Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja: halvne jestli jsou dobri...jsi prahy? ja nevim me 16 prijde moc, asi se LUky nastve, tak vezme PC, udela playlist na X hodin a bude to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj jsme z Prahy a ta jejich cesta k nám nás vyjde za 600, do toho jdu .o) Nechceme totiž žádné klávesisty, co přes to zahrajou všechno, ale chtěli jsme právě i ty kytary .o) Jinak na hudbu nedám dopustit, to PC nevynahradíš .o) Ale chce to někoho kdo s tím má zkušenosti a dovede také bavit hosty :o) Zkuste spíš ještě hledat, přeci jen svatbu máte až v září :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jinak my jsme chtěli původně Li&ve z Brna (sice jen dvojice, ale fajn hlasy a rock uměj :o), ale ti nám napsali, že tak daleko nejezdí :o/
Odpovědět
Profilova fotka
Ale chce si to ty kapely poslechnout... asi pojedeme na rybářský ples někam poblíž Ústí :o)
Odpovědět
martja: jakotahle kapela je super, hraje v ni znama, byly jsme se na nich i podivat...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A ti se příteli nelíbí?
Odpovědět
Profilova fotka
my budemem mít kapelu, která hraje jak na vesnických zábavách, tak ale i v Praze na Silvestrech. Jsou tři, někdy je s nima i ženská navíc, mají dvě kytary, klávesy a hrají tak nějak všechno - od vesnických zábav a diskoték, přes plesy, svatby, Silvestry. Jezdíme na ně ke známým do hospody a moc se nám líbí. berou si mám pocit 5000,- až 5500,-, pokud hrajou od 20,00 do 1,00 hod., pak za každou hodinu 700,- navíc.
Odpovědět
martja: libi ale nechce se nam za ne dat 16 tacku
Odpovědět
martja: ty druhý šaty se mi taky líbbí víc, v jakém salonu jsi byla? já jsem se ted objednala do salonu někam na Rašínovo nábřeží, tak jsem zvědavá. Mám totiž taky poněkud velký prsa a jsem vysoká i široká, tak jsem zvědavá, co na mě bude. Mám vybraný předběžně jedny šaty co se mi moc líbí, jsou takový jednoduchý jako antický, ale nevim, jak by na mě vypadaly. Zatim ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Ty nasi dali cenu od 18h do 2.00, tj 1200 na hodku. Je to drazsi nez vase, ale celkem ta cena jde. Ti nasi taky hraji na plesech a budeme mit dva chlapy a jednu zenskou :o) mitote: Ja myslela, ze reagujes na ten muj prispevek s duetem "Li & Ve", co jsou z Brna a my je puvodne chteli - jen nejezdi az do Prahy :o) U tech 16tis to chapu, to je des.. A ta znama by nesehnala nejakou slevu?
Odpovědět
Profilova fotka
chris: Ja zatim byla jen v pidi salonku, ktery je soucasti Mlynskeho domova, kde budeme mit pravdepodobne hostinu :o) Kdyz uz jsme tam byli, tak jsem si rekla, ze to zkusim :o) Jeste samozrejme par salonu navstivim, jsem jen byla zatim nedockava :o)
Odpovědět
ahojky, tak už oficiálně můžu mezi vás - termín je 11.9.2010 ve 13 hodin ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidicka: gratuluji a vitej:o) Odkud jste a kde budete mit svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
holky my jsme měli s kapelou asi velké štěstí, za deset hodin hraní nás vyjdou kolem 4.900,- a je to kapela, kterou jsme od začátku chtěli a báli jsme se že budou moc drazí... (jsou teda jenom dva, ale zato super) lidicka: tak to máme skoro stejně, my to máme v týž datum na 13:30 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: To je fajn s tou kapelou. My o zadne nevedeli a tak jsme hledali na netu.Pritel je dost narocnej,tak jsem rada, ze jsme se shodli :o)
Odpovědět
maetja: ja nevim jak si o to rici, je mi to blby :-(
Odpovědět
martja: jsme z krkonoš... kousek od Jlemnice... a svatba bude ve vrchlabí
Odpovědět
tak je nas tady koukam vic, co maji chlapa v IT :-D tak to se doma asi taky divate na IT crowd a podobne serialy.....
