Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Moje představy jsou stejně jasné, tak maximálně něco přibude, což teda nevím, zda bude nejlepší ale :o)) Spíš jen pro zajímavost se chci podívat.
Odpovědět
marsee: tak ona i mamka me dava jeste mesicne 2 tacky na zivobyti, protoze preci jen studuju a penez je malo, navic chci zacit delat psychoterapeuticky vycvik, ktery sezere dalsi cas - o tom kolik sotji rocne bych pomlcela...ale mamka si to muze (zatim) dovolit coby jedna z nej advokatek v Brne
Odpovědět
Profilova fotka
no taky bych sla v praze :-) akorat budu sama, pritel je v nemecku, tak je to cele dost na me..
Odpovědět
Profilova fotka
a holky mam dotaz.. jsou uz v zari odkvetly sipky?
Odpovědět
Ahoj všem...tak my budeme mít svatbu 11.09.2010. Po šatech, prstýnkách i jiných svatebních věcech koukám už teď a je toho teda na zařizování hodně..... snad nám alespoň vyjde hezké počasí...
Odpovědět
jjo je toho hodne na zarizovani, clovek z venku by ani nerek, co? holky a co se sejit tedy nejak hromadne na veletrhu v praze?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ja jsem pro..
Odpovědět
ja navrhuji 13. nebo 14. - 13.ma luky narozky, 14-je valentyn, hruza
Odpovědět
Profilova fotka
no me je to jedno..
Odpovědět
mi hlavne jsme z brna takze 12. v patek nemuzem kvuli praci
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasny..
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych tam chtěla zajít se svědkyní a možná i s přítelem (ale nevím nevím, zda ho tam dostanu :o) ). Nicméně bych se tam s vámi také ráda setkala. marsee1: Kolik plánuješ těch větších váz se svíčkama na výzdobu? Já si pořád nedokážu představit kolik toho připravit. Budeme mít totiž stoly do U. A pak asi zvlášť stoly na raut.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Tak to jo, to já chdola na brigády hned od 15 a byla jsem na to i hrdá - měla jsem vlastní penízky a mohla si pořídit víc věcí. teď už by mi bylo blbý si od mamky něco brát, když jsem dospělá a možnost brigád a přivýdělku je. No a hlavně loni už jsem učila na ZŠ a byla s přítelem, letos je to tedy samozřejmostí. Na veletrhu bych se chtěla sejít, ale přítel ještě neví, jestli jeden z těch dnů nebude ve službě, takže nevím, kdy tam pojedeme, rozhodně ale ne v pátek 12.2. martja_sgcz: Mám zatím 4 velké a 4 menší hranaté vázy, ale chci potom vyzkoušet jeden jídelní stůl a vyhodnotím, kolik toho bude potřeba, taky nevím ještě. Určitě ještě přikoupím úzké hranaté - ty mám teda i doma na dekoraci (sušenou voňavou směs). Nějaké vázy totiž padnou na kytky, nějaké na svíčky. Musím to vyzkoušet, abych viděla, zda je toho na jeden stůl (4 lidi) málo nebo hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vázi máš asi z Ikeyi, ne? Jsem koukala na stránky a zahlídla jsem tam podobné :o) Jinak jsem teď zkoušela, co bych objednala ze svatebních shopů a jen na ozdoby to mám za cca 4 tisíce a to tam jsou jen malé svícny a ne ty vázy (jinak věci do nic snad jo :o) ). No a přijde mi to šíleně moc a to v tom nejsou kytky na výzdobu a vlastně nic na mě :oD
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, já je mám z Ikey. Ono to jsou totiž malé položky, ale když se to nasčítá, tak je to pěkná suma. Objednávám to prostě postupně. Dát Třeba 1000,- za měsíc, je lepší, než 4000,-.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já si to hlavně chtěla roztřídit podle obchodů a hlavně taky kvůli poštovnému. Mám to na dva obchody, takže jednou to bude 2000 a potrubí 2200 :o) Nechtěla jsem zbytečně přeplácet a takhle to bude asi vyhovovat. Jen se nemůžu ještě rozhodnout pro pár drobností, tak to nechám ještě uležet :o) a právě navštívím brzo ikeu a zkouknu co tam mají, kor když teď budou slevy :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ikea je určitě dobrá na vázy a ty malé svícínky za pár kaček. Pak ještě ubrousky a čajové svíčky, jinak tam nic moc nenakupuju. Jak jsem psala mitote, na výzdobu se až tak pospíchat nemusí. Ta bude vždycky, takže máš čas si to rozmyslet. Já jen si ty věci zkrášluju sama :-D , tak to chce čas, proto si objednávám už teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si většinu věcí dělám také sama, i když budeme mít restauraci, chci si některé věci den předem přivést a zorganizovat to s nimi, jak to tam nazdobit :o) Nemají totiž moji modrou k bílé a tak budu dokupovat ubrousky a drobnosti na stůl a když vidím po různu ty vázy s vodou a plovoucími svíčkami, tak jsem se do toho zamilovala a chci si je tam také připravit :o) Ostatní věci už budou od nich :o)
Odpovědět
marsee: ja si taky od 15ti prividelavam ale nekdy jsou mesice kdy je to silena mizerie ale stejne na brigadach nevydelam vic jak 4tacky mesicne a to na zivobyti moc neni...jsem rasda ze to nejak pri skole vubec zvladam...navic ted t krize v realitach je silena ale na unor se mi rysuje pekny tucny balicek :-D vis co ma mama ma radost kdyz muze nekomu neco koupit nebo dat penize, i tete (jeji sestre) dava tak dva tacky mesicne...a tatu taky dost zivy, mas oproti ni totalne smesny plat, jeste mensi nez muj luky a taky musi mit kazdou hovadinu
Odpovědět
téda jde mi z toho hlava kolem...to už to máte všechny takhle promyšlené? já ještě ani nevím jakou barvu vymyslet...ale líbí se mi bordó nebo žlutá..
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak jsem teď dolepila další svícínky, mám z nich velkou radsot, jen teda lepidlo máám snad až za ušima :-D Taky si tam chci výzdobu určit sama. Pojedu tam den předem s výzdobou a přesným popisem nebo fotkou, jak si to představuji. Chtěla bych taky, aby květinářka jela udělat kytky přímo tam, aby viděla, jak to bude vypadat, ale to jsem ještě nezařizovala, tak nevím, zda to bude možné a za kolik korunek. Jinak ty plovoucí svíčky jsou paráda, vypadá to moc hezky. mitote: Nj, někdo vydělá míň, někdo víc. Z toho důvodu si i přítel dodělává VŠ, ptz pak mu stoupne plat celkem o slušnou částku. Jak to s tebou vypadá dneska, řišla ti smska? Nebo teda až zítra? marwinka: To se uleží a pak taky budeš mít jasno. Já mám tedy jasno o barvě a stylu svatby hned od začátku.
Odpovědět
Profilova fotka
marwinka: Tak my o barvě s přítelem diskutovali dlouho, ale nakonec jsme se shodli na modré :o) tedy kromě bílé a asi to celé dopolním šampáň nebo béžovou .o)
Odpovědět
marsee: Lukytaky dalkove dodelava VS a ja ji taky delam no....o to je to horsi, prace, skola, rozjizdeni vlastniho podnikani...do toho svatba, muj vycvik, no hruza jinak nevim asi spis zitra...ty ybydlis presne kde?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: V Ml. Bolce, ale klidně přijedeme do Brandejsa nebo můžeme jet do Lysé do Gurmána. Luboš ale řikal, že se dá posedět i někde v Brandýse. Zítra pak nejspíš půjdeme ještě na večeři se známejma, tak kdyby to šlo odpoledne, hodilo by se nám to více. No my toho taky máme dost... Hlavně teď už musíme fakt šetřit, abych měla na šatičky, na poplatky v restauraci a na Loučeni, na oblek, na .... je toho mooooc :-S
Odpovědět
marsee: no my uz tak od jedne budem prave v Praze ]-( v letnanech a na cernem moste :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Napsala jsem ti do IP, ať to neřešíme tady.
Odpovědět
marsee: jojojojo a co se ted tady resi?
Odpovědět
holky holky, nejak jsem zaspala, tady je toho tedy ke cteni:-) Urcite pokud by vam to nevadilo bych na vas na veletrhu taky zamavala,pokud to vyjde, dorazim s kamaradkou taktez nevestou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lizaa: To je jasný. Čím víc se nás tam sejde, tím lépe :o) Jen ještě nevím, jaký den na veletrh pojedeme (to podle služeb přítele), chci totiž, aby jel se mnou. Vtáhnu ho tím třeba více do příprav :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak veletrh v Brně si taky nenechám ujít, vždyt jsem zdejší :-) A na konci ledna je veletrh v Německu, zrovna tu budu tak to taky omrknu. Pejsanek: A kdy bude to ve Futuru? Jinak k miminku, my plánujem, ale musím počkat než dodělám školu, jako těhotná bych nemohla na praxi a tím pádem bych musela přerušit studium. A taky bych si tady chtěla udělat půl roční nástupku abyych měla pěknou mateřskou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?