl by na ní také mít. Pokud penízky nemá, počká, až našetří. V případě, že se rodiče či někdo jiný z rodiny rozhodne na svatbu přispět, může to být jen milé překvapení, které může pomoci. Já prostě nechápu ty nevěsty, co si usmyslí, že se chtějí vdávat, nemají penízky a čekají, že jim to někdo zacvaká. Buď si udělám svatbu, na kterou mám, nebo... jsou to šílené ceny za všechno, taky musíme škudlit, abychom postupně vše zaplatili. V jedné diskuzi tady se totiž nevěsty bavily o tomto tématu a dost jsme nechápala, tak proto jsem to teď tak rozvedla :-D
Odpovědět
marsee: u nas to prave bylo naopak, prvni kdo prisel se svatbou byl amama az pul roku na to jsme se rozhoupali ze se budem brat ale razantne jsme rekli ze ji proste nevystroji celou...ze kdyz musi tak teda at udela papu a piti...i tak na nas zbyde min 50 tisic
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já to nemyslela nijak špatně a proti tobě, ani proti nikomu jinýmu. Jen že tady byla řeč o financování svatby, tak jsem si vzpomněla na tu jednu diskuzi tady.
Odpovědět
marsee: to bylo o tom ze chcouzkazit svatbu ze? ta diskuze je hnusna, ta holka nerek aze prisla pro penize ale vsichni ji z toho osocuji
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo, přesně ta diskuze...
Odpovědět
marsee: me to i trochu nastvalo tam ta diskuse...
Odpovědět
Profilova fotka
Další slevy docela zajímavé, obvzláště když půjčovné je od 3900 (možná i méně) do 6000 (to je fakt maximum). Slevy jsou napsány nahoře na stránkách: http://www.caxa.cz/svatebni-salon/sva...
Odpovědět
martja: ty hledas co nejlvnejsi?
Odpovědět
Profilova fotka
No mamka mi o těch peníz řekla už před dvěma roky, se mě snaží udat už dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nehledám nejlevnější, hledám zajímavé akce, co děvčata psali, že se hodí :o) I ty moje za 7990 jsou v akci :o)
Odpovědět
Článek se načítá
martja: ta moja miluje lukyho tak se snazi me zase jemu udat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Moje mamča (a řekla bych i taťka) mají Míšu moc rádi (a mamka mi už v době kdy jsme byli přátelé, říkala, že se jí moc líbí a je jí sympatickej :o) ) Jinak já právě hledám ty šaty, co jsem si vybrala na netu a za celý večer jsem na ně nenarazila, proto taky vím o všech těch akcích a tak, páč u toho na to teď zrovna koukám. Třeba na ty moje šatky narazím ještě někde jinde... no to jsem si myslela... teď si říkám, že už ne :o) Přítel je teď u jeho rodičů a zrovna mi volal, tak jsem mu popsala šatičky s nadšením i s tou cenou... se ptal, zda je to za koupi těch šatů :-D
Odpovědět
martja: jo moje mamka by pry lukyho hned menila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Přítelovi se taky celkem protáčely panenky, když zjistil, že ceny na netu jsou za půjčení a ne za koupi :-D
Odpovědět
marsee: luyk puvodne rikal z esvatbuzvladnem do 40, kdyz jsem mu to spocitala, tak uznal ze mam pravdu a s cenama nejak pocita...jauz se tesm az mu budem kupovat oblecek
Odpovědět
Profilova fotka
15% sleva na půjčovné: http://www.miasolano.cz/sleva/ - pro mne nevyužitelné, nemají na mě velikosti :o(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Oblek naštěstí neřešíme, ale ona tak kravata s vestičkou a kvalitní košilí taky nebude za levno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No to ti povím. Co jsem koukala, tak vesta, regata a kapesníček - 2 300 - 2 500,- !!! No a k tomu ještě košile (600 - 1000, dle materiálu, střihu, atd.).
Odpovědět
Profilova fotka
No a pak nepřemýšlejte o ceně... http://www.e-viktoria.cz/www-e-viktor... ty by mi 100% a to na plní uvázání, páč ta 50 by sedla a myslím, že i ten střih... chjo chjo, co já budu nebohá dělat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No doufám, že u mojí svědkyně, která má 30% slevu (což může samozřejmě jen do určitého objemu ročně :o) ), něco seženeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: ty jsou moc pěkné....
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To máš dobré v s tou slevou. Přítelova teta sice dělá v salonu, ale žádnou slevu by asi poskytnout nemohla a hlavně je v Olomouci, což by se prodražilo cestou, no a o to asi ne pouze jednou cestou...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Ty vůbec nespíš! 8-( Já teď vstávám a jsem, jak by mě někdo něčím praštil 8-) Jinak ona dělá v obchoďáku managerku, takže tam se asi slevy dávají zaměstnancům lépe.
Odpovědět
holky a co si berete na zkousku satu do salonu? doporucuje vzit si boty na podpatku a pradlo telove barvy? nosite to tak, nebo jeste neco jineho?
Odpovědět
martja: ja pocitam tak 8 na oblek, plus regatka s vestickoua kapesnickem je vybrane za 2,2, plus tak tcek kosile, dalsi 2 tacyky boty ze :-N mlzka: ja se na to vyflakla, sla jsem normalne s jakoukoliv podprsenkou a oni tam vzdy nekolik byt na zkousku maji...na prvni obhlidky dosalonu to uplne staci podle me...kdy jdes? hned bych sla s tebou :-N
Odpovědět
Holky a co boty? Budete si je kupovat nebo pujcite? Ja asi budu mit problem, mam totiz velikost 42 a to uz se shani blbe a jeste jsem dost vysoka tak nechci vysokej podpatek, no jsem na to zvedava
Odpovědět
chris: ja mam vybrane na netu, maji tam mega vyber a u kazdeho i vyber barev a jsou vsechny do 1300,- a navic je pak vynosim...navic se vsim ti vyjdou vstric, ja jim budu posila tkus latky svych satu aby mi vybrali co nejlepsi odstin bot - tady je odkaz http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc... mylsim ze kdyz si nevyberes a napises jim co potrebujes tak se ti budou snazit nejak pomoct
Odpovědět
ptala jsem se i na to co kdyz mi nebudou, tak pani rikala ze neni zadny problem je vymenit za jinou velikost...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?