Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je fajn s těma zákuskama. My je budeme mít za úplně mini částku. Paní, co nám bude dělat dortík totiž udělá i zákusky a bere si za to směšně málo.
Odpovědět
Holky děkuju za ty tipy na létající lampiony. Taky mně zítra čeká zkouška, pokud tam v tom počasí ovšem dojedu. U nás stojí jeden zákusek velký v průměru 10kč, některý míň, některý víc. Taky záleží v jaké cukrárně, v centru Ostravy stojí taky jeden i 30kč.
Odpovědět
marsee: tady to prave asi bude neco podobneho, my to kupovali normalne v cukrarne al epak to luky bude domlouvat primo ve vyrobe kde ma znamy...ale i tak jsem vcera cumela jak jojo, jaky je to rozdil tanak: u nas v brne jsou zakusky od 40kc nahoru
Odpovědět
No, ve městě, kord třeba v nákupních centrech typu schopping park je vždycky všechno dražší. Věci jako zákusky, kytky, šaty se oplatí koupit/půjčit mimo velké město. I ten pitomý lampion jsem kupila v takovém obchodním středisku o cca 110,- dráž na jednom kusu.
Odpovědět
tanak: jenze tady toho moc mimo brno neni, vse se sem stahlo a nadsadilo ceny...prakticky tu neexustuji jine cukrarny nez sit AIDA a pak v nakupnich strediscich...
Odpovědět
teda holky........ taky se mam vdavat v zari 2010, ale cucim, ze uz se jede 53. strana! to jsem asi dost pozadu. vypada to, ze uz mate skoro vsechno spocitany a zarizeny. myslim hlavne ty dve slecny z Brna (mitote a peta). ja mam tak napul zamluvenou restauraci, kapelu a fotografa, ale jinak nic. to zarizujete tak brzy, protoze se na to tak tsite nebo proto, ze jinak uz by mohlo byt pozde?
Odpovědět
mlzka: no tak ruzove to neni, mam saty, dorty, kadernici, vizazistu a manikuru, fotografku....tim to konci...jeste musime potvrdit afterparty...ale ostatni...no hlavne misto pro obrad me stresuje, pac komunikace je s nimi silena ]-( no ja ti to reknu takhle, byly jsme v zari ve slavkove a rekli nam ze cely rok 2010 je uz obsazeny...to me dost popohnalo...a jnak to co mam zamluvene tak jen proto,, ze to jsou vse znamy
Odpovědět
Mlzka: jako některé věci je fakt dobré zařídit s předstihem a udělat si ve všem jasno, než se pak honit na poslední chvíli. V místě kde chceme hostinu se už od září 2009 rezervovaly data na 2010. A když jsme přišli začátkem prosince za paní co sál pronajímá, už měla na září 2 víkendy obsazené. Jinak co se týče dalších věcí máme jen zařízený obřad, já šaty, fotografa a cukroví. Jinak nic. Kytky, kadeřnici a tak ještě ne...
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka: tak tak, nám se podařilo zamluvit restauraci jenom proto, že měli v to datum původně plánovanou dovolenou, jinak všechny termíny na záři už byly zamluvené, takže jsme se rozhodli taky rači řešit vše dřív (zamluvený je termín v zoo, cukroví a potom ještě kapela a jinak nic) ale musím říct, že mě to i vééélmi baví, dneska jsem byla koupit mašličky a zkoušela pár variant vývazků, dost mě to chytlo, tak se těším až ukážu příteli aby vybral, které budu tvořit :)
Odpovědět
mlzka: já mám vybrané šaty a po dnešku možná fotografa. Jinak nic. Ale myslím, že už včera bylo pozdě... :-| Fotografa nám vyfoukli jiní, tak dnes jsme honili náhradníka, tady nikdo neumí tak pěkně jak ten, co jsme ho chtěli. No a třeba prostory na hostinu... Pro 50 lidí plus hudba a parket tak, aby jsme se nemačkali - u nás jsou dvě možnosti, pokud teda nepočítáme místní kulturní zařízení :-D . Takže se asi budem muset rozhoupat....
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: Já mám domluvený obřad ve Slavkově, ale zařizovala jsem to až někdy v listopadu a celkem v pohodě, i když jsem z toho měla strach. Na náš termín nebyly volné všechny časy, ale pořád ještě dost, i ten, co jsme chtěli.
Odpovědět
hanuu: nam pani ve vile austrlitz kde jsme chteli svatbu rekla ze uz je obsazeno
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme zamlouvali termin obradu v pulce prosince - to byly uz dva terminy (svatba po hodine) zamluveny. Kdyz jsem na terminy koukala o vikendu, tak byl volny uz jen termin od 15h a celkove od cervna byly volne uz jen ctvrky :o/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme dneska zaplatili 7 800,- svatební poplatek na Loučeň. No peněženka provětraná opět, ale jsem ráda, že to máme zaplacený. Od termínu se odvíjí všechno, že jo. Jinak my jsme termín, restauraci, kapelu, fotografku a kameramana předběžně zarezervovali už v listopadu/prosinci. Myslím, že to bylo tak akorát, někde nám řekli, že jdeme v pravou chvíli, ptz o září je velký zájem. Teď už jen to všechno postupně zacvakat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Ty jo už takhle berou brzo platbu? Nám řekli, že se máme zastavit v březnu na radnici a u nich měsíc předem :o) Jiank to ostatní ti závidím. Restauraci máme předjednanou, ale chceme ještě navštívit jednu kvůli omezení hudby v té, co máme zamluvenou. S kapelou je to ale horší.. pořád nemáme vybráno :o( Jinak se ale musím pochlubit, podařilo se mi včera vydražit pár aukcí.. tj. bílé podvazky, punčochy, tanga (vše v mé šílené velikosti - 3x hurá! :o) ) a čajové svíčky ve tvaru orchideje. Tak mám aspoň něco dalšího zařízeného na svatbu .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, už takhle brzo berou, dokonce nejpozději do 20.3. už bychom to museli mít zaplacené. Oni si tím podchytí, že jim neodejdeš jinam. Na matriku jdeme až v březnu, tam až půl roku před svatbou. Termíny jsou ale schválené, zajdeme tam pouze s dokumentama. K těm vydraženým věcičkám moc moc gratuluju. Člověk má hned radost, že je zase něco navíc doma, že jo ;-)
Odpovědět
jo mi taky pelasime v breznu na radnici a poplatky v divadle nevim ale spilas je bere nekdy az pred svatbou ja jsem si vcera v ikei nakoupila ubrousky a kalisky pod svicky a vecer jsem je oblepovala srdicky...jinak uz makam na jmenovkach :-D
Odpovědět
Já jsem díky vám holky na aukru sehnala ty létající lampiony a vyšlo to 10ks na 399kč. Teď jen čekám kdy přijdou. Takže moc děkuju. My byli na matrice včera a celý obřad i s dph vyjde na 360kč, což jsme hned zaplatili a je to. Dokonce prý můžem v den svatby parkovat zdarma na náměstí. :-) A ještě je v ceně varhaník a houslistka. Ani rodiče mi tu cenu nevěřili a chtěli vidět účet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Ja bych nejradeji uz mela vsechno :o) Ale aspon ty saty, ale ma furt po vecerech neco,ze nestiham :o/ Ale pokud vyjde sladeni do bilemodra (zalezi to opet na satech), tak mam hlavni navrh na oznameni a taky jsme o vikendu dali navrh na prstynky (ale zarizovat je chci az po svatebnim veletrhu). mitote: Taky se chystam do ikei, ale jeste jsme nevyhrabali auto :o) Se tam ale moc tesim :o) Kolik te staly ubrousky a jake jsou kvality? tanak:az dnrazi hodis foto? Mam na ne take zalusk :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě zase včera přišlo 6 kilo malilinkatých křišťálků :-D jsme s přítelem oba hrozní šutromilové, takže jako svatební výzdoba nesmí šutříky chybět, celý večer jsem se v těch šesti kilech hrabala a libovala si :) jinak mě mrzí, že máme Ikeu tak zruky... chtěla bych si tam koupit ty vázičky za 19,- ale snad do září pojedu někdy do Prahy, tak pokůpím :)
Odpovědět
Martja: určitě lampiony vyfotím a fotky vyvěsím. Pokud teda dojdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: vidím, že jsi od Opavy, chtěla jsem se zeptat - neznáš zlatníka Miroslava Moravce z Opavy? velice se mi líbí jeho věci co má na Fleru, tak jsem přemýšlela jestli si nenecháme prstýnky dělat od něho na dálku, ale nemám žádné reference jestli je dobrý...
Odpovědět
martja: ja koupila velke zelene a male bile, 39,- a 25,- a vse po 50ti kusech...jinak kvalita super dle meho nazoru ale bacha, ja jsem IKEOzrout, neboli zavislak :-N
Odpovědět
zmyzulka: nejsem přímo z Opavy, kilometrově jsem blíže Ostravě, takže všechno sháníme tam. Jsme poslední město, co k Opavě patří...takže vůbec toho zlatníka neznám. A ani nebudem mít zlaté prstýnky, takže se o zlatníky nezajímám ani v Ostravě. Ale zkusím se poptat kamarádky, a pak ti napíšu.
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: aha :) pokud si vzpomeneš a zeptáš se tak budu moc ráda, díky
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To já bych taky nejraději měla už vše zařízené a nakoupené. Dneska mi přišel deštník a nějaké dekoračné věci - mám zase radost, je to krásný ;-)
Odpovědět
marsee: nafot do albika :-D ja jsem dnes dupla na ten eshop na spodni pradlo tak mi to dnes odeslali, tak vyhlizim kalhotky a podprsenku, jupiiiiiiiiiiiiiii hele v unoru pujdem do toho obchodu svatebni doplnky jo?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Díky za info, jsem hned koukla na net, jaké mají .o) Docela fajn výběr - jen mi trvalo, než jsem je našla :o)
Odpovědět
ahojky holky, vy teda jedete, my už snad konečně příští týden zamluvíme ten termínek ;-)
Odpovědět
martja: ja si nemuzu ikeu vynachvalit, mela jsem snad jen jendou problem s posteli a to byl anaprosto bezproblemova a okamzita reklamace...ale vzhledem k tomu ze mame uplne vse z IKEI od nabytku skoro po toaletak, tak jsem max spokojena
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?