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já právě nevím, zda jsou obyčejně za tuto cenu nebo to je tím, že jeden z nich dělá údržbáře v DD, kde pracuji a tedy se známe. Každopádně se v tom šťourat nebudu a jsme ráda, že je budeme mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že máte všichni kapelu, já budu shánět DJ, už mám pár tipů, ale ješte jsem nikoho nekontaktovala, tak jsem taky zvědavá jaká bude cena.
Odpovědět
peta: ja chtela DJ ale v brne si rekl 9 tacka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je celkem hodne, ja uvazovala o jednom z Budějovic a i s cestou by vyšel asi na 8tis. Takže snad seženu někoho levnějšího když nebudu platit cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To chce prostě říct opravdu na rovinu... sice normálním příjemným hlasem, ale prostě na rovinu, že jejich nabídka je velmi vysoká, a že budeme muset sehnat jinou kapelu. Že jste na kapelu počítali s 10tis (nebo s jakou částkou) a že jejich nabídka je příliš vysoká. ...Víš, nešla by nějaká sleva? Moc rádi bychom vás tam měli, ale tohle bohužel neutáhneme... Prostě tak nějak :o) Těžko se o to říká, to vím... ale já kdybych to takhle nezkusila, tak na svatbu vůbec nemáme. Fotografka, kameraman, kadeřnice budou dokonce zadarmo - jen si zaplatim případné materiály - vyvolání fotek, zpracujeme sami video, koupím korunku či kytičky do vlasů a to vše vlastně jen za pozvání na svatbu a květiny za poloviční cenu (to je ale přes svědkyni :o) )
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: Jasně že ano, už aby byla další sérka :o) marsee1: To chápu, nešťourat :o) p.e.t.a.: My platíme kapele 3 Kč za km, což k nám například z toho Ústí (do Prahy) je tam a zpět za 600 Kč, to je v poho :o)
Odpovědět
martja: ja mam teda kadernici, vizazistu a manikuru taky zadara protoze to jsou kamaradi...a fotografku jakoby znamou mame jen za 3 a del aperfektni foto
Odpovědět
Profilova fotka
No my si budeme pěkně všechno platit, ale dneska mi mamka přinesla dobrou zprávu. Zná se s paní, která dělá krásné kytky (jednu mám lehce vidět na fotce z promoce) a udělá nám i výzdobu v restauraci. Půjdou to tam dělat společně se známou, která miluje dekorace jako já, tak na tom určo něco ušetříme. Uvažovala jsem totiž o tom, že bych si zaplatila květinářku, aby šla přímo do restaurace (doporučil mi to i koordinátor).
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je super, aspoň na něčem člověk ušetří, co? :o) Je to tak šíleně všechno drahé... jsem zvědavá např. na prstýnky, to bude pálka :o)
Odpovědět
marsee: to ja ne, my jsme vymysleli ze nakoupime mini kvetinacky a zasazime do nich kyticky, vejde to levne a bude to pekne... martja: ja mam zatim vybrane asi 4 varianty prstynku a vsechny za par do 13500,-
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Tak to je skvělá zpráva! Více takových :o) No my to vše asi jen nafotíme, protože je to za Prahou a nevím, zda tu květinářku budu mít šanci tam dostat, nicméně taky chci výzdobu s kytkami, tak uvidíme. Jinak představu mám docela jasnou. Vše si doma vyzkouším, nafotím a poté v restauraci s paní, co to tam zařizuje dám dokupy. Je také blázen do dekorací, tak jsem zvědavá :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se musím pochlubit, spodní prádlo (podvazky, punčošky a tanga) jsou doma a volám třikrát hurá, že mi jsou :o) Později dofotím (tedy raději ne na sobě :o) )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?