Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
nechte toho, 3 a 9 jsou moje oblibena cisla i kdyz jich nevyuzijem 8-) me nadchnulo 18.9.2010 tim 8, 9, 10 :-D blby co? :-D
Odpovědět
Martja: 3.9. je taky hezkej datum, a jak vy jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky byla jsem dnes na dalším zkoušení... a mám hlavu šíleně zamotanou... Bohužel nemůžu dnes dát fotky, protože to bylo na rychlo a mám foťák od šéfa a nějak jsem si neuvědomila, že naše čtečka nečte xDkarty z olympusu...tak až zítra :o( Nicméně.. vám to musím aspoň povyprávět :o) První šaty.. děs běs, jak v mé velikosti to bývá normální :o/ Sice docela moderní, ale v pase mě to úplně přeštíplo a prsa se nějak nemohla do šat vejít... i tak pak dám mezi fotky, aby případné slečny xxl věděli co je může čekat :o) Druhé mi nebyly, nedostali se dolů :o) Třetí... ach... jojojo... To byla nádhera. Takže popis :o) Barva ivory (krásná jemná "šampáň" :o) ), klasický střih tj. vršek do korzetu (ale šaty byly pohromadě), krásně staženo v pase a pak mírně k bokům rozšiřováno a pak... ou ou.. nádherně zdobená sukně, z boku rozvětvená. Vrchní látka satén, spodní šifon a pak ještě něco dole. Dlouhatánská vlečka (zdobená) - i když tou si nejsem jistá. Vršek prsou byl vyšívaný a rovný. Byla možnost spadených ramínek, která se na rameni mírně rozšiřovaly... No celkově naprosto nádhera.. ani jsem nedoufala, že v mé velikosti někdo půjčuje i takhle nazdobené šaty. Jen co mi motá hlavu... je půjčovné... Do konce měsíce se spodničkou, bolérkem (to jsem k tomu také zkoušela, prostě paráda, co mi sluší :o) - akorád se v tom uvařím ) je 7990.- Kč - uffffffffff a co ještě větší ufffffffffffff že pak je standardní cena půjčovného 9990.- Kč. To jsem málem spadla pod stůl :o( Nicméně jdu zítra do Adiny a chci na neděli do salónu, který je dost zaměřený na XXL, tak to musím teď všechno oblítat. Ještě pořád ale uvažuji o ušití, od asapbay obdobné šaty vychází pro normální velikost na 4000.- včetně poštovného (bez bolerka a spodničky), pro mě by to bylo asi dražší. No zítra hodím fotky, ať můžete posoudit :o)
Odpovědět
martja: no, deset, reso osm bych asi jeste zkousla kor na prahu a tvoji trochu vetsi velikost...po me chteli v jednom salon epujcovne i dvacet tisic a saty byly otresne
Odpovědět
Profilova fotka
chris: My jsme byly 2 roky kamarádi a začali jsme spolu chodit před 5ti lety, ale žijeme spolu 3 roky (tedy v březnu to budou 3 roky). Nám ten začátek trošku víc trval kvůli tomu, že přítel je o hodně mladší a chvíli to trvalo, než jsme si to v hlavně srovnali :o)) Naštěstí teď už ten rozdíl není tak vidět :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Když mě to je líto dávat tolik peněz... fakt nevím... Nejde, že to do svatby nedám, ale furt nějak střádáme na to pití pro hosty :-D a kapela taky není nejlevnější. A to ještě budou určitě navýšený prstýnky, protože chceme svůj vlastní návrh.
Odpovědět
P.e.t.a.: je tak to taky budete mit papirovani navic jako my, ikdyz to nechapu,se Slovakama jsme byli leta jeden narod, a ted s tim nadelaj to je desny. Zjistovala jsem treba jak je to se ziskanim trvalyho pobytu a obcanstvi a nez jsem vubec neco zjistila to byla teda doba. Je holky dneska mam zazitek s hasicema, furt k nam do prace jezdi sundavat snih ze strechy,tak jsme na to s kolegyni z prace koukaly z okna a ten jeden hasic kdyz skoncili a videl nas tam tak smeknul helmu a uklonil se jako ze konec predstaveni :-) no legrace
Odpovědět
martja: ja vim, obejdi dalsi salony, je to dilema, uz jsme to asi psala, ja zkousela vse ale az v 11. salone jsem nasla to prave orechove vysnene a bacha, jen za 6 tisic na prodej a jsou skoro nove :-N my mame stejsti z ejidlo a pti plati moje mamka a tatka, prystnky mame vybrane od 13 500,- ale taky tezse na to budem stradat a i na oblek...no ufff
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak se ještě někam jukni, vyzkoušej, porovnej kvalitu a cenu. Já osobně si radši za šaty připlatím a budu se v nich cítit dobře, než abych si půjčila šaty za nižší cenu, ale v hlavě mi neustále běhaly ty hezčí, ale dražší, které bych si tak moc přála. Sice jsou to příšerné ceny, ale jednou jsme se pro svatbu rozhodly a měl by to být jeden z nejkrásnějších dnů v našem životě... Nemyslím to tak, že čím dražší, tím lepší. To jen pro upřesnění, aby se v tom zase někdo nezačal "rejpat" jako v jiné diskuzi, kam jsem přispěla...
