Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, taky jsem přemýšlela jen o srdíčkách, aby tam něco bylo, ale na druhou stranu to možná bude zbytečné. Představuji si bílý dort s květy kaly. Dávat nahoru figurku za nehorázné prachy je možná zbytečné.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj pravda.. Ale to má ještě čas na úvahy.. A už víte co na oběd? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Na 99% budeme mít klasiku - šunkovou rolku, knedlíčkovou polévku a svíčkovou. Mám tady někde meníčka na výběr i s cenama, ale musím najít, kam jsem je uložila. Máme si totiž vybrat obídek + jídla na večerní raut a pán nám udělá předběžnou kalkulaci.
Odpovědět
misahonza: nam se prave na dort figurka vubec nehodi :-( jinajk to s jidlem vidim jako marsee jen mozna polivku vymenim za celestynskou,, na ni jsem zavisla
Odpovědět
Profilova fotka
dalien: ten dortík co máš v albu je nádherný, taky bych možná raději hnědý (asi s bílýma kopretinama na ozdobu) misahonza: my máme obřad až ve 13:30, takže než kdesi cosi, tak do hospody se dostaneme počítám tak ve tři hodiny. takže obídek nebude, bude jenom rautík :) ale přemýšlela jsem, že bych uvařila svíčkovou den předem jen pro rodiče a příbuzné, kteří přijedou z dáli a u budou u nás spát, ale ještě uvidím (doma se nápad moc nepozdával...)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, možná se pletu, ale nesháněla jste některá paraplíčko ? Nějaká nevěsta mi ho nabízela, tak bych kdyžtak poslala kontakt...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad taky až ve 13:00, do restauračky dorazíme kolem 15 hod., ale obídek určo bude, takový pozdní. Do večera by všichni měli hlad si myslím. Taky tím zabijeme čásek, než večer přijede kapela a rozjede se ta pravá zábava :) Hostinu bez společného obídku a hlavně knedlíčkové polévky, kterou budeme jíst společně s Lubošem, si to ani nedokážu představit. Já paraple nesháním :o) Mám objednaný svatební deštník ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hládek snad nehrozí, rautík bude připravený od začátku nepřetržitě až do konce, stejně tak jako hudba. na začátku rautíku budou asi hlavně nadělané řízečky a bramborový salát, takže každý si nandá kolik uzná za vhodné, mě se nikdy moc to společné krmení nepozdávalo, tak jsem byla docela ráda, když přítel přišel s tím, že to uděláme jenom rautovým způsobem :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky hlásím na září :-) Zatím máme určenou jen barvu - bude světle zelená, jinak nemáme vůůůůůbec nic :-S Ale chtěla bych pomalu shánět šaty, nemám moc konfekční velikost, takže to asi bude problém.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adynka: neboj, šatů je dostatek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adynka: Ahojky, my budeme mít také bílo-zelenou svatbičku :o) Jinak si myslím, že šaty musí být velikosti XS, ale XXl. Nevěsty jsou různé. jen asi v každém salonu není takový výběr nooo.
Odpovědět
adynka? my jsme takovy bylo zeleny, nejak to frci ]-( ale je to proste nejhezci kombinave :-N jinak saty jsou toho bych se nebala, treba hledas dyl ale najdes, to miver
Odpovědět
Článek se načítá
My taky plánujem bílo-zelenou kombinaci. Já momentálně uvažuju jestli se pustit do šití potahů na židle v zelené nebo bílé barvě a jestli to ozdobit bílou nebo zelenou mašlí. Nebo ty židle jen přepásat nějakou mašlí... Adynka: co se týče šatů, tak měřím 153cm a konfekční postavu taky nemám a šaty jsem sehnala, tak se neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Taky jsem přemýšlela, zda potahy nebo ne, ale nakonec na ně kašlu. Jsou to navíc penízky a ty využijem spíše na něco jiného.
Odpovědět
No, to je pravda, jak jsem to počítala žádná levná záležitost to nebude, ale zase nebudem mít moc svatebčanů, tak by se to mělo utáhnout. Spíše mně dostává cena hélia. Moc jsem si přála balonky, ne na tyčce, ale pěkně lítající...No a jak jsem viděla ceny, tak mně docela přešla chuť.
Odpovědět
marsee: me se starsne potsahy libi ale ty ceny :-N a kdyz to vynasobim poctem lidi n ahostine :-p no uvidime treba mi je tchynulka usije 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My potahy mít určo nebudeme. Spíše investuju jinam. Máme navíc i dost výdajů kolem (s tím pozemkem), už také svatební poplatek, budu dávat zálohu na šatky. Na potahy prostě kašleme :o)
Odpovědět
marsee: to jo no, m yuz mame pulku (3 tacky) satu zaplaceny...ale uz to vidim, prstynky min 10, oblek 8, 8 obrad, 2 na matrice a nepocitma hositnu aspol...fuj
Odpovědět
No, je pravda, že výdaje budou veliké. mitote: 8000 za obřad? kde ho budete mít? + matrice další 2000? za co?
Odpovědět
tanak: no chcem divadlo tam cenu nevime ale nahradni reeni je spilbersk, tak je 8000,- plus tisic na matrice za svatbu plus tisic za svatbu mimo obrad sin...
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: My platíme na Loučeni také 7 800 + 500 nebo 1000 za služby - focení v interierech zámku a nazdobení svatebního mostu, který pak vypadá nádherně a moooc si to přeju.
Odpovědět
Tak to divadlo je originální nápad a pokud jste pro to nadšení, tak to za to stojí. A na zámku to je takové romantické. My teda volíme klasický obřad a ten u nás přijde na necelých 400kč, což je směšná a zanedbatelná částka.
Odpovědět
tanak: jojo divadlo chcem moc ale proad cekame na cenu, nad 10 nejdem a spilberk, coz je hrad je taky krasny a v srdci brna
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme od začátku byli rozhodnuti pro Loučeň, je to tam krásný. Nad ničím jiným jsme snad ani neuvažovali.
Odpovědět
ja z hecu rekla divadlo a drahy se toh nejak chopil 8-) a ja chci trochu originalni svatbu
Odpovědět
Skoukla jsem fotky jak zámku Loučeň, tak hradu Spilberk a obě moc krásné místa. U nás připadají v úvahu jedině hrad Hukvaldy a zámek Hradec nad Moravicí, co by se nám líbilo a obě jsou dost z ruky a cenově taky ne moc dostupné, tak jsme to vzdali no. Více peněz nás stojí stavba než svatba zatím :-)
Odpovědět
tanak: my mame tu vyhdu ze mame jak byt tak auto tak nicnestavime jako ostatni 8-) mrkni jeste na www.mdb.cz tam chceme svatbu, moc
Odpovědět
Divadlo je prima, ráda chodím do divadla, hlavně na balet, což se mnou moc blízkých lidí nesdílí, ale i přítel se občas "obětuje". Může to být fajn, to budete mít asi hodně svatebčanů co?
Odpovědět
tanak: ja jsem se 11let pokousela o drahu herecky a v MDB jsem hrala pritel ma take divadlo rad, halvne cinoherni scen aje krasna, oblozena drevem...libi se nam to
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme právě byt prodali a chceme jít do domečku, autíka máme taky, ale přece jen kolem stavby je tolik výdajů, že to až pěkný nejni :o) Holky, ono na místě svatby až tolik nezáleží. Pro každého je nejkrásnější to jeho místo obřadu. Jen si tak řikám, ať nám vyjde počásko, nikomu se nic nestane, aby třeba nešel na obřad se zlomenou nohou a tak :o) Hlavně třeba rodině taky, ptz už takhe tam nebudu mít tátu a ségru malou. Nevím proč, ale pořád mi tohle šrotuje v hlavě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?