Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bylo fakt vtipné ten poslední díl,já bych ani neřekla že ty si kritická ale ta zuzana jestli si jí dobře pamatuju. Hodně mě pobavila co řekla na konci že česká primadona :-D Svatba byla krásná já bych neměla co vytknout a ona tam našla takových věcí co ani pravda nebyla Čím dál tím lepší :-)
Odpovědět
to je veronika :-D zuzka je ta cernovlasky ;-) jj zuza mela krasnou svatbu :-) ale dnes to bude taky zajimave .-d uvidime jak to prostrihaji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
máš na mysli veroniku, zuzana byla ta, jejíž svatbu včera vysílali. Nutno říct, že ta veronika je fakt děsnej hnidopich a hodně se mi zošklivila tím, co včera předvedla. A přitom se mi na začátku docela líbila.
Odpovědět
cliflka: no ja jsem s ni vychazela az do ctvrteho dilu, tda ve tretim uz jsme se my dve skackou hodne drzeli pri sobe, ale co predvedla na posledni svatbe - dnes..od te doby s ni nemluvim a katce posrala celou zabavu na svatbe...ja jsem dost veci ani nevedela ale pak jsem se s holkama my tri semkly spolu a vse si rekli a vernika treba vdy behmtydne vyvolavala holkam a pokazde pomlouvala jinou z nas a snazila se mezi nami dlat rozbroje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som diel s Veronikinou svadbou ešte nevidela, ale rozhodne si ho pozriem dodatočne. Včera som videla svadbu Zuzany a velmi sa mi páčila, podla mňa nebolo skutočne čo vytknúť, všetko mali krásne pripravené. To ako ju odčepčovali za sprievodu ludového súboru bolo možno pre teba Gábi netradičné a chápem že ťa to nemuselo zaujať, ale v SR je to tradícia. Ja som mala niečo podobné, ale bez súboru a tiekli mi pritom slzy prúdom :-D je to krásna tradícia. Prvý tanec sme mali skoro totožný, najprv teda ploužák s choreografiou až do konca piesne a potom druhú pieseň z Pomády :-D Tá Veronika závidela poriadne, to bolo vidieť na tých jej komentároch. Úplne trepala hlúposti. Vyjadrenia ostatných dvoch neviest hodnotím ako v pohode.
Odpovědět
spectra: to nebyl z by to bylo skarede, jako bylo to skvely proficia i jsem to na kameru rekla ze tancovali vyborne, aleze roste kroje a tuhle hudbu nesnasim :-D s zuzka to i vedela a bavili jsme se o tom jeste pred tim :-) no tak to vis veronika porad pise na svem facebooku ze mela nejlepsi svatba na svet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ja som videla z tej Veronikinej svadby len ukážky a zarazilo ma ako mala skombinované kvety vo vlasoch so svadobnou kyticou :-D vyzerala ako nejaká selka.. inak mi trochu pripomína princeznú Fionu zo Shrecka, ale nejde o to ako kto vyzerá samozrejme len to jej hodnotenie... hladala chyby... to od nej nebolo pekné :-p
Odpovědět
spectra: no ona pred kamerou prevedlajeste "peknejsi" veci, ale o se tepv uvidi :-D muj manzel ji za to malem zabil..bohuzel ale zeny nebije :-D jeji jedine stesti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a tie svadby ste mali za sebou každý víkend jedna? to muselo byť aj dosť náročné nie?
Odpovědět
spectra: jj po tydnu... no byl to narez, vzdycky v patek po praci na slovensku, pak nataceni brzo rano, pak na svatbe a to jsme to hodoceni nataceli klidne v dve ve tri rano..pak spat a brzo ano zpet do brna...a vlastne kdyzbyla nitra, tak jsem bylana vycviku, kde mame povolenou absenci 1x za va roky, takze jsem v noci jela z jeseniku 6h do nitry, tamjsem cely den tocila a pak zase v noci 6h o jeseniku abych v 8h rano zase naklusala na vycvik... pak dalsi na vychode, to trvala cesta 9h takze jsme tam dojeli v 11h vecer a manzel si ne dpo ubytoani (tri hvezdickoy hotel) zapichl skoro cele paratko do nohy, nikdo tonvytahl tak jsme o pulnoci jeli do mesta na pohotovst, tam me vyhnali zordinace, animu to neumrtvili, ale rozrizli mu to a vyahli, ja jem za dvermi slysela jak rve bolesti a brecela... no a posledni svatba tam trvala cesta 7h...jo a pak vyhonoceni bylo v bratislave tak to uz ty dv ehodinky cety byly nic :-) bylo to hodne narocne no
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se těším :-) a kde to píše že měla nejlepší svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
a kdo vám hradil ubytování a to cestování??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a ještě jedna věc by mě zajímala, markíza Vám za to zaplatila?myslím za to že ste se toho zůčastnili?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to bol pekný záhul klobúk dolu ja by som to asi nedala.. a na aký výcvik si to spěchala?
Odpovědět
dany: na facebooku :-D hraiol vse markiza :-) no jo, meli jsme dostat honorar 25tisic a 2,500 za cestovne a dali nam jen 21tisic a zbytekz nich nemuzem dostat, porad nejake vymluvy o danich ale nikdo neni schopen nam nic konkretne rici, resi to nae ucetni... spectr: delam petlety psychoterapeuticky vycvik...vsichni o tom vedeli jeste pred natacenim a i jsme nakameru rikla poc odchazim...ale jezajimavejsi kdyz odejdu jen tak ze :-D nez kvuli povinnotem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se asi nedozvím
Odpovědět
dany co e nedozvis? na vs jsem ti odpovedela, jestline, omlouvam se, prehldla jsem .:-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím ten její komentář na FB
Odpovědět
n ze sve zdi na faceboku ma napsane z ejeji svatba je nejlepsi na svete a zhazuje tam ostatni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se jmenuje??
Odpovědět
napisu do IP ;-) ale jeji zed uz nejde videt, po tom co se predevcirem pohadala se zuzkou si ji zamkla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je škoda. Teda včera mě ta svatba taky bavila až na ten konec kdy tam byla ta hádka,ale to snad budou dávat dneska. Včera jí málem ty prsa vypadli z toho korzetu, já teda nevím ale podle mě se ty šaty na tu svtabu nehodili
Odpovědět
no to bude dnes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady to po dlouhé době zase jede :-D mitote: Taky už jsem mrkla na tu tvoji svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Gábi, vykašli se na ni, Veronika je podle tv pěkná č*za, vůbec se mi ani její svatba nelíbila, je to hnusná intrikářka. : ) Měla jsi svatbu krásnou a povedenou a je jasný, že ony to nepochopí, když na Slovensku to chodí jinak.
Odpovědět
white_tie: dekuji uz jsem ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že sem už nikdo nechodí a nepíše,ani se nedivím,než to tady dohledám a najdu .Ty starší stránky se mi teda líbili víc a byli přehlednější než je to teď.
Odpovědět
Profilova fotka
taky souhlasím :-) je tady děsný chaoz a tak trochu mi to připomíná Facebook :-) Tak co nového holky?kdo se chystá na miminko?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
no asi tak, kdo to ma hledat a nikdo semnechodi.... ale...zmyzulka porodila krasnou holcicku ;-)
Odpovědět
Jééé, taky jsem měla svatbu v září 2010...:-D a je fakt, že tahle diskuze nějak skomírá...:-P Jinak - ahoj, Gábi...;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?