Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mitote jojo, tam mam moc dobrou kamaradku,ale hlavne skvelou ucitelku tance Katku Krejčovou....byla jsem na několika seminářích když byla u nás v Plzni..neznáš náhodou? :-)
Odpovědět
lizaa: jojo znam ,ne osobna pac jsem tam hrala driv nez ona tam byla ale jmeno znam... :-D mam v divadl ekrsne vzpominky, je te netradicni....jeste cekame teda na cenu 8-)
Odpovědět
mitote: a to budete mit tedy na podiu, nebo v hledisti? to bude zajimave, to si nedovedu predstavit..na to ale urcite nezapomenete:-)
Odpovědět
lizaa: no vhledisti budou svatebcane a na jevisti mi 8-) mam i namyslene kulisy al enevim jeslti mi projdou u vedeni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To je originální místo pro obřad ;-)
Odpovědět
marsee: ze, mrkni na web, jak je krasne, stara-cinoherni scena 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové nevěsty :-) Lizaa: Nádherné šaty, to druhé foto!My chceme taky vše na jednom místě a můžu říct, že je to celkem makačka, už máme předběžně zamluvenou restauraci, ale ted jsem objevila ještě jednu, respektive hotel, tak zase nemáme nic na 100pro, ach jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak jsem teď koukala na ten web - moc pěkný. Budete to mít zajímavé :) My máme obřad na jiném místě, než hostinu. Tu jsme totiž chtěli 100% v restauraci na Statku v Nepřevázce a obřad zase na Loučeni. No když už ty auta budou nazdobená, tak ať se projedou :o)) Ale teda ona to není žádná dálka (cca 20 min.).
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: je to vazne nadhera!! my budeme mit obrad v botanicke zahrade v troji.. coz je zatim jedine, co je skoro jisty.. taky jsme puvodne chteli vsechno na jednom miste, ale ta botanicka je tak krasna, ze jsem neodolala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: Tam to budete mít krásný, je opravdu hezká. Ono je to podle mě jedno, jestli je všechno na jednom místě nebo ne. Zase to budemem mít pestřejší, když pojedem i jinam. Nadídli nám na tom zámku i hostinu, ale nechceme to mít tak nastrojené. Hlavně v té restauraci už známe celý personál, hodně jídel a celkově jsme tak vždy spokojeni. Je to v takové poklidné části, hezké venkovní posezení k dispozici a navíc možnost grilování vevnitř ale i venku, což je pravděpodobnější.
Odpovědět
to jo, doufam ze to divadlo vyjde...kdyby nevyslo, mame v zaloze hrad Spilberk, ten je taky moc pekny, az na to ze stoji 8000,- ]-( ale co no, svatba je jednou za zivot :-N hele prazacky, jdete v unoru na veletrh? my ano, prijedem :-D jo jak to planujete se svatebni noci? hotel? doma?
Odpovědět
Profilova fotka
no hostinu jsem jeste vubec neresila.. ale grilovat by jsme chteli.. a veletrh taky ne, ale mozna se zajdu podivat :-) a svatebni noc? asi budeme doma..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Mohla bys mi prosím napsat konkrétnější info o veletrhu? Mažu do práce, ale přihlásím se tam, tak písnu ;-)
Odpovědět
12.02. - 14.02. 2010 SVATEBNÍ VELETRH, 10. ročník Hotel Diplomat, Praha 6, Evropská 15 www.svatebniveletrh.cz 13.03. - 14.03. 2010 SVATEBNÍ DEN BRNO, 6.ročník KONGRESOVÉ CENTRUM, Veletrhy Brno a.s., výstaviště 1, Brno
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Díky moc, pokud budeme mít čas a nebudem v práci, tak se tam juknem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vloni tam byla hromada inspirace... ale taky lidí. :-D
Odpovědět
to je jasny ze tam ude dost lidi, ale tady v brne to dost slo s lidmi
Odpovědět
mitote: ju to vypada zajmave:-) asi jako marsee, vsechno uvidime podle toho jestli budeme v praci..,ale asi spis vezmu kamaradku, nejak nemohu zenichovi vysvetlit ze neni casu na zbyt,a ze by sme meli zacit:-D ma pocit ze mame plno casu a vsechno staci tak tyden pred svatbou:-D
Odpovědět
lizaa: to luky taky, vcera jsem aspon dokopala napsat odhat lidi na hostinu...ale pekne se branil, zuby nehty ]-( ja stresuju ze uz je na vse pozde a on si v kloidu lezi v kresilku s tim z eje cas ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Holky, všechny chlapi jsou stejný :o)) U nás se záležitostma kolem svatby taky zabývám hlavně já, ale je fakt, že teď už Lubošovi aspoň není všechno jedno :o)) Ono to ale přijde...