Odpovědět
Martja:tak to my to mame obracene s tim vekem:-) pritel je starsi o 17 let, ale obema nam to vyhovuje, tak pohoda. No mas pravdu,ty ceny jsou fakt vysoky. Ja jdu do prvniho salonu ted v patek,tak jsem zvedava.Ale predbezne jsem se tam ptala na saty co se mi fakt moc libi a pujcovny je taky 8 a pul a prodejni cena dokonce 15tis. Je to salon nekde na Rasinove nabrezi.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Určitě to nevzdávám. Jenom v tomhle týdnu budou ještě minimálně dva salóny :o) A ta akce je do 29.1., takže ještě nějaký ten den bude z dalšího týdne. Například jsem nechala na později ještě jeden salón, kde dávají 50% slevu na půjčovné, pokud si ty šaty vybereš hned při první nabídce :o) A tam kam jdu zítra mají teď akci slevu 1000 Kč z půjčovného a basu šumivého vína :-D - to se taky může hodit (třeba na rozlučku)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jee, to je super, kde si zjistila tyto info o slevách a akcích? Také by se mi nějaká hodila :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chris: No ona cena těch šatů je prý 35 tisíc :-D , takže ty bych si nemohla ani náhodou koupit. Jen pořád zvažuju, zda si nenechat ušít, když by mě vyšly na 4000 - 6000 a ještě bych je třeba za 2000-3000 prodala.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Většinou je to na jejich stránkách přímo napsané. Řekla bych, že je to hlavně kvůli tomu, že je leden a mají asi jen zákaznice na plesy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Ty si budeš půjčovat v Praze? Bych ti mohla dát tipy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, v Praze, jezdíme tak celkem často, mám to 20 minutek do Práglu. To bys byla mooocinky hodná.
Odpovědět
martja: zkus obejti v praze i salony co sijou nebo primo krejcovstvi a dej jim orbazek toho co ti slusi a zeptej za kolik je usiji
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No my taky od našich dostaneme na jídlo, takže to je dobrý. Ale od přítelovo rodičů nevím, zda něco přihučí. Kdyby jo, tak ani neváhám a beru je :-D
Odpovědět
Souhlasim s marsee, lepsi je asi vybrat si saty ktery fakt chces, nez vzit nejakej kompromis. A jestli by ti nekde takovy usili do 6tis.tak bych do toho sla. Ty salony o kterych jsi psala jsou vsechny v Praze? Kdyz sem hodis odkazy na jejich stranky,tak budu rada, taky se chci mrknout do vicero nez se rozhodnu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jsem už přemýšlela, že si vezmu dovolenou a všude se objednám a obejdu je :o) Tady toho je, že nevím co dřív. Co ale chci, aby se mnou byla svědkyně, přeci jen, je to lepší ve dvou. A to je trošku problém sladit dva lidi. Ale zítra a v neděli je jen a jen moje :-D
Odpovědět
martja: ja nepocitam od pritelovych rodicu s nicim, jeho maminka je duse dobra, rozkrajela by se, ale uz tri mesice nedostalaplat a ma to totalne vyjety kontokorent i kreditku - tj asi 40 tacu dluh a od unor aje bez prace navic se bude pak stehovat do prahy...a lukasuv otec? ten mamce nepomuze, misto toho kupuuje picoviny a vydrzuje si dve kurvicky...sorry ale jinak to napsat nejde a nepredpokladam ze by nam cokoliv dal...
Odpovědět
Profilova fotka
Sleva 1000 Kč a basa sektu je v adině: http://www.svatebni-saty-adina.cz/ - mají dva salóny :o) Sleva půjčovného na 7990 včetně všech doplňků: http://www.magiquemoment.cz/ - opět dva salóny Sleva 50% z půjčovného při objednání šat při první návštěvě salónu: http://www.svatebni-saty-studiobrigit... - Korunní ulice u zastávky Šumperská (případně se dá dojít z "Míráku")
Odpovědět
Martja:jo ve dvou je to lepsi, ja se tam chystam s mamcou, abych mela i jinej nazor
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To se dá samozřejmě pochopit, to ten otec by mohl pomoci (v obou případech). Přítelovo rodiče "jen" vyživují přítelovo sestru, ale jinak mají oba slušný platy. Nepotřebujeme nic extra, ale třeba tak 10-15tisíc na pití by se hodilo :-D V nejhorším si půjčíme (v květnu doplatíme kameru, tak bychom platili trochu déle tu samou částku tj. 1000.- Kč)
Odpovědět
Profilova fotka
chris: Mamku mám bohužel daleko, takže ta uvidí jen fotky a bude jako děvčata odtud jen posuzovat podle nich :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu do salonu taky s mamkou a svědkyní. Navíc se chceme se svědkyní podívat i pošatičkách pro ní a možná pro mě na převlečení (to se ještě uvidí podle penízků).
Odpovědět
Moc diky za kontakt na ty salony. Je, ja pracuju na Miraku :-) to budu mit aspon jeden blizko
Odpovědět
ja taky vse oblizla s mamcou nebo svedkyni... martja: vis co, ja ho ani moc nemusim, proste nikdy moralne neprekousnu ze mamce nepomuze a vyhazuje prachy do haje...nemluve o tech dvou k.... to je neco za co bych kastrovala :-N sorry ale me to tak pokazde nas....kdyz si na to vzpomenu...pritom tchynulka j euzasna, jsme kamaradky a moc si rozumime...vis co me nejde o prachy al eprincip, at nam nic nedava ale a pomuze tchynulce!!!!! kor kdyz je to manzelka
Odpovědět
Profilova fotka
chris: Ono jich tam bude určitě víc :o) To jsou první odkazy z mapy googlu, když jsem do googlu dala odkaz: Stavební šaty a to jsem vše dnes ráno našla, než jsem šla do práce .o)
Odpovědět
Jo o satech na prevleceni jsem taky premyslela, ze by to chtelo. Taky uvidim. My mame to placeni rozdeleny, nasi nam zaplati hostinu, ja koupim snubaky, pritel platil matrace:-) no a v podstate skoro vsichni svatebcani budou jen z moji strany. Pritel ma sice 2 dospely dcery,ale ty asi nedorazi, tak tam bude mit asi tak 4 lidi a ja 10.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?