Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Takový bílý, jen lehce zdobený. Plní funkci děštníku, ale i dekorace na focení. Stál myslím 350,-. Až přijde, tak ho sem klíďo zase dám.
Odpovědět
marsee: a kdes ho nasla na webu?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo, ale jsem v práci, doma ho mám v oblíbených.
Odpovědět
marsee: tak zitra 8-) a co ams vystudovaneho?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Speciální pedagogiku. Pokud a
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ...le zadáš do vyhledavače svatební deštník, najde ti to.
Odpovědět
marsee: ja delam socialni pedagogiku a poradenstvi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To jo. Ty jo, bolí mě zoubek :( Musím si konečně zajít k zubařce v úterý asi. Pak chceme jet na hory zalyžovat si, tak snad to bude oki. Já se tak nemůžu dočkat, až pojedu do prvního salonu :)
Odpovědět
marsee: to verim al emisty to bylo unavne, ani jsem nezvadla vic jak tri salony za den...zere to taky pekne cas...taky mam neco se zubem navic mam rovnsatka a pes ma asi taky kaz...no potrebujem to vsichni
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to já ani snad nechci zvládnout víc jak jeden denně :-D Je to pech s těma zubama...když jdu na preventivní, tak mi nic nenajde a dva měsíce po mě začne bolet zub!
Odpovědět
marsee: no ja na preventivni par let nebyla jsem ted nasla v kuchyni mialcka jak natira balakrylem nastenku, dnes je hrozne aktivni, preskladal celou spis a skrine
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Neprovedl něco? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: ne on ma jendou za cas takovy zachvat...je to pak na nervy kdyz tu furt kolem me cupita...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Buď ráda, že cupitá :-D To já bych bya nadšená, Luboš doma moc necupitá :-S
Odpovědět
marsee: luky je dost kutil, cokoliv potrebuji tak udela a sikovne...mame vse tak napul on treba umyje nadobi a ja smontuji skrin al ei naopak
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Hele nemáš facebook, ať tady neřešíme naše věcičky, co asi nikoho moc nebudou brát? Kdyžtak ti píšu do IP moje jméno.
Odpovědět
Ahojky holky, tady se to pěkně rozjelo. Svatební šatičky už mám zařízené - konečně, byla to celkem fuška :-D (ale moooc přájemná). S mým přítelem je to úplně stejné, na všechno má čas. Podařilo se mi ho "donutit " k výběru barvy svatby, počtu svatebních hostů, zařízení faráře a restaurace. Na ostatní je prý ještě dost času. On má dost času a já pocit, že to nestihnu :-S Naštěstí je jeho maminka rozumější. Svatební cukroví s ní jdu domlouvat v únoru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla, tak se taky přidávám k přání hezkého roku.... Já nemám zařízeného vůbec nic, jak jsem psala, náš vymyšlený termín 11.9. neoddávají a ještě jsme se nedomluvili kdy jindy, tak budu všechno asi zařizovat na poslední chvíli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: Ahojky, z jakého důvodu neoddávají 11.9.? Vychází to na sobotu, ne? delien: Tak to je fajn, že už máš šatky. Dej sem fotky :) Já pojedu až tak za měsíc. Jakou jste zvolili barvu svatby?
Odpovědět
marsee: kamoska mi dala dva typi na saty v praze, poslu do IP kopii jejiho mejlu ju?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Oki, díky.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Super, do Kleinodu se stejně chystám asi jako první ;-) Podle katalogu na netu se mi tam líbilo mocinky šatek, ale tak ono to bude jiné na mě a na modelce, která má 180 cm a 50 kg :-D
Odpovědět
marsee: jdu si dat sprchu a pak ti venuji pozornos tna face..jsi moje zhoubna zkaza ktera me prilepuje k PC :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No ty moje taky!!! Musím se taky ještě mrknout na učivo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Kleinod mi moc doporučovala kamarádka, že jinde na ní měli tak troje, čtvery šaty (46tku) a tam jí jich přinesli něco přes dvacet. Že tam je naprosto skvělý výběr, sehnala boty, závoj... prostě vše co chtěla. Jen co je nevýhodné, že jsou o dost dražší než jinde. Půjčovné stálo kolem 10tisíc. .o((( Což je tedy šílená částka ...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jj, vím o tom, že je to tam dražší, ale mitote mi psala, že se tam jednou za čas dají šaty za cenu půjčovného i odkoupit. No určo se tam zajedu podívat, ptz je mi v jejich katolagu líbilo moc šatiček.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všimla jsem si že Delien jde v únoru objednávat cukroví, není to ještě brzo? Nějak nemám přehled. A holky co jste z Brna kde budete objednávat? Já chtěla počkat se spoustou věcí na ten veletrh, že tam třeba něco objevím.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Já mám dort i zákusky s cukrovím vyřešené. Kamarádka mi dala kontakt na jednu paní, co to tady dělá. Krásně a levně. Jinak je ještě určo čas, pokud si dort nechcete dát do mrazáku :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Přemýšlela jsem také o dortu, ale asi si ho nechám zajistit od restaurace, už kvůli převozu. Ostatní cukroví přiveze mamka, které většinu upeče (kromě věnečků :o) - ty objedná u nich, kde to bude 100% levnější než v Praze), takže s tím mít problém naštěstí nebudu. Jen jsme s mamkou mezi svátky probírali, co bych si jako cukroví představovala a co není extra složité.
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci hlavně svatební koláčky a možná nějaké minizákusky, vůbec nemám představu jaké množtví, to mám počítat třeba tak pěk kousků na osobu? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?