Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Tak podrobněji: Oblečení a doplňky pro mně: půjčení šatů 3500, kabátek 300, boty koupené 1200, bižuterie 600, 1000 spodní prádlo, závoj nechci, rukavičky už vůbec ne, malovat se budu sama (maluju si max řasy), kadeřnice max 1000 i ze zkouškama. Družičky nemáme, máme za svědky 2 chlapy, maminky říkají,že ani na jejich svatbě jejich maminky kytičky neměly. Jinak co se týče prstnýků, materiál bude titan, což je jedinný kov, na který nemám alergii. Fotograf je kamarád, takže nechce nic, ale my mu něco dáme. Jinak ženich je nenáročný, vystačí si s oblekem z polska za 3000 (stejně už ho nikdy na sebe nevezme) a ten zbytek pro něj se do dalších 3000 vleze. Sladké včetně 3 dortů mi peče teta (výborná cukrářka), pouze cca 400ks koláčků bude koupených, jeden stojí 9kč. A obřad na naší randici stojí i s dph 400kč. Co dál? :-)
Odpovědět
pujceni satu 3,5? kde je budes pujcovat? v brne neni pod petku. kabatek za 300 tay nevim nevim.
Odpovědět
No a co když na stole budu mít své vypěstované květiny, v kvetináčích které si umím vyrobit a vydekorovat. Potahy na židle si šiju, ty vyjdou na 1000 kč. A pár kamínků na rozhození a nějaké misky na plovací svíčky a svícny vyjdou do 1000 určitě. (jo už mám svícny z ikey a 4ks stály 30kč) jo, abych nezapoměla 78kč stály mašličky na vývazky a 90kč materiál na jmenovkjy. Všechno si to píšu, tak kdyžtak v září pak řeknu o kolik víc či míň to nakonec vyšlo.
Odpovědět
šaty samozřejmě budou z půjčovny, kterou má paní ve svém rodinném domě blízko ostravy, je švadlena, šije si je sama a jelikož dům je její a nemusí platit nájemné, může si takové ceny dovolit a má klientek, že nestíhá.
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Musím to probrat s mamko, ta se v šití vyzná určitě víc než já :-D Tak koukám na ten rozpočet a trošku Ti závidím, no ale co už věděli jsme do čeho jdeme. Naše náklady jsou taky trochu vyšší, jen hostina s ubytováním 50tis, šaty 8tis, fotogram kolem 6tis, 4tis za DJ no a ten zbytek ještě ani nemám zjištěný :-x
Odpovědět
tanak: tak to mas dobry, tady v brne je vse minimalne za jednou tolik...ja mam snad nejlevnejsi saty z brna a to jsou za sestku
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, za prstýnky počítam taky min. 10tis,chceme nějakou dvoubarevnou kombinaci.
Odpovědět
Tak u nás se dají sehnat šaty od 2000 ale i do několika desítek, záleží co kdo požaduje. Nechci vypadat, že na svatbě chceme ušetřit, ale takhle to prostě vyšlo a jsem za tu cenu ráda. Taky možná máte všechny dražší hostinu, my totiž máme pronajatý sál (celý krásně loni zrekonstruovaný), kde je i kuchyně a kompletně a moderně zařízená i s bílými ubrusy na svatby. A když nám budou vařit 2 kuchařky a roznášet mi budou 3 kamarádky, tak to vyjde fakt levněji. Kuchyřka mi počítala že oběd mně vyjde na osobu na 100kč, pití si tam můžem donést veškeré svoje...to se na nealku ušetří dost tisíc. Takže možná v tom bude ten velký finanční rozdíl...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste vzaly, že lampiony stojí 110,-?
Odpovědět
peta: my taky...ale deset je podle me minimum na jakekoliv zlate prstynky tanak: tak tov brne nic takoveho nehrozi ani omylem
Odpovědět
No, je fakt že zlato je dražší, ten titan vyjde na minimum, ale bohužel já mám těžkou alergii na všechny kovy krom toho titanu. I knoflíky na kalhotech si často musím zalakovávat bezbarvým lakem na nehty...Já kupovala na zkoušku lampion na vánoce a stál dokonce 140kč, ale na netu jsem pak našla levněší.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíte ty lampiony, co se pouští jako balony?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Já vím, taky počítám, že budou o něco dražší, ale víc než 16tis. za ně nedáme. No ještě že tu svatbu děláme tady, přítelova sestra se vdává v květnu v Německu a mají rozpočet na 180tis, a to nebudou mít ani oběd.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky někdo má v albu moje kalíšky, co jsem zdobila, to je dobrý :o)) Jinak já ty létající lampiony mám asi za 55,- a dají se sehnat i levněji na netu.
Odpovědět
marsee: jo myslime peta: tak to je sila to je tam tak silene drahy? ja teda mela strp pro saty 14 tisic marsee: ja vim videla jsem to :-D a kdes je sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Určitě dražší než u nás, jen za prstýnky dali asi 25tis. Těch 16tis. jsem myslela strop pro prstýnky.
Odpovědět
peta: aha no my uvidime ale zatim se nam jich dost libilo kolem deseti dvanacti ale luky rikal ze da i vic ze je budem nosit cely zivot ;-)
Odpovědět
Marsee: Mohla bys mi prosím poradit, kde se dají ty lampiony koupit tak levně? u nás v regionu je to zatím nedostatkové zboží a hlavně dost drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Na aukru je dokonce prodávají za 34 Kč .o)
Odpovědět
martja: myslis ze je to kvalitni na aukru?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my budeme mít také nějakou tu slevu na věci - květiny 50% (kamarádka svědkyně), koláčky + cukroví - zdarma od maminky, fotografka a kameraman - známí (takže jen za pozvání), kadeřnice a líčení - zdarma (šéfovo manželka, které dělám zdarma www stránky), ale to ostatní musíme bohužel tvrdě zaplatit (což v Praze je šílené). I tak když se vejdeme do 100 tis., tak budeme rádi :o( Potřebovali bychom ještě známí na hudbu a restauraci .o)))
Odpovědět
martja: myslim ze brno je na tom ohledne svateb uz hodne podobne :-(
Odpovědět
holky, jestli se můžu připojit, lampiony jsem na aukru kupovala a krásně lítají, hodně záleží od koho je kupuješ, musíte se dívat na negativní a pozitivní ohlasy, u mě člověk s dvouma a více negativama má smůlu, těm já nevěřím. ale jinak jsem na aukru zatím neměla žádnej problém, má z tama i svatební korunku swarovski, která nová stojí 1200,-, ale já ji mám úplně novou za 600,- a je prostě nádherná. Takže to je moje rada na aukro, ale to neznamená, že tam nejsou i podvodníci, já se ale ještě s žádným nesetkala. Tak se mějte a ať vám to pěkně utíká, páček Ps: mě stáli 28,-
Odpovědět
lencaca: a jak se jmenoval ten od koho jsi kupovala lampiony?
Odpovědět
Profilova fotka
No holky vidíte to, na aukru se dají sehnat ještě levněji. Dát přes 100,- za lampion by bylo hrozně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: Můžeš mi sem nebo do IP napsat jméno prodávajícího?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Jestli se mi poštěstí, tak z aukra vyaukčním podvazky, pás a tanga.. Což na mě sehnat je unikum :o)) Tak doufám, že se povede, že mi to nikdo nečajzne .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to by bylo super, držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem při cestě ze školy byli v Ikee. Mimo křesílek jsem dokoupila nějaké vázy, ubrousky a svíčky. Myslím, že je pak budu moct darovat na hřbitov :o)) Neee, co zůstane, vesele dopálíme doma. Stejně nám tady každý večer něco svítí a voní :) Zítra mám zkoušku, tak se učím. Mám před sebou pc, tak sem občas mrknu a přistihla jsem se, že takhle mrkám třeba 20 minut :-D Je to děsný, kolik tady trávím času. Musím s tím něco udělat :-)
Odpovědět
marsee: o tom mrkani mi povidej...radsi ani nechci vedet kolik tu stravim casu :-D j amam zkousky ve stredu, ufff, obcna psycologia, aaaaaaaaaaaaaaaaa jinak vcera jsme si byli koupit v tisnoe v cukrarne nekolik zakusku proto luky ma znamy ve vedeni a budeme od nich brat dorty na svatbu tak jsme chtela ochutnat jake to maji a fakt vyborne...a bacha, v brne zaplatim za 2 zakusy 80,- a tady jsem dala 80,- za 5 zakusku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?