Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Tak to jsem koukám hodně pozadu :-) já mám vše vymyšleno jen zatim okrajově, a věci zatim teprve začnu shánět. My plánujeme oběd v nějaké restauraci a pak pokud bude jen trochu hezky, tak chcem mít už neformální oslavu na chatě na zahradě. Tam bych si to chtěla vyzdobit nějak sama, jako balonky, lampiony, plovoucí svíčky do jezírka a tak, aby to bylo veselý. Je to fakt, že všichni chtěji za vše nehorázný peníze. Ale zas si řikám, že to je jen jednou v životě :-) tak si to užívám. Jinak jsem asi ještě nenapsala že my máme svatbu 2. 9. a máme to na Karlštejně. Chtěli jsme svatbu normálně na radnici, ale byly tam hrozně arogantní a nepříjemný a 2.9. bude čtvrtek a řekli nám, že oddávaji jen v pátky a soboty a že to prostě nejde. Tak než tohle, tak jsme si vybrali ten Karlštejn, kde byly ochotný a příjemný. Jinak plánujem spíš menší svatbu, tak pro 14 lidí. A co vy holky, kde budete mít svatbu a pro kolik lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri: jé, docela závidím, svatba, kterou bych nejrači měla. málo lidí, posezení někde venku... x-) jenže toto by u nás absolutně neprošlo (a možná by mě to potom i mrzelo, nevím...), takže budeme mít cca 60 hostů, obřad v zoo na zámku Lešná a protože ho máme jako poslední na 13:30 tak už budeme mít v hospodě jenom rautíka (samozřejmě od začátku až do noci, není prý problém postupně doplňovat, dosmažovat,...)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jeee, to mám radost s tebou. Určo nám to vyfoť a neboj, nemusíš na sobě, já prádlo vyfotila taky na stole :-D Co přítel, ukazovala si mu to nebo to uvidí až o svatební noci (ránu)? mitote: Já mám o květinové výzdobě i kytce pro mě, mamky i svědkyni jasnou představu, takže jsem ráda, že mi s tím pomůže člověk na to vzdělaný a do těchto věcí zabraný a já budu v klídku sedět u kadeřnice nebo kosmetičky. Původně jsem si restauraci chtěla vyzdobit sama, ale řekli mi, že by to šlo nejspíš až ten den ráno a to by byl moc frmol. Pak byla možnost, že jim to nafotím, nakreslím nebo popíšu a oni to tak udělají. Tohle je pro mě ale nej varianta, tak jsem ráda. chrisafiasteri: Ahojky, pokud chceš mít krom obřadu, který už máte zajištěný vše doma, na chatě nebo tak, tak asi nemusíš nijak moc pospíchat, což máš dobré. My, abychom měli vše 100% potvrzené, tak musíme cvakat - zámek, restauraci, na hostinu kapelu,... Menší svatby s hostinou doma mají jistě něco do sebe ;-) My si ještě s počtem hostů nejsme tak jistí, rozmýšlíme, zda pozvat u
Odpovědět
Profilova fotka
rčité lidi nebo ne. Počet by se ale měl pohybovat kolem 35 (40) lidí. Jeee, jsem to odklidkla nějak dřív a už to máte na 2X :o)
Odpovědět
marsee: no aj aplanuju ze vsse nakoupim, doma vyfotim jak am stul vypadat, pak jim to tam hodim a dej se vule bozi :-D kyticky pro me a ostatni zatim resime, s tema anglickyma ruzea je dost potiz :-(
Odpovědět
No oběd chceme taky v restauraci, aby to bylo se všim všudy, ale hned po obědě se chceme přesunout na tu chatu a tam, bych chtěla udělat už jen asi studený občerstvení, případně možná něco ugrilujem. My budeme platit 9tis. za ten Karlštejn, plus ještě litr navíc, protže přítel je ze Slovenska, takže k tomu bude ještě spoustu papírů a asi i poplatků. Já jsem chtěla mít tulipány, ale všude píšou v tý květomluvě že tulipány nic moc, tak se rozhoduju mezi gerberama a růžema.
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri: Jsou to děsný pálky, my za zámek platili 7 800,- a to pak možná budeme připlácet ještě za nazdobení svatebního mostu (což by sice nemuselo být, ale mě se děsně líbí) a za focení v interiérech. Bylo by to po 500,- za každé, ale záleží na počasí. Pokud totiž nebude hezky, most zdobit nebudou a focení uvnitř bude v ceně, ptz zahrada a park s labyrintáriem tím pádem padnou.
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám ohledně kytinek taky jasno a to hlavně v tom, že to nebudu nějak hrotit, nejsem totiž moc kytičkový typ, mám je rači (když už musí být) na zahradě (ikdyž tam taky raději zeleninu). chtěla bych obyčejné kopretiny, svážu stužkou, udělám s ní dvě tři fotky a pak budu stejně házet kyticí, takže na památku si ji nechávat nebudu. sestra teď byla v ikei, tak mi koupila 9 váziček (ty za 12,-Kč), do každé dám tak tři kopretinky, chci koupit vlizelín s kopretinama, zasypu to křišťálama a pár čajovek, jůůůůůůů - už to úplně vidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a za zámek jsme platili 4.500,- zřejmě proto, že to není žádná nějak extra vyhlášená památka, koukala jsem ale, že třeba na Bouzově chtějí za sobotní obřad 10.000,-
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri : Ahoj, já mám svatbu týden po tobě, taky ve čtvrtek :-)
Odpovědět
ma nekdo svatbu 18.9.? :-D jeste jsem na nikoho takoveho nenarazila :-D jinak pokud na nevyjde divadlo tak mame dve nahrady, Spilberk za 8 tisic a Letohradek Mytrovskych za 4500,- ten letohradek je super ale jedine co mi vadi, ze je to hodne blizko saliny a silnice, navic mezi velkym dopravnim uzlem a vystavistem...je to od sebe par metru...tak se bojim ruchu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu v pátek 10.9. a taky jsem ještě nenarazila na moc nevěst s tímto datumem. Nejvíce žádané jsou asi soboty. Na pátku je ale dobré to, že jsou ze zákona myslím 2 dny před, takže to bude středa, čtvrtek, pátek svatba a celý víkend na relax :-D Horší je to asi v tom, že si hosté, kteří pracují, budou muset brát dovolenou.
Odpovědět
Článek se načítá
my mameprave toho 18. sobotu ale nenarazila jsem jeste na zadnou nevestu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že všechny už toho máte docela hodně zařízenýho a připravenýho :-) jinak já taky ještě nenarazila na nikoho se stejným datem :-D tak si říkám, že třeba nemusím se vším tak spěchat, že mám ještě nějaký čásek :-)
Odpovědět
p.e.t.a: Tak to je super :-) a kde to budete mit?
Odpovědět
Mitote: My máme svatbu 18.9. :-) tak neboj, nejsi sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: My máme svatbu taky v Brně a taky 18. 9., jen v kostele sv. Jakuba.
Odpovědět
Marsee1: k tem volnym dnum od zamestnavatele, ja si to zjistovala na netu zrovna vcera a ze zakona ma zamestnavatel poskytnout dva dny volna na svatbu, ale jen jeden den ma povinnost proplatit
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri: Jojo, já si stejně budu brát volna více (dovolenou). Tak jsme teď dali dohromady menu na oběd, složení večerního rautu a poslali provoznímu pro předběžnou kalkulaci, tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri : Já jsem z Brna, ale bohužel jsme přímo v Brně nanašly nic co by nám po všech stránkách vyhovovalo. tak teď máme zamluvenou Harmonii v Zastávce u Brna. Bude tam obřad, hostina i ubytování. Jinak svatbu v týdnu děláme hlavně kvůli přítelovým rodičům, ale taky se všem nezavděčíme, např. jeho sestra nedostane dovolenou. A vy ji máte proč v týdnu?
Odpovědět
zmyzulka: Taky jsem chtěla svatbu na zámku v Lešné. Sice to není nějak extra vyhlášená památka, ale je to tam moooooc krásné. Nakonec jsme se rozhodli pro svatbu v kostele v Karolince. Máme tam známého který tam vlastní restauraci, takže se před obřadem a po obřadu bude pokračovat u něj :-) Jinak by to bylo zbytečně složité přejíždění. Jinak už mám objednané svatební botky, rukavičky a korunku :-) Už se moooc těším až dorazí :-D Výzdobu má na starosti manželka od majitele restaurace. Řekla jsem jí svou představu a dolaďovat to budeme v květnu. Máme tam zajištěný oběd a potom raut po celý den.
Odpovědět
tanak: a kde? ne ze nam neco vyfouknes :-D pejsanek: sikula, drzte se v kostele a okoli :-D brno patri naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :-D jinak my jedeme zitra do fontany delat menu, uz se tesim, budu slintat nad papirem :-N
Odpovědět
Mitote: neboj, v Brně ani okolí to nebude, takže vám nic nevyfouknem :-)
Odpovědět
My máme taky svatbu 18.9.! Jen jsem tu dlouho nebyla... Mám zkouškové, tak nestíhám. :-p Už se těším, až bude únor a budeme pokračovat v zařizování. :-)
Odpovědět
veru: to ja se zarizovanim odreagovavam od toho skolniho tyrani :-D
Odpovědět
mame nove vecicky na svatbu, juchuchuchu http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
p.e.t.a.: my to máme ve čtvrtek, protože jsme chtěli ten datum 2.9. bude to muj svatební a zároven narozeninovej den :-) a přítel je narozenej 9.2. tak proto jsme vybrali zrovna tenhle den, přišlo nám to takový fajn. Jak dlouho jste spolu? My ted dva roky.
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri : To je pěkné, nám se to hodilo víc v týdnu a 9.9 se mi líbí, a už to kvůli nikomu nebudu předělávat. My jsme spolu 3,5 roku, ale nebydlíme spolu, kromě toho je přítel z Německa. Myslím, že svatba v týdnu má trochu výhodu, nemusíš tak spěchat s fotografem a pod. a taky se všude ptám na slevu, když je to v týdnu. Na ubytování jsme dostaly slevu 100Kc, :-D Nic moc, ale lepší než nic když budem ubytovávat na dva dny.
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri: Mě se také líbilo datum 9.9., ale protože vychází na čtvrtek, tak jsme raději zvolili datum 3.9. a nakonec jsem možná ještě raději. Moc se mi to datum líbí, i když to nikdo nechápe :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Mě se 3.9. také líbilo (3 se vejde do 9 třikát) :o)) Pak jsem ale koukala do kalendáře na 10.9. 2010 a bylo to jasné :-) Taky ani nevím, čím mě tak nadchnul ten termín :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?