Odpovědět
no nevim, na jendu stranu uz je zasnubacek na este - delal se na miu, ale na druhou stranu je doma lepsi slovo svatba nevyslovovat... 8-) no chapete to? pritom termin mame taky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jakto? To my se vesele bavíme a slova svatba padá velmi často... Svatbu jsme chtěli oba, takže není důvod se o ní nebavit... radujem se z každé maličkosti, teda hlavně já :o) Luboš spíš řeší meníčko a pití na hostinu :o)) a takové věci, ...
Odpovědět
no my ji taky chceme oba....ja mam pocit ze je to jeho potreba provokace, abych o ni nemluvila porad tak vzdy dela vtipny skleby kdyz padne slovo svatba :-D ale kdyz vyhrozuju ze is ho nevezmu tak to uz jo, to zase rika z ejo, ze si ho vezmu...i kdybych nechtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Aha, to jo. Já Luboše rozhodně nechci nutit do toho, aby se mnou večer lepil kytičky nebo tak něco :o)) ale do těch důležitějších příprav by se podle mě chlapi měli zapojovat.
Odpovědět
Muj pritel to taky nechce resit....ale vsechno je to jen kvuli tomu, ze je presvedcenej, ze blbu,ze je hrozne brzo. Termin uz jsme zarezervovali a to zatim staci, ostatni budu resit az po svatebnim veletrhu, snad tam sezeneme nejakou tu slevicku na ruzny veci ;-) Jo jeste restauraci marne hledam a kdyz chci od pritele poradit ta mi rekne ze blaznim, ze je dost casu, stejne tam mi to rikaji rodice :-|
Odpovědět
Profilova fotka
luckych: Tak to by mě asi štvalo. Luboš si taky nejdřív myslel, že je dost času, ale nejlepší je, když je přesvědčíte, že tolik času už není. Když jsme zamlouvali kapelu, byl u toho, když pán řikal, že jdeme v pravou chvíli, ptz o září je velký zájem... tam mu došlo, že tyhle podstatné věci se prostě musí zamluvit včas. Asi je jedno, kdy nakoupíš dekoraci, jestli teď nebo v srpnu, ale restaurace, termín, kapela, fotograf, kameraman, s tím se nevyplatí moc čekat...ale je to každýho věc. Někdo zamlouvá vše tři měsíce předem a taky to zmáknou.
Odpovědět
To vis ze me to strasne stve, ale nic s tim neudelam. Ja bych potrebovala aby zazil neco jako ty pises s tou kapelou, ale bohuzel kdyz jsme byli na matrice, tak nam pani rikala ze zari ma cele jeste volne a rikala to pred nim, takze ho jen presvedcila v tom ze blaznim :-|
Odpovědět
jo me to taky stve, hlavne me stve i to ze to ted vazne na strane divadla - jak obrad, tak hostina 8-( a garden party, o tom radeji nemluvim ]-( jinak fotografku mame zamluvenou, vizazistu a kadernici taky a kvetinarku taky...
Odpovědět
Profilova fotka
luckych: Jeee, tak to je smůla. Já zase kam jsem volala, tak mi řekli, že volám tak akorát. To mi ale řekli jen do telefonu, tak jsem pak byla ráda, že to slyšel. Vždycky si dělám srandu, že rozhodně není brzo na shození pupku, kterej mu teď pěkně narostl :o)) To se ale týká i mě, taky mám 4 kila nahoře...
Odpovědět
marsee: no nam v divadle uz rekli ze jo, ale pro nas je jaksi dulezite kolik si za to reknou, ja nad 10 000 nejde :-| tak vyckavam ale verim ze toho meli pred vanoci a ted silvestrem hodne :-S koneckoncu tam na silvestra jdeme :-) jo tak to drahy ma taky brisko na schazovani, tvrdi mi ze to zvladne za mesiv v posilce...chci se vsadt :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?