Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No Luboš přibral od loňska 13 kila, přibral tak celkově, což mi vyhovuje, ale to bříško a faldíky "madla", jak to tomu říkáme, které mimochodem narostly i mě, bychom teda měli sundat. No není to ale jednoduchý :(
Odpovědět
tak to luky tak nepribral jako drive nez jsme byly spolu tak podle foto vypadal jak z koncentraku..brrrrrrrrr...ted je pekny jen ma brisko, obcas se nejaky ten zahyb vidi ale pohoda...a ja jsem snad vnormalnu...ja si dietu zadnou dovolit nemuzu vzhedem k me predesle anorexii ale jsem spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je jasná věc. Hlavní je, že jsi z toho venku a myslím si, že ty rozhodně žádné kila navíc řešit nemusíš (dle fotek). Já taky nejsem nijak obézní :o)) Ale prostě mám nad zadkem ty madýlka a nechci je tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Můžu se zeptat, kde pracuješ? jsi tady taky dost často :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás je to podobné, taky máme na vše času dost. Hlavně přítel se ve svatbě vůbec neorientuje, ani nevěděl, že bude mít nějaký vývazek s květinou a pak že si teda něco pořídí :-D
Odpovědět
marsee: no ja studuju a jeste dela v realitce jako makler ,takze prakticky minimum prace a kdyz nejaka tak z domu z pocitace... petsa: jo to muj taky nechapal na cojsou vyvazky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, p.e.t.a.: Ani můj chlap nevěděl, co jsou vývazky :o)) To jo, já taky ještě studuju, ale dálkově, takže hlavně pracuju, dnes mám ale volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee holky tak to jste mě potěšily, já už si říkala co to mám za truhlíka :-D No jinak z vývyzek není moc nadšenej, pry co si lidi budou do šatů píchat špendlíky a že tam kromě nás nikdo nebude tak je to zbytečný. Ale mě se to líbí a myslím, že to k tomu patří.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :o) Tak mě otec během dvou vteřin vyměnil za láhev Tullamorky... to byla rychlost :o) Mamka byla tak překvapená, že říkala, že neví, co má dělat :o) Jo Michal se mě teď při čtení diskuze zrovna zeptal, co je vývazek :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ahojky, tak to je super, že to tak dobře dopadlo :o)) S těma vývazkama to je taky super, se tady směju jak blázen :o))
Odpovědět
hej mi mame ted doma sushi party a ptaa jsem s emuzske osazenstva na vyvazky a nikdo nevedel :-D to svedci o chytrosti nas zen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je dobrý :o) tak mě napadlo, že pokud pojedeme na ten veletr - mohli bychom se tam pak sejít a pokeat, co ty na to?
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: samozrejme al ekdybys chtela muzem uz zitra nebo pozitri, jsme autem v brandyse nad labem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No já jdu zítra na noční, tak by to šlo jedině přes den nebo ve středu můžeme klidně i k večeru, pokud byste chtěli posedět :o)
Odpovědět
ve stredu vecer uz budem asi na ceste domu, budeme tam utery od poledne-odpoledne do stredy odpoledne-navecer
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak jak chcete. My jdeme zítra ráno na squash a tak od oběda do 18 hod. můžeme, ve středu kdykoliv. Nechám to na vás, vy sem jedete na návštěvu, tak taky podle vašeho plánu.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Dík za číslo, jen mi ještě písni tvoje jméno křestní :o) Kdyžtak bych jen potřebovala zítra ráno vědět, jestli se sejdem zítra nebo ve středu. Už se těším :)
Odpovědět
mam teeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D
Odpovědět
jinak jssem Gabka Lamáčková a asi spis streda
Odpovědět
Profilova fotka
Oki, tak ju, dohodnem se po tel.
Odpovědět
parada :-D konecne nejak anevesta osobne
Odpovědět
Profilova fotka
No a potom někdy musíme holky uspořádat srazík ve více lidech :o)) Zítra asi zase budu lepit srdíčka, tak držte palečky, ať mi to jde :o)
Odpovědět
uz zas? ty jsi hrozna, vis jak nas vsechny stresujes?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale neee, to mě to jen baví, tak se při tom vyřádím a třeba vás i inspiruju... žádný stresy ale :o))
Odpovědět
jenze mi nemame nic, po novečm roce planuju objednat pradylko a botky...ale vyzdoba? na to nejsou jeste prachy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak zrovna na tu není ani nutné pospíchat - ta bude vždycky :o)
Odpovědět
jen aby miji v IKEI nevyprodali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to se nemusíš bát :o))
Odpovědět
no jeden nikdy nevi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já už tam nic krom ubrousků nakupovat nebudu :o) Něco ještě pokoupím po netu, ale v Ikee ne, takže pohoda